WEDSTRIJD
20.09.20 | Kwalif. | Elmar Ejupovic | Alexandar Lazarov | 6-4, 2-6, 6-1 | Sibiu Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Elmar Ejupovic | Alexandar Lazarov | |
1e Service % | 46/75 (61%) | 54/73 (74%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 33/46 (72%) | 36/54 (67%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/29 (52%) | 10/19 (53%) |
Benutte Breakpoints | 4/5 (80%) | 2/6 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/73 (37%) | 27/75 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 75/148 (51%) | 73/148 (49%) |
Dubbele fouten | 4 | 1 |
Aces | 2 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Alexandar Lazarov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Elmar Ejupovic | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Alexandar Lazarov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Elmar Ejupovic | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Alexandar Lazarov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Elmar Ejupovic | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Alexandar Lazarov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Elmar Ejupovic | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Alexandar Lazarov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Alexandar Lazarov | |
0-0, 0-15, 15-30 | ||
Elmar Ejupovic | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Alexandar Lazarov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Elmar Ejupovic | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-3 | Alexandar Lazarov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Elmar Ejupovic | 1-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-4 | Alexandar Lazarov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-40 | ||
Elmar Ejupovic | 2-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-6 |
3 | ||
0-0 | Alexandar Lazarov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Alexandar Lazarov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Alexandar Lazarov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Elmar Ejupovic | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Alexandar Lazarov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Elmar Ejupovic vs. Alexandar Lazarov - onderlinge wedstrijden
20.09.20 | Kwalif. | Elmar Ejupovic | Alexandar Lazarov | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | Sibiu Challenger | Clay |
16.05.17 | 1e ronde | Alexandar Lazarov | Elmar Ejupovic | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | Czech Republic | Clay |
Elmar Ejupovic form & Alexandar Lazarov form
Elmar Ejupovic - laatste wedstrijden
Acapulco Challenger - Hard | ||||
14.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nathan Ponwith | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cuernavaca Challenger - Hard | ||||
08.04.24 Kwalif. | vs. Keegan Smith | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andres Delgadillo | 6-0, 7-68 | wedstrijd detail | |
Mexico City - Clay | ||||
02.04.24 1e ronde | vs. Juan Pablo Ficovich | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.04.24 Kwalif. | vs. James Kent Trotter | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Diego Bustamante | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
San Luis - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Beibit Zhukayev | 6-3, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ryan Seggerman | 7-61, 7-5 | wedstrijd detail | |
Merida Challenger - Clay | ||||
20.03.24 2e ronde | vs. Stefan Kozlov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Trey Hilderbrand | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Nikoloz Basilashvili | 7-66, 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Paul Jubb | 6-4, 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Stuart Parker | Stuart Parker - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Charles Broom | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Benjamin Lock | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Antoine Hoang | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Filip Krajinovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Millen Hurrion | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Vives Marcos | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Aleksander Chayka | 7-65, 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Gentzsch | 6-74, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Tom Paris | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Loic Namigandet Tenguere | 7-63, 6-77, 7-5 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. David Jorda Sanchis | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 6-70, 7-63 | wedstrijd detail | |
Columbus Challenger - I. hard | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. James Kent Trotter | 7-65, 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Rybakov | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cary 2 - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Pedro Vives Marcos | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail |
Alexandar Lazarov - laatste wedstrijden
Sofia - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Pavel Kotov | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mauthausen Challenger - Clay | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Sandro Kopp | 6-1, 3-2, - Alexandar Lazarov - scratch | wedstrijd detail | |
Prague 1 - Clay | ||||
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rudolf Molleker | 5-7, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail | |
Oeiras 3 - Clay | ||||
18.04.23 1e ronde | vs. Adrian Mannarino | 7-5, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Split Challenger - Clay | ||||
10.04.23 Kwalif. | vs. Elias Ymer | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Milojevic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Marrakech - Clay | ||||
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Vavassori | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
Biel Challenger - I. hard | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 4-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
28.02.23 1e ronde | vs. Alexander Bublik | 1-6, 0-1, - Alexandar Lazarov - scratch | wedstrijd detail | |
26.02.23 Kwalif. | vs. Francesco Passaro | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zhizhen Zhang | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Hard | ||||
04.02.23 Rubber 1 | vs. Ajeet Rai | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
07.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gregoire Barrere | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
01.12.22 2e ronde | vs. Luca Van Assche | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.11.22 1e ronde | vs. Alessandro Giannessi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.11.22 Kwalif. | vs. Henrique Rocha | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kilian Feldbausch | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
Andria Challenger - I. hard | ||||
21.11.22 1e ronde | vs. Vitaliy Sachko | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Roanne Challenger - I. hard | ||||
08.11.22 1e ronde | vs. Hugo Gaston | 4-6, 2-4, - Alexandar Lazarov - scratch | wedstrijd detail | |
07.11.22 Kwalif. | vs. Mark Lajal | 6-2, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elliot Benchetrit | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jason Murray Kubler | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
23.10.22 Finale | vs. Maks Kasnikowski | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.10.22 Halve finale | vs. Alexander Donski | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.10.22 Kwartfinale | vs. Valentin Vanta | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.10.22 2e ronde | vs. Jasza Szajrych | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.10.22 1e ronde | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
16.10.22 Halve finale | vs. Maks Kasnikowski | 6-76, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.10.22 Finale | vs. Vladyslav Orlov | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.10.22 Kwartfinale | vs. Alexander Donski | 6-72, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |