WEDSTRIJD
01.06.17 | Kwartfinale | Dzmitry Zhyrmont | Temur Ismailov | 3-6, 6-1, 6-4 | Uzbekistan F3 | Hard |
STATISTIEKEN
Dzmitry Zhyrmont | Temur Ismailov | |
1e Service % | 55/73 (75%) | 60/93 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 40/55 (73%) | 40/60 (67%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/18 (61%) | 12/33 (36%) |
Benutte Breakpoints | 4/9 (44%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 41/93 (44%) | 22/73 (30%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 92/166 (55%) | 74/166 (45%) |
Dubbele fouten | 3 | 3 |
Aces | 9 | 12 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Dzmitry Zhyrmont vs. Temur Ismailov - onderlinge wedstrijden
01.06.17 | Kwartfinale | Dzmitry Zhyrmont | Temur Ismailov | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | Uzbekistan F3 | Hard |
28.07.14 | 1e ronde | Dzmitry Zhyrmont | Temur Ismailov | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | Kazakhstan F10 | Hard |
16.07.12 | 2e ronde | Dzmitry Zhyrmont | Temur Ismailov | 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | Kazakhstan F7 | Hard |
Dzmitry Zhyrmont form & Temur Ismailov form
Dzmitry Zhyrmont - laatste wedstrijden
Jinan Challenger - Hard | ||||
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Issei Okamura | 3-0, - Dzmitry Zhyrmont - scratch | wedstrijd detail | |
Chengdu Challenger - Hard | ||||
28.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Tak Khunn Wang | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Astana Challenger - Hard | ||||
18.07.18 1e ronde | vs. Arjun Kadhe | 2-6, 3-3, - Dzmitry Zhyrmont - scratch | wedstrijd detail | |
15.07.18 Kwalif. | vs. Hugo Grenier | 6-3, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Alexander Pavlioutchenkov | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Fergana Challenger - Hard | ||||
19.06.18 1e ronde | vs. Saketh-Sai Myneni | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Uzbekistan F4 - Hard | ||||
05.06.18 1e ronde | vs. Anil Yuksel | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Uzbekistan F3 - Hard | ||||
28.05.18 1e ronde | vs. Mikhail Fufygin | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Uzbekistan F2 - Hard | ||||
26.04.18 Kwartfinale | vs. Yaraslav Shyla | 1-3, - Dzmitry Zhyrmont - scratch | wedstrijd detail | |
25.04.18 2e ronde | vs. Markos Kalovelonis | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.04.18 1e ronde | vs. Ivan Liutarevich | 2-0, Ivan Liutarevich - scratch | wedstrijd detail | |
Uzbekistan F1 - Hard | ||||
19.04.18 Kwartfinale | vs. Yaraslav Shyla | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.04.18 2e ronde | vs. Aleksei Khomich | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.04.18 1e ronde | vs. Alexander Pavlioutchenkov | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F3 - Clay | ||||
13.04.18 Halve finale | vs. Denis Yevseyev | 5-7, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.04.18 Kwartfinale | vs. Artem Dubrivnyy | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.04.18 2e ronde | vs. Johan Nikles | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.04.18 1e ronde | vs. Timur Khabibulin | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
18.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Gregoire Barrere | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Simon Carr | 3-6, 7-5, 7-61 | wedstrijd detail | |
Russia F3 - I. hard | ||||
14.03.18 2e ronde | vs. Alexey Zakharov | 6-73, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.03.18 1e ronde | vs. Mikalai Haliak | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Russia F2 - I. hard | ||||
10.03.18 Finale | vs. Evgenii Tiurnev | 6-1, 3-0, Evgenii Tiurnev - scratch | wedstrijd detail | |
09.03.18 Halve finale | vs. Yaraslav Shyla | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.03.18 Kwartfinale | vs. Vadym Ursu | 6-1, 6-72, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.03.18 2e ronde | vs. Bulat Galiev | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
06.03.18 1e ronde | vs. Maxim Ratniuk | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F2 - I. hard | ||||
22.02.18 Kwartfinale | vs. Vladyslav Manafov | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.02.18 2e ronde | vs. Kristian Lozan | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
20.02.18 1e ronde | vs. Matej Sabanov | 5-7, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |
Temur Ismailov - laatste wedstrijden
Samarkand Challenger - Clay | ||||
13.05.19 1e ronde | vs. Teimuraz Gabashvili | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Namangan - Hard | ||||
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Borisiouk | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
M25 Andijan - Hard | ||||
25.04.19 1e ronde | vs. Kristian Lozan | 4-6, 7-64, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.04.19 Kwalif. | vs. Dostanbek Tashbulatov | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anton Chekhov | 6-3, 6-73, 10-6 | wedstrijd detail | |
USA F18 - Clay | ||||
27.06.18 1e ronde | vs. Strong Kirchheimer | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
USA F16 - Clay | ||||
20.06.18 1e ronde | vs. Markos Kalovelonis | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
USA F14 - Clay | ||||
12.06.18 1e ronde | vs. Alex Rybakov | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
USA F6 - Clay | ||||
30.01.18 1e ronde | vs. Tim Van Rijthoven | 0-6, 0-2, - Temur Ismailov - scratch | wedstrijd detail | |
USA F5 - Clay | ||||
20.01.18 | vs. Drew Van Orderlain | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
USA F4 - Clay | ||||
17.01.18 1e ronde | vs. Jordan Parker | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.01.18 Kwalif. | vs. Evan Bynoe | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.01.18 2e ronde van de kwal. | vs. Chase E. Perez-Blanco | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.01.18 1e ronde van de kwal. | vs. Flavio Matteoli | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.01.18 | vs. Giacomo Pezzoli | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Estonia F3 - I. hard | ||||
31.10.17 1e ronde | vs. Harri Heliovaara | 0-5, - Temur Ismailov - scratch | wedstrijd detail | |
Estonia F2 - Carpet | ||||
24.10.17 1e ronde | vs. Vladimir Polyakov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tashkent Challenger - Hard | ||||
09.10.17 1e ronde | vs. Thomas Fabbiano | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F6 - Clay | ||||
18.09.17 1e ronde | vs. Sagadat Ayap | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Belarus F3 - Hard | ||||
23.08.17 2e ronde | vs. Jonathan Gray | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.08.17 1e ronde | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
Belarus F2 - Hard | ||||
16.08.17 2e ronde | vs. Mikalai Haliak | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.08.17 1e ronde | vs. Aleksei Khomich | 0-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Belarus F1 - Hard | ||||
08.08.17 1e ronde | vs. Denis Yevseyev | 1-6, 0-2, - Temur Ismailov - scratch | wedstrijd detail | |
Fergana Challenger - Hard | ||||
20.06.17 1e ronde | vs. Edan Leshem | 0-4, - Temur Ismailov - scratch | wedstrijd detail | |
Uzbekistan F4 - Hard | ||||
08.06.17 Kwartfinale | vs. Mikhail Fufygin | 2-6, 1-3, - Temur Ismailov - scratch | wedstrijd detail | |
07.06.17 2e ronde | vs. Artur Shakhnubaryan | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.06.17 1e ronde | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Uzbekistan F3 - Hard | ||||
01.06.17 Kwartfinale | vs. Dzmitry Zhyrmont | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.05.17 2e ronde | vs. Roman Blokhin | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |