WEDSTRIJD
18.09.19 | 2e ronde | Emil Ruusuvuori | Jonathan Mridha | 7-5, 4-6, 6-3 | Glasgow Challenger | I. hard |
STATISTIEKEN
Emil Ruusuvuori | Jonathan Mridha | |
1e Service % | 58/98 (59%) | 50/89 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 43/58 (74%) | 38/50 (76%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 21/40 (53%) | 19/39 (49%) |
Benutte Breakpoints | 3/8 (38%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/89 (36%) | 34/98 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 96/187 (51%) | 91/187 (49%) |
Dubbele fouten | 3 | 1 |
Aces | 6 | 11 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Jonathan Mridha | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Emil Ruusuvuori | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Jonathan Mridha | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Emil Ruusuvuori | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Jonathan Mridha | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Emil Ruusuvuori | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Jonathan Mridha | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Emil Ruusuvuori | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Jonathan Mridha | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Emil Ruusuvuori | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Jonathan Mridha | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Emil Ruusuvuori | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Jonathan Mridha | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Emil Ruusuvuori | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Jonathan Mridha | |
0-0, 30-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Emil Ruusuvuori | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Jonathan Mridha | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
Emil Ruusuvuori | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-4 | Jonathan Mridha | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Emil Ruusuvuori | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Jonathan Mridha | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
Emil Ruusuvuori | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Jonathan Mridha | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Emil Ruusuvuori | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Jonathan Mridha | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Emil Ruusuvuori | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Jonathan Mridha | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Emil Ruusuvuori | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Jonathan Mridha | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Emil Ruusuvuori | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Jonathan Mridha | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Emil Ruusuvuori vs. Jonathan Mridha - onderlinge wedstrijden
18.09.19 | 2e ronde | Emil Ruusuvuori | Jonathan Mridha | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | Glasgow Challenger | I. hard |
14.11.17 | 1e ronde | Emil Ruusuvuori | Jonathan Mridha | 7-63, 2-6, 7-64 | wedstrijd detail | Finland F4 | I. hard |
Emil Ruusuvuori form & Jonathan Mridha form
Emil Ruusuvuori - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
21.03.24 1e ronde | vs. Yannick Hanfmann | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
07.03.24 1e ronde | vs. Dusan Lajovic | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
22.02.24 Kwartfinale | vs. Karen Khachanov | 0-3, - Emil Ruusuvuori - scratch | wedstrijd detail | |
21.02.24 2e ronde | vs. Christopher O'Connell | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Giulio Zeppieri | 7-62, 7-5 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - I. hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Tallon Griekspoor | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Jan-Lennard Struff | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Ugo Humbert | 7-65, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Luca Van Assche | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
02.02.24 | vs. Joao Sousa | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Daniil Medvedev | 6-3, 7-61, 4-6, 6-71, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Patrick Kypson | 4-6, 6-3, 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
07.01.24 Finale | vs. Andrey Rublev | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.01.24 Halve finale | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.01.24 Kwartfinale | vs. Pavel Kotov | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Karen Khachanov | 7-62, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.01.24 1e ronde | vs. Benjamin Bonzi | 6-75, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
24.11.23 | vs. Alex De Minaur | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Sumit Nagal | 3-6, 1-3, - Emil Ruusuvuori - scratch | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Alex Molcan | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Joris De Loore | 4-6, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
28.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marton Fucsovics | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
22.10.23 Kwalif. | vs. Tomas Machac | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Erler | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Tallon Griekspoor | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Benjamin Hassan | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
16.09.23 | vs. Tommy Paul | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.09.23 | vs. Borna Gojo | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.09.23 | vs. Tallon Griekspoor | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail |
Jonathan Mridha - laatste wedstrijden
M25 Trnava - I. hard | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Lukas Pokorny | 6-6, - Jonathan Mridha - scratch | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Tibo Colson | 1-0, Tibo Colson - scratch | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Leo Borg | 6-1, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Matvey Minin | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Michael Shaw | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Simon Norrman | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Radu Albot | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
25.09.23 1e ronde | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Danderyd - I. hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Giles Hussey | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Szczawno - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Olaf Pieczkowski | 1-3, - Jonathan Mridha - scratch | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Nikodem Barcik | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Ystad - Clay | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Gianluca Cadenasso | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Xativa - Clay | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-4, 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Alberto Colas Sanchez | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Dali Blanch | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Vejle - Clay | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Niels Visker | 7-5, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sofia - Clay | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Marvin Moeller | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Simeon Terziev | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Victor Lilov | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Risskov/Aarhus - Clay | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Benedikt Henning | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Vaasa - Hard | ||||
10.06.23 Halve finale | vs. Patrick Kaukovalta | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.06.23 Kwartfinale | vs. Iiro Vasa | 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Adrian Oetzbach | 2-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Oscar Weightman | 3-0, Oscar Weightman - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Kalmar - Clay | ||||
19.05.23 Kwartfinale | vs. Alexander Blockx | 5-7, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.05.23 2e ronde | vs. Jonas Trinker | Jonas Trinker - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Luca Castelnuovo | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |