WEDSTRIJD
21.05.19 | 1e ronde van de kwal. | Nikola Milojevic | Egor Gerasimov | 7-5, 6-3 | Paris | Clay |
STATISTIEKEN
Nikola Milojevic | Egor Gerasimov | |
1e Service % | 31/63 (49%) | 25/52 (48%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/31 (74%) | 17/25 (68%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 20/32 (63%) | 15/27 (56%) |
Benutte Breakpoints | 3/5 (60%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 20/52 (38%) | 20/63 (32%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 63/115 (55%) | 52/115 (45%) |
Dubbele fouten | 1 | 0 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nikola Milojevic | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Nikola Milojevic | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Egor Gerasimov | |
0-0, 0-15, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nikola Milojevic | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Egor Gerasimov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nikola Milojevic | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nikola Milojevic | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-5 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nikola Milojevic | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Nikola Milojevic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Egor Gerasimov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Nikola Milojevic | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Egor Gerasimov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nikola Milojevic | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Egor Gerasimov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nikola Milojevic | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Nikola Milojevic vs. Egor Gerasimov - onderlinge wedstrijden
16.05.22 | 1e ronde van de kwal. | Egor Gerasimov | Nikola Milojevic | 7-5, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | Paris | Clay |
06.02.20 | 2e ronde | Egor Gerasimov | Nikola Milojevic | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Pune | Hard |
21.05.19 | 1e ronde van de kwal. | Nikola Milojevic | Egor Gerasimov | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | Paris | Clay |
25.11.13 | Halve finale | Egor Gerasimov | Nikola Milojevic | 2-6, 7-68, 6-1 | wedstrijd detail | Egypt F34 | Clay |
Nikola Milojevic form & Egor Gerasimov form
Nikola Milojevic - laatste wedstrijden
Zadar Challenger - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Evan Furness | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Dominik Kellovsky | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Kaya Arinc | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Nino Serdarusic | 6-4, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Troyes Challenger - Clay | ||||
04.07.23 1e ronde | vs. Matteo Martineau | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Skopje Challenger - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Alexander Weis | 0-5, - Nikola Milojevic - scratch | wedstrijd detail | |
Roseto Degli - Clay | ||||
18.04.23 1e ronde | vs. Gianluca Mager | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Split Challenger - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Girona Challenger - Clay | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maks Kasnikowski | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
21.03.23 1e ronde | vs. Chun Hsin Tseng | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.03.23 Kwalif. | vs. Jeremy Jahn | 6-3, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Sodan | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
01.03.23 2e ronde | vs. Rio Noguchi | 6-2, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.02.23 1e ronde | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-71, 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.02.23 Kwalif. | vs. Dayne Kelly | 7-60, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Digvijaypratap Singh | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
21.02.23 1e ronde | vs. Dimitar Kuzmanov | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.02.23 Kwalif. | vs. Yunseong Chung | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kriish Tyagi | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
31.01.23 1e ronde | vs. Raul Brancaccio | 6-0, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
17.01.23 1e ronde | vs. Flavio Cobolli | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Tabilo | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Pune - Hard | ||||
01.01.23 Kwalif. | vs. Maximilian Marterer | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nicholas David Ionel | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
29.11.22 1e ronde | vs. Goncalo Oliveira | 7-5, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
26.11.22 Halve finale | vs. Oleksii Krutykh | 6-3, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.11.22 Kwartfinale | vs. Adrian Andreev | 0-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.11.22 2e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 5-7, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.11.22 1e ronde | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
07.11.22 1e ronde | vs. Tomas Martin Etcheverry | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Egor Gerasimov - laatste wedstrijden
Lugano Challenger - I. hard | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Margaroli | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Henri Squire | 3-6, 7-65, 6-73 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Robin Bertrand | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Clement Chidekh | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Gregoire Barrere | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Ricardas Berankis | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Dussin | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Manuel Guinard | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Mohamed Safwat | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Petr Nouza | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hazem Naow | 6-2, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Fanselow | 6-710, 4-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
06.01.24 Halve finale | vs. Gastao Elias | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.01.24 Kwartfinale | vs. Thai Kwiatkowski | 6-72, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Tiago Pereira | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Garrett Johns | 1-6, 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martyn Pawelski | 7-64, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
18.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Naoki Tajima | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrew Fenty | 3-6, - Egor Gerasimov - scratch | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
06.11.23 Kwalif. | vs. August Holmgren | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrew Fenty | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Tsung-Hao Huang | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Denis Yevseyev | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Justin Barki | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Nuno Borges | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Beibit Zhukayev | 6-74, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Terence Atmane | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Li Tu | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |