WEDSTRIJD
11.10.18 | Kwartfinale | Egor Gerasimov | Mathias Bourgue | 7-65, 3-6, 6-1 | Tashkent Challenger | Hard |
STATISTIEKEN
Egor Gerasimov | Mathias Bourgue | |
1e Service % | 49/76 (64%) | 61/98 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 37/49 (76%) | 44/61 (72%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/27 (63%) | 14/37 (38%) |
Benutte Breakpoints | 4/8 (50%) | 3/5 (60%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 40/98 (41%) | 22/76 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 94/174 (54%) | 80/174 (46%) |
Dubbele fouten | 2 | 1 |
Aces | 12 | 7 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Egor Gerasimov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Mathias Bourgue | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Egor Gerasimov | 2-0 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
3-0 | Mathias Bourgue | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Egor Gerasimov | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Mathias Bourgue | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Egor Gerasimov | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Mathias Bourgue | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Egor Gerasimov | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Mathias Bourgue | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Egor Gerasimov | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-6 | Mathias Bourgue | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Egor Gerasimov | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3, 4-3, 4-4, 5-4, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
0-0 | Mathias Bourgue | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Egor Gerasimov | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Mathias Bourgue | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Egor Gerasimov | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-3 | Mathias Bourgue | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Egor Gerasimov | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-4 | Mathias Bourgue | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Egor Gerasimov | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-5 | Mathias Bourgue | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Egor Gerasimov | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Mathias Bourgue | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Egor Gerasimov | 1-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Mathias Bourgue | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Egor Gerasimov | 3-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Mathias Bourgue | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Egor Gerasimov | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Egor Gerasimov vs. Mathias Bourgue - onderlinge wedstrijden
03.01.24 | 2e ronde | Egor Gerasimov | Mathias Bourgue | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | Oeiras 1 | I. hard |
29.01.19 | 2e ronde | Mathias Bourgue | Egor Gerasimov | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | Quimper Challenger | I. hard |
11.10.18 | Kwartfinale | Egor Gerasimov | Mathias Bourgue | 7-65, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | Tashkent Challenger | Hard |
Egor Gerasimov form & Mathias Bourgue form
Egor Gerasimov - laatste wedstrijden
Lugano Challenger - I. hard | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Margaroli | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Henri Squire | 3-6, 7-65, 6-73 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Robin Bertrand | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Clement Chidekh | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Gregoire Barrere | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Ricardas Berankis | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Dussin | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Manuel Guinard | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Mohamed Safwat | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Petr Nouza | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hazem Naow | 6-2, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Fanselow | 6-710, 4-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
06.01.24 Halve finale | vs. Gastao Elias | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.01.24 Kwartfinale | vs. Thai Kwiatkowski | 6-72, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Tiago Pereira | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Garrett Johns | 1-6, 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martyn Pawelski | 7-64, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
18.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Naoki Tajima | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrew Fenty | 3-6, - Egor Gerasimov - scratch | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
06.11.23 Kwalif. | vs. August Holmgren | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrew Fenty | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Tsung-Hao Huang | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Denis Yevseyev | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Justin Barki | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Nuno Borges | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Beibit Zhukayev | 6-74, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Terence Atmane | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Li Tu | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Mathias Bourgue - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Jiri Vesely | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Rottoli | 2-6, 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
20.03.24 2e ronde | vs. Radu Albot | 6-75, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Alessandro Giannessi | 4-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Masur | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hady Habib | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Klizan | 1-3, - Mathias Bourgue - scratch | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Matteo Martineau | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Billy Harris | 4-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Gijs Brouwer | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Tristan Lamasine | 2-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Petr Bar Biryukov | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 1-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Egor Gerasimov | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.01.24 1e ronde | vs. Toby Alex Kodat | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Metz - I. hard | ||||
06.11.23 1e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.11.23 Kwalif. | vs. Matteo Martineau | 6-74, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Choinski | 7-63, 6-75, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Alibek Kachmazov | 7-61, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Oleksii Krutykh | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Maks Kasnikowski | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 2e ronde | vs. Mark Lajal | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Joao Sousa | 6-3, 6-76, 6-4 | wedstrijd detail | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Francesco Forti | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Corentin Moutet | 7-64, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Ryan Nijboer | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luigi Castelletti | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
04.10.23 2e ronde | vs. Hugo Gaston | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde | vs. Valentin Royer | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail |