WEDSTRIJD
14.09.19 | Egor Gerasimov | Joao Sousa | 7-63, 6-4 | Davis Cup | I. hard |
STATISTIEKEN
Egor Gerasimov | Joao Sousa | |
1e Service % | 35/59 (59%) | 47/72 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/35 (91%) | 33/47 (70%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/24 (67%) | 14/25 (56%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/72 (35%) | 11/59 (19%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 73/131 (56%) | 58/131 (44%) |
Dubbele fouten | 2 | 1 |
Aces | 12 | 7 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Egor Gerasimov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Joao Sousa | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Egor Gerasimov | 1-1 | |
0-0 | ||
Egor Gerasimov | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
3-2 | Joao Sousa | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
Egor Gerasimov | 3-3 | |
0-0, 15-15 | ||
4-3 | Joao Sousa | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Egor Gerasimov | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Joao Sousa | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Egor Gerasimov | 5-5 | |
0-0 | ||
6-5 | Joao Sousa | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Egor Gerasimov | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-2, 4-3, 5-3 | ||
7-63 |
2 | ||
0-0 | Joao Sousa | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Egor Gerasimov | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Joao Sousa | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Egor Gerasimov | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Joao Sousa | |
0-0 | ||
Egor Gerasimov | 3-2 | |
4-2 | Joao Sousa | |
Egor Gerasimov | 4-3 | |
0-0, 15-0 | ||
5-3 | Joao Sousa | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Egor Gerasimov | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Egor Gerasimov vs. Joao Sousa - onderlinge wedstrijden
14.09.19 | Egor Gerasimov | Joao Sousa | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | Davis Cup | I. hard | |
18.09.15 | Rubber 1 | Egor Gerasimov | Joao Sousa | 0-6, 1-6, 6-2, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | Davis Cup | Clay |
Egor Gerasimov form & Joao Sousa form
Egor Gerasimov - laatste wedstrijden
Lugano Challenger - I. hard | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Margaroli | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Henri Squire | 3-6, 7-65, 6-73 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Robin Bertrand | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Clement Chidekh | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Gregoire Barrere | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Ricardas Berankis | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Dussin | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Manuel Guinard | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Mohamed Safwat | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Petr Nouza | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hazem Naow | 6-2, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Fanselow | 6-710, 4-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
06.01.24 Halve finale | vs. Gastao Elias | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.01.24 Kwartfinale | vs. Thai Kwiatkowski | 6-72, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Tiago Pereira | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Garrett Johns | 1-6, 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martyn Pawelski | 7-64, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
18.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Naoki Tajima | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrew Fenty | 3-6, - Egor Gerasimov - scratch | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
06.11.23 Kwalif. | vs. August Holmgren | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrew Fenty | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Tsung-Hao Huang | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Denis Yevseyev | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Justin Barki | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Nuno Borges | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Beibit Zhukayev | 6-74, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Terence Atmane | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Li Tu | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Joao Sousa - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Alejandro Moro Canas | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.03.24 Kwartfinale | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | - Joao Sousa - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Felix Gill | 7-66, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Vilius Gaubas | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
02.02.24 | vs. Emil Ruusuvuori | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
11.01.24 Kwartfinale | vs. Martin Damm | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde | vs. Lorenzo Giustino | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 7-65, 3-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
05.01.24 Kwartfinale | vs. Maks Kasnikowski | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.01.24 2e ronde | vs. Paul Jubb | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Drummondville Challenger - I. hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Li Tu | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.11.23 2e ronde | vs. Benoit Paire | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde | vs. Toby Samuel | 3-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Calgary Challenger - I. hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Gabriel Diallo | 7-5, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Patrick Brady | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Dominic Stricker | 6-74, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Neil Oberleitner | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liam Gavrielides | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Mathias Bourgue | 3-6, 7-66, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Martin Damm | 3-6, 7-64, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mukund Sasikumar | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Albert Ramos-Vinolas | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Pedro Sousa | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Henrique Rocha | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Moez Echargui | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
15.09.23 | vs. Sebastian Ofner | 5-7, 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Alexandre Muller | 3-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail |