WEDSTRIJD
07.02.19 | 2e ronde | Elmar Ejupovic | Ryan Shane | 7-5, 1-6, 7-65 | M25 Oberentfelden | Carpet |
STATISTIEKEN
Elmar Ejupovic | Ryan Shane | |
1e Service % | 51/92 (55%) | 57/109 (52%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 40/51 (78%) | 48/57 (84%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/41 (41%) | 18/52 (35%) |
Benutte Breakpoints | 3/9 (33%) | 4/6 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 43/109 (39%) | 35/92 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 100/201 (50%) | 101/201 (50%) |
Dubbele fouten | 3 | 17 |
Aces | 11 | 13 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ryan Shane | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Elmar Ejupovic | 0-1 | |
0-0, 30-30, 40-30 | ||
Elmar Ejupovic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 1-2 | |
2-2 | Ryan Shane | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Elmar Ejupovic | 2-3 | |
Elmar Ejupovic | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-5 | Ryan Shane | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-5 | Ryan Shane | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
5-5 | Ryan Shane | |
6-5 | Ryan Shane | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Ryan Shane | |
0-0, 30-40 | ||
0-1 | Ryan Shane | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
1-1 | Ryan Shane | |
0-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
1-2 | Ryan Shane | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Elmar Ejupovic | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 1-4 | |
0-0, 30-40[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 1-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-6 |
3 | ||
Elmar Ejupovic | 0-0 | |
Elmar Ejupovic | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Ryan Shane | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Ryan Shane | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Ryan Shane | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 5-3 | |
Elmar Ejupovic | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
Elmar Ejupovic | 5-5 | |
6-5 | Ryan Shane | |
0-0, 40-0[BP], 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
6-6 | Ryan Shane | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 2-4, 3-4, 3-5, 4-5, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Elmar Ejupovic vs. Ryan Shane - onderlinge wedstrijden
21.02.19 | 2e ronde | Elmar Ejupovic | Ryan Shane | 6-77, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | M25 Glasgow | I. hard |
07.02.19 | 2e ronde | Elmar Ejupovic | Ryan Shane | 7-5, 1-6, 7-65 | wedstrijd detail | M25 Oberentfelden | Carpet |
Elmar Ejupovic form & Ryan Shane form
Elmar Ejupovic - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Beibit Zhukayev | 6-3, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ryan Seggerman | 7-61, 7-5 | wedstrijd detail | |
Merida Challenger - Clay | ||||
20.03.24 2e ronde | vs. Stefan Kozlov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Trey Hilderbrand | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Nikoloz Basilashvili | 7-66, 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Paul Jubb | 6-4, 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Stuart Parker | Stuart Parker - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Charles Broom | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Benjamin Lock | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Antoine Hoang | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Filip Krajinovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Millen Hurrion | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Vives Marcos | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Aleksander Chayka | 7-65, 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Gentzsch | 6-74, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Tom Paris | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Loic Namigandet Tenguere | 7-63, 6-77, 7-5 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. David Jorda Sanchis | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 6-70, 7-63 | wedstrijd detail | |
Columbus Challenger - I. hard | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. James Kent Trotter | 7-65, 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Rybakov | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cary 2 - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Pedro Vives Marcos | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Jurij Rodionov | 6-74, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sion - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Mika Brunold | 6-4, 6-74, 6-76 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Andrin Casanova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Augsburg Challenger - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Nicolas Zanellato | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Edas Butvilas | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
Tampere Challenger - Clay | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Lukas Klein | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Ryan Shane - laatste wedstrijden
M15 Tallahassee - I. hard | ||||
28.10.22 Kwartfinale | vs. William Grant | 3-6, - Ryan Shane - scratch | wedstrijd detail | |
27.10.22 2e ronde | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.10.22 1e ronde | vs. Leanid Boika | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 South - Hard | ||||
25.06.22 Halve finale | vs. Johannus Monday | - Ryan Shane - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
24.06.22 Kwartfinale | vs. Felix Corwin | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.06.22 2e ronde | vs. Shuichi Sekiguchi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.06.22 1e ronde | vs. Justin Roberts | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Wichita - Hard | ||||
16.06.22 2e ronde | vs. Denis Yevseyev | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.06.22 1e ronde | vs. Taha Baadi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 East - Hard | ||||
08.06.22 1e ronde | vs. Fnu Nidunjianzan | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Vero - Clay | ||||
28.04.22 2e ronde | vs. Emil Reinberg | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.04.22 1e ronde | vs. Hillel Rousseau | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 East - I. hard | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Nino Ehrenschneider | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tallahassee - I. hard | ||||
30.10.21 Halve finale | vs. Johannes Ingildsen | 6-1, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.10.21 Kwartfinale | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.10.21 2e ronde | vs. Christian Lakoseljac | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.10.21 1e ronde | vs. Colin Sinclair | 3-6, 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
M15 Ithaca - I. hard | ||||
07.10.21 2e ronde | vs. Charles Broom | 4-6, 1-4, - Ryan Shane - scratch | wedstrijd detail | |
06.10.21 1e ronde | vs. Roy Smith | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Lubbock - Hard | ||||
30.09.21 2e ronde | vs. Charles Broom | 6-78, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.09.21 1e ronde | vs. Shunsuke Mitsui | Shunsuke Mitsui - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Fayetteville - Hard | ||||
22.09.21 1e ronde | vs. Mark Whitehouse | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Champaign - Hard | ||||
15.09.21 1e ronde | vs. Nathan Ponwith | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Champaign - Hard | ||||
27.07.21 Kwalif. | vs. Lucas Horve | 6-3, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
27.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Petrov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Edwardsville - Hard | ||||
21.07.21 1e ronde | vs. Dusty H. Boyer | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.07.21 Kwalif. | vs. Toby D. Boyer | 6-2, 6-71, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Weston - Clay | ||||
01.07.21 1e ronde | vs. Axel Nefve | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Tulsa - Hard | ||||
16.06.21 1e ronde | vs. Oliver Crawford | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
15.06.21 Kwalif. | vs. Joshua Ortlip | 5-7, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail |