WEDSTRIJD
09.11.20 | 1e ronde | Egor Gerasimov | Viktor Troicki | 6-3, 3-6, 6-3 | Sofia | I. hard |
STATISTIEKEN
Egor Gerasimov | Viktor Troicki | |
1e Service % | 50/80 (63%) | 58/88 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 39/50 (78%) | 44/58 (76%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/30 (57%) | 14/30 (47%) |
Benutte Breakpoints | 2/11 (18%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/88 (34%) | 24/80 (30%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 86/168 (51%) | 82/168 (49%) |
Dubbele fouten | 2 | 1 |
Aces | 10 | 11 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Egor Gerasimov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Viktor Troicki | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Egor Gerasimov | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Viktor Troicki | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Egor Gerasimov | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Viktor Troicki | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Egor Gerasimov | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Viktor Troicki | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Egor Gerasimov | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Viktor Troicki | |
0-0, 0-30 | ||
Egor Gerasimov | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Viktor Troicki | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Egor Gerasimov | 0-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-3 | Viktor Troicki | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Egor Gerasimov | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-4 | Viktor Troicki | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Egor Gerasimov | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-5 | Viktor Troicki | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Egor Gerasimov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Viktor Troicki | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Egor Gerasimov | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Viktor Troicki | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Egor Gerasimov | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Viktor Troicki | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Egor Gerasimov | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Viktor Troicki | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Egor Gerasimov | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Egor Gerasimov vs. Viktor Troicki - onderlinge wedstrijden
09.11.20 | 1e ronde | Egor Gerasimov | Viktor Troicki | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | Sofia | I. hard |
Egor Gerasimov form & Viktor Troicki form
Egor Gerasimov - laatste wedstrijden
Lugano Challenger - I. hard | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Margaroli | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Henri Squire | 3-6, 7-65, 6-73 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Robin Bertrand | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Clement Chidekh | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Gregoire Barrere | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Ricardas Berankis | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Dussin | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Manuel Guinard | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Mohamed Safwat | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Petr Nouza | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hazem Naow | 6-2, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Fanselow | 6-710, 4-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
06.01.24 Halve finale | vs. Gastao Elias | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.01.24 Kwartfinale | vs. Thai Kwiatkowski | 6-72, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Tiago Pereira | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Garrett Johns | 1-6, 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martyn Pawelski | 7-64, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
18.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Naoki Tajima | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrew Fenty | 3-6, - Egor Gerasimov - scratch | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
06.11.23 Kwalif. | vs. August Holmgren | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrew Fenty | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Tsung-Hao Huang | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Denis Yevseyev | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Justin Barki | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Nuno Borges | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Beibit Zhukayev | 6-74, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Terence Atmane | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Li Tu | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Viktor Troicki - laatste wedstrijden
London - Grass | ||||
23.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Brandon Nakashima | 2-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Christopher Eubanks | 6-4, 6-76, 7-5 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
17.06.21 2e ronde | vs. Frances Tiafoe | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
14.06.21 1e ronde | vs. Lorenzo Sonego | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.06.21 Kwalif. | vs. Alejandro Tabilo | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Pouille | 6-4, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail | |
Nottingham 1 - Grass | ||||
07.06.21 Kwalif. | vs. Matthew Ebden | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alastair Gray | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
26.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandar Vukic | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Thiago Seyboth Wild | 0-6, 7-66, 7-65 | wedstrijd detail | |
Belgrade - Clay | ||||
19.04.21 1e ronde | vs. Marco Cecchinato | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Belgrade Challenger - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Elliot Benchetrit | 6-2, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
14.03.21 Kwalif. | vs. Emil Ruusuvuori | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marc Polmans | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Steven Diez | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nur Sultan - I. hard | ||||
04.03.21 2e ronde | vs. Tung-Lin Wu | 3-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
02.03.21 1e ronde | vs. Emil Ruusuvuori | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.02.21 1e ronde | vs. Michael Mmoh | 6-73, 7-63, 6-3, 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
02.02.21 1e ronde | vs. Emil Ruusuvuori | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
13.01.21 Kwalif. | vs. Cedrik-Marcel Stebe | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ulises Blanch | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jurij Rodionov | 2-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
09.11.20 1e ronde | vs. Egor Gerasimov | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.11.20 Kwalif. | vs. Fabrizio Ornago | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Evgeny Donskoy | 6-4, 6-72, 6-4 | wedstrijd detail | |
Nur-Sultan - I. hard | ||||
26.10.20 Kwalif. | vs. Emil Ruusuvuori | 3-6, 7-63, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Evgeny Donskoy | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
19.10.20 1e ronde | vs. Antoine Hoang | 6-4, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
St. Petersburg - I. hard | ||||
14.10.20 1e ronde | vs. Denis Shapovalov | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.10.20 Kwalif. | vs. Ilya Ivashka | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail |