WEDSTRIJD
07.02.20 | Kwartfinale | Egor Gerasimov | Soon-Woo Kwon | 4-6, 7-61, 6-4 | Pune | Hard |
STATISTIEKEN
Egor Gerasimov | Soon-Woo Kwon | |
1e Service % | 64/97 (66%) | 73/108 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 49/64 (77%) | 49/73 (67%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 20/33 (61%) | 21/35 (60%) |
Benutte Breakpoints | 2/7 (29%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 38/108 (35%) | 28/97 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 107/205 (52%) | 98/205 (48%) |
Dubbele fouten | 5 | 1 |
Aces | 18 | 6 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Soon-Woo Kwon | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Egor Gerasimov | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Soon-Woo Kwon | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Egor Gerasimov | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Soon-Woo Kwon | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Egor Gerasimov | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-4 | Soon-Woo Kwon | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Egor Gerasimov | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-5 | Soon-Woo Kwon | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Egor Gerasimov | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Soon-Woo Kwon | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Egor Gerasimov | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Soon-Woo Kwon | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Egor Gerasimov | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Soon-Woo Kwon | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Egor Gerasimov | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Soon-Woo Kwon | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Egor Gerasimov | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Soon-Woo Kwon | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Egor Gerasimov | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-5 | Soon-Woo Kwon | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Egor Gerasimov | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
6-6 | Soon-Woo Kwon | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1 | ||
7-61 |
3 | ||
Egor Gerasimov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Soon-Woo Kwon | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Egor Gerasimov | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-1 | Soon-Woo Kwon | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Egor Gerasimov | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Soon-Woo Kwon | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Egor Gerasimov | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Soon-Woo Kwon | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
5-4 | Soon-Woo Kwon | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Egor Gerasimov vs. Soon-Woo Kwon - onderlinge wedstrijden
07.02.20 | Kwartfinale | Egor Gerasimov | Soon-Woo Kwon | 4-6, 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | Pune | Hard |
Egor Gerasimov form & Soon-Woo Kwon form
Egor Gerasimov - laatste wedstrijden
Lugano Challenger - I. hard | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Margaroli | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Henri Squire | 3-6, 7-65, 6-73 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Robin Bertrand | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Clement Chidekh | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Gregoire Barrere | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Ricardas Berankis | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Dussin | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Manuel Guinard | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Mohamed Safwat | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Petr Nouza | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hazem Naow | 6-2, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Fanselow | 6-710, 4-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
06.01.24 Halve finale | vs. Gastao Elias | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.01.24 Kwartfinale | vs. Thai Kwiatkowski | 6-72, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Tiago Pereira | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Garrett Johns | 1-6, 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martyn Pawelski | 7-64, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
18.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Naoki Tajima | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrew Fenty | 3-6, - Egor Gerasimov - scratch | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
06.11.23 Kwalif. | vs. August Holmgren | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrew Fenty | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Tsung-Hao Huang | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Denis Yevseyev | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Justin Barki | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Nuno Borges | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Beibit Zhukayev | 6-74, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Terence Atmane | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Li Tu | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Soon-Woo Kwon - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
24.03.24 2e ronde | vs. Alex De Minaur | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 1e ronde | vs. Alexandre Muller | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Seong Chan Hong | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Gabriel Diallo | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Lukas Klein | 6-70, 6-4, 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
17.09.23 | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 | vs. Jiri Lehecka | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.09.23 | vs. Laslo Djere | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
04.09.23 1e ronde | vs. Nick Hardt | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Christopher Eubanks | 3-6, 4-6, 6-0, 4-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
22.02.23 2e ronde | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.02.23 1e ronde | vs. Abedallah Shelbayh | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - I. hard | ||||
14.02.23 1e ronde | vs. Alexander Zverev | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
05.02.23 | vs. David Goffin | 3-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.02.23 Rubber 1 | vs. Zizou Bergs | 6-1, 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.23 1e ronde | vs. Christopher Eubanks | 3-6, 7-61, 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
14.01.23 Finale | vs. Roberto Bautista Agut | 6-4, 3-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
13.01.23 Halve finale | vs. Jack Draper | 7-66, 6-72, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.01.23 Kwartfinale | vs. Mikael Ymer | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.01.23 2e ronde | vs. Pablo Carreno-Busta | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.01.23 1e ronde | vs. Tomas Machac | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.01.23 Kwalif. | vs. Tomas Machac | 5-7, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vasek Pospisil | 6-77, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
02.01.23 1e ronde | vs. Jack Draper | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.01.23 Kwalif. | vs. Taro Daniel | 7-64, 4-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
31.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dominic Thiem | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Busan Challenger - Hard | ||||
21.10.22 Kwartfinale | vs. Kamil Majchrzak | 2-6, 7-64, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.10.22 2e ronde | vs. Aleksandar Vukic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.10.22 1e ronde | vs. Maximilian Neuchrist | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
08.10.22 Halve finale | vs. Frances Tiafoe | 2-6, 6-0, 4-6 | wedstrijd detail |