WEDSTRIJD
22.07.18 | 2e ronde van de kwal. | Edoardo Eremin | Benjamin Bonzi | - niet aangetreden | Padova Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Edoardo Eremin vs. Benjamin Bonzi - onderlinge wedstrijden
22.07.18 | 2e ronde van de kwal. | Edoardo Eremin | Benjamin Bonzi | Benjamin Bonzi - niet aangetreden | wedstrijd detail | Padova Challenger | Clay |
Edoardo Eremin form & Benjamin Bonzi form
Edoardo Eremin - laatste wedstrijden
Todi Challenger - Clay | ||||
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Franco Agamenone | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Belgrade - Clay | ||||
01.07.21 2e ronde | vs. Miljan Zekic | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.06.21 1e ronde | vs. Colin Sinclair | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Bergamo - Clay | ||||
24.06.21 2e ronde | vs. Luca Nardi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.06.21 1e ronde | vs. Danylo Kalenichenko | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Genova - Clay | ||||
19.06.21 Halve finale | vs. Johan Nikles | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.06.21 Kwartfinale | vs. Davide Galoppini | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.06.21 2e ronde | vs. Federico Arnaboldi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.06.21 1e ronde | vs. Julian Ocleppo | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.05.21 2e ronde | vs. Francesco Forti | 7-66, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.05.21 1e ronde | vs. Vladimir Ivanov | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.05.21 1e ronde | vs. Jacopo Berrettini | 6-0, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.05.21 Kwalif. | vs. Eduardo Ribeiro | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Santiago De La Fuente | 7-65, 5-7, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.05.21 1e ronde | vs. Sandro Kopp | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.05.21 Kwalif. | vs. Daniil Glinka | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Emiliano Maggioli | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Giovanni Rizzuti | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.04.21 Halve finale | vs. Flavio Cobolli | 1-6, 0-1, - Edoardo Eremin - scratch | wedstrijd detail | |
09.04.21 Kwartfinale | vs. Adam Pavlasek | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.04.21 2e ronde | vs. Antonio Massara | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.04.21 1e ronde | vs. Cengiz Aksu | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dax Donders | 6-75, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.03.21 2e ronde | vs. Illya Beloborodko | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.03.21 1e ronde | vs. Khololwam Montsi | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.03.21 Finale | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.21 Halve finale | vs. Mukund Sasikumar | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.03.21 Kwartfinale | vs. Michail Pervolarakis | 7-68, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.03.21 2e ronde | vs. Saba Purtseladze | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Benjamin Bonzi - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Matteo Gigante | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Yuta Shimizu | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Enzo Couacaud | 6-76, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Raphael Collignon | 5-7, 7-66, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Siddhant Banthia | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Philip Sekulic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
Montpellier - I. hard | ||||
29.01.24 1e ronde | vs. Michael Mmoh | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Adrian Andreev | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Lorenzo Musetti | 6-73, 6-74, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Alexandre Muller | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Emil Ruusuvuori | 7-65, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Dusan Lajovic | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Brest Challenger - I. hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Pedro Martinez Portero | 6-76, 6-71 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Hugo Gaston | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Arthur Fery | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.10.23 2e ronde | vs. Calvin Hemery | 4-6, 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 7-65, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Giulio Zeppieri | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Otte | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Norbert Gombos | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Luca Nardi | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Illya Marchenko | 7-62, 7-63 | wedstrijd detail | |
Orleans Challenger - I. hard | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Tomas Machac | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Benoit Paire | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Antoine Escoffier | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Rennes Challenger - I. hard | ||||
17.09.23 Finale | vs. Maxime Cressy | 3-6, 0-2, - Benjamin Bonzi - scratch | wedstrijd detail | |
16.09.23 Halve finale | vs. Matteo Martineau | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |