WEDSTRIJD
23.09.19 | 2e ronde van de kwal. | Egor Baklanov | Zhan Skindzer | 6-1, 6-3 | M15 Chornomorsk | Clay |
STATISTIEKEN
Ukraine
16.12.99, 24 Jaar
16.12.99, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Belarus
18.05.00, 23 Jaar
18.05.00, 23 Jaar
Egor Baklanov vs. Zhan Skindzer - onderlinge wedstrijden
23.09.19 | 2e ronde van de kwal. | Egor Baklanov | Zhan Skindzer | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Chornomorsk | Clay |
Egor Baklanov form & Zhan Skindzer form
Egor Baklanov - laatste wedstrijden
M15 Villena - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 3-6, 7-66, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Vienna - Clay | ||||
28.08.23 Kwalif. | vs. Felix Corwin | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pietro Romeo Scomparin | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Johannes Prammer | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Facundo Bermejo | 3-6, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail | |
M25 Lodz - Clay | ||||
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marcel Kamrowski | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Piotr Kusiewicz | 6-75, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sean Hess | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Poprad - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Vaise | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Most - Clay | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolo Toffanin | 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
16.05.23 Kwalif. | vs. Francesco Scarpa | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maxim Krapivin | 2-6, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandros Anastasiou | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Illya Maksymchuk | 7-65, 6-76, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Igor Dudun | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Kazakov | 6-72, 6-3, 1-10 | wedstrijd detail | |
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
31.08.20 Kwalif. | vs. Yaraslav Shyla | 4-6, 0-3, - Egor Baklanov - scratch | wedstrijd detail | |
31.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Artsiom Cherkasau | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Mykyta Markin | 6-0, 5-2, Mykyta Markin - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Chornomorsk - Clay | ||||
23.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Zhan Skindzer | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.09.19 Kwalif. | vs. Lorenzo Vatteroni | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Juraj Pivoluska | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Irpin - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Tsebrenko | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Irpin - Clay | ||||
13.08.19 1e ronde | vs. Ignacio Carou | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ukraine F4 - Clay | ||||
25.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Luigi Sorrentino | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ukraine F3 - Clay | ||||
21.05.18 Kwalif. | vs. Djurabeck Karimov | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Daniil Strelchenko | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Revin | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ukraine F2 - Clay | ||||
13.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Mykola Leshchynskyy | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Illya Malyarchuk | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |
Zhan Skindzer - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
14.06.20 1e ronde | vs. Tsimafei Basalyha | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Chornomorsk - Clay | ||||
23.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Egor Baklanov | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Britikov | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Minsk - Hard | ||||
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Kakhniuk | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
Egypt F26 - Hard | ||||
05.11.18 Kwalif. | vs. Bart Van Den Berg | 4-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Daniel Alonte | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Catani | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Egypt F25 - Hard | ||||
28.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Vladyslav Gorodynskyi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Robert Ziganshin | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F8 - Clay | ||||
23.09.18 Kwalif. | vs. Boris Butulija | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Artur Kulibaba | 6-0, 1-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
22.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Kudratilla Shonigmatov | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F7 - Clay | ||||
16.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Flemming Peters | 2-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
15.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. David Bagrinovskiy | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Belarus F3 - Hard | ||||
19.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. George Tsivadze | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Belarus F2 - Hard | ||||
11.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Belarus F1 - Hard | ||||
07.08.18 1e ronde | vs. Roman Khassanov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Belarus F1 - Hard | ||||
07.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Tsimafei Basalyha | 6-1, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.08.17 Kwalif. | vs. Alexis Canter | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Belarus F3 - Hard | ||||
22.08.16 Kwalif. | vs. Aleksandr Malyshev | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksei Khomich | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Belarus F4 - I. hard | ||||
19.10.15 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Ovcharov | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Belarus F3 - I. hard | ||||
12.10.15 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Borisiouk | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |