WEDSTRIJD
04.07.18 | 2e ronde | Elliot Benchetrit | Gleb Sakharov | 6-3, 6-0 | Marburg Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Elliot Benchetrit | Gleb Sakharov | |
1e Service % | 32/50 (64%) | 27/44 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/32 (72%) | 10/27 (37%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/18 (50%) | 8/17 (47%) |
Benutte Breakpoints | 5/11 (45%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/44 (59%) | 18/50 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/94 (62%) | 36/94 (38%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 7 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Gleb Sakharov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Elliot Benchetrit | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Gleb Sakharov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elliot Benchetrit | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Gleb Sakharov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Elliot Benchetrit | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Gleb Sakharov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Elliot Benchetrit | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Gleb Sakharov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Elliot Benchetrit | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Gleb Sakharov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elliot Benchetrit | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Gleb Sakharov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elliot Benchetrit | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-0 | Gleb Sakharov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Elliot Benchetrit vs. Gleb Sakharov - onderlinge wedstrijden
04.07.18 | 2e ronde | Elliot Benchetrit | Gleb Sakharov | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | Marburg Challenger | Clay |
Elliot Benchetrit form & Gleb Sakharov form
Elliot Benchetrit - laatste wedstrijden
M25 Tarragona - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Svyatoslav Gulin | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Noah Lopez | 5-7, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Kane Bonsach Ganley | 4-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nil Boixader Roca | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Benzal Alia | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Nick Chappell | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Fausto Tabacco | 2-6, 1-2, - Elliot Benchetrit - scratch | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Lorenzo Carboni | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Doha - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Masamichi Imamura | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Aleksandre Metreveli | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Antoine Ghibaudo | 1-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Marek Gengel | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Jules Marie | 3-6, - Elliot Benchetrit - scratch | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Matej Vocel | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Aleksandr Braynin | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Olaf Pieczkowski | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Tiago Pereira | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Louis Tessa | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Vit Kalina | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Andrea Bacaloni | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mirza Basic | 6-3, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Paul Woerner | 6-4, 3-6, 0-2, - Elliot Benchetrit - scratch | wedstrijd detail | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Elmer Moller | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Aidan Mchugh | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pierre Antoine Tailleu | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Teimuraz Gabashvili | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Evgenii Tiurnev | 4-4, - Elliot Benchetrit - scratch | wedstrijd detail | |
Bordeaux Challenger - Clay | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.05.23 Kwalif. | vs. Louis Wessels | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Gleb Sakharov - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Igor Kudriashov | 6-1, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Roland Stuurman | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Andrea Bolla | 6-0, 2-0, Andrea Bolla - scratch | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Luis Klaus | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sven Corbinais | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Glasgow - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Finn Bass | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.07.22 Kwartfinale | vs. Terence Atmane | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.06.22 2e ronde | vs. Andres Fernandez Canovas | 0-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.06.22 1e ronde | vs. Alexander Crnokrak | 3-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
21.01.22 Kwartfinale | vs. Yunseong Chung | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.01.22 2e ronde | vs. Dominik Recek | 6-3, 4-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
18.01.22 1e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 7-66, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
15.01.22 Kwartfinale | vs. Dan Added | 6-75, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.01.22 2e ronde | vs. Yamato Sueoka | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.01.22 1e ronde | vs. Moez Echargui | 6-4, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
04.01.22 1e ronde | vs. Tommaso Compagnucci | 7-64, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.10.21 2e ronde | vs. Sean Cuenin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.10.21 1e ronde | vs. Karl Kiur Saar | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.10.21 1e ronde | vs. Alexis Boureau | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
04.08.20 1e ronde | vs. Stuart Parker | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.08.20 1e ronde | vs. Michael Geerts | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.08.20 1e ronde | vs. Kenny de Schepper | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Toulouse - I. hard | ||||
10.03.20 1e ronde | vs. Kenny de Schepper | 6-72, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Glasgow - I. hard | ||||
20.02.20 2e ronde | vs. Jack Draper | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.02.20 1e ronde | vs. Alexis Gautier | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
16.02.20 Finale | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
15.02.20 Halve finale | vs. Alexandre Peyrot | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.20 Kwartfinale | vs. Clement Tabur | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.02.20 2e ronde | vs. Titouan Droguet | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.02.20 1e ronde | vs. Andrew Paulson | 1-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |