WEDSTRIJD
23.01.20 | 2e ronde | Elmar Ejupovic | Edan Leshem | 7-5, 1-0, - scratch | M25 Nussloch | Carpet |
STATISTIEKEN
Elmar Ejupovic | Edan Leshem | |
1e Service % | 26/34 (76%) | 26/39 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/26 (77%) | 19/26 (73%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/8 (75%) | 7/13 (54%) |
Benutte Breakpoints | 2/5 (40%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 13/39 (33%) | 8/34 (24%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 39/73 (53%) | 34/73 (47%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 4 | 10 |
STATISTIEKEN
1 | ||
1-1 | Edan Leshem | |
0-0, 0-15, 15-40, 30-40 | ||
Elmar Ejupovic | 1-2 | |
0-0 | ||
2-2 | Edan Leshem | |
Elmar Ejupovic | 2-3 | |
3-3 | Edan Leshem | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Elmar Ejupovic | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Edan Leshem | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Elmar Ejupovic | 4-5 | |
0-0 | ||
5-5 | Edan Leshem | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 6-5 | |
0-0 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Edan Leshem | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 1-0 | |
0-0 | ||
1-0 |
3 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Elmar Ejupovic vs. Edan Leshem - onderlinge wedstrijden
23.01.20 | 2e ronde | Elmar Ejupovic | Edan Leshem | 7-5, 1-0, Edan Leshem - scratch | wedstrijd detail | M25 Nussloch | Carpet |
Elmar Ejupovic form & Edan Leshem form
Elmar Ejupovic - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Beibit Zhukayev | 6-3, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ryan Seggerman | 7-61, 7-5 | wedstrijd detail | |
Merida Challenger - Clay | ||||
20.03.24 2e ronde | vs. Stefan Kozlov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Trey Hilderbrand | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Nikoloz Basilashvili | 7-66, 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Paul Jubb | 6-4, 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Stuart Parker | Stuart Parker - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Charles Broom | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Benjamin Lock | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Antoine Hoang | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Filip Krajinovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Millen Hurrion | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Vives Marcos | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Aleksander Chayka | 7-65, 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Gentzsch | 6-74, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Tom Paris | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Loic Namigandet Tenguere | 7-63, 6-77, 7-5 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. David Jorda Sanchis | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 6-70, 7-63 | wedstrijd detail | |
Columbus Challenger - I. hard | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. James Kent Trotter | 7-65, 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Rybakov | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cary 2 - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Pedro Vives Marcos | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Jurij Rodionov | 6-74, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sion - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Mika Brunold | 6-4, 6-74, 6-76 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Andrin Casanova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Augsburg Challenger - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Nicolas Zanellato | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Edas Butvilas | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
Tampere Challenger - Clay | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Lukas Klein | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Edan Leshem - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Drew Van Orderlain | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bruno Kuzuhara | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Stefan Kozlov | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Lama | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Netanya - Hard | ||||
01.07.23 Halve finale | vs. Yshai Oliel | 7-5, 0-2, - Edan Leshem - scratch | wedstrijd detail | |
30.06.23 Kwartfinale | vs. Jordan Hasson | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Emile Hudd | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Martyn Pawelski | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Netanya - Hard | ||||
23.06.23 Kwartfinale | vs. Martyn Pawelski | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Ofek Shimanov | 3-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Dylan Salton | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
's-Hertogenbosch - Grass | ||||
11.06.23 Kwalif. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 7-65, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Kotov | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Rome - Clay | ||||
31.05.23 2e ronde | vs. Andrey Chepelev | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Giannicola Misasi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Busan Challenger - Hard | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yuki Mochizuki | 7-5, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Gwangju Challenger - Hard | ||||
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tatsuma Ito | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Seoul Challenger - Hard | ||||
24.04.23 Kwalif. | vs. Mukund Sasikumar | 6-0, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yunseok Jang | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
28.03.23 1e ronde | vs. Harold Mayot | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.03.23 Kwalif. | vs. Alibek Kachmazov | 1-6, 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Robin Bertrand | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Las Franquesas - Hard | ||||
20.03.23 1e ronde | vs. David Jorda Sanchis | 6-78, 1-6 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jose Statham | 7-62, 6-710, 3-6 | wedstrijd detail | |
Waco Challenger - Hard | ||||
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Misolic | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rome Challenger - I. hard | ||||
24.02.23 Kwartfinale | vs. Alex Michelsen | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.02.23 2e ronde | vs. Nathan Ponwith | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.02.23 1e ronde | vs. Shintaro Mochizuki | 6-74, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
04.02.23 Rubber 1 | vs. Karlis Ozolins | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
27.01.23 Kwartfinale | vs. Anton Matusevich | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail |