Emil Ruusuvuori vs. Pavle Daljev 17.06.2020

Emil Ruusuvuori vs. Pavle Daljev 17.06.2020 - All Lower level tournaments - confrontatie

WEDSTRIJD

17.06.201e rondeEmil Ruusuvuori Pavle Daljev 6-0, 6-1 All Lower Clay

STATISTIEKEN

1
Emil Ruusuvuori Emil Ruusuvuori podáva0-0
0-0, 15-0, 40-15
1-0Pavle Daljev Pavle Daljev podáva
0-0, 15-0, 40-0[BP]
Emil Ruusuvuori Emil Ruusuvuori podáva2-0
0-0, 15-0, 30-15, 40-15
3-0Pavle Daljev Pavle Daljev podáva
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-40, 40-A
Emil Ruusuvuori Emil Ruusuvuori podáva4-0
0-0, 15-15, 40-15
5-0Pavle Daljev Pavle Daljev podáva
0-0, 30-0, 40-30[BP]
6-0
2
Emil Ruusuvuori Emil Ruusuvuori podáva0-0
0-0, 15-0
1-0Pavle Daljev Pavle Daljev podáva
0-0, 15-15, 15-30, 30-40, 40-40
Emil Ruusuvuori Emil Ruusuvuori podáva2-0
0-0, 15-0, 40-0
3-0Pavle Daljev Pavle Daljev podáva
0-0, 30-0, 30-15, 40-30[BP]
Emil Ruusuvuori Emil Ruusuvuori podáva4-0
0-0, 30-0, 40-30
5-0Pavle Daljev Pavle Daljev podáva
0-0, 0-15, 15-40, 30-40
Emil Ruusuvuori Emil Ruusuvuori podáva5-1
0-0
6-1

Emil Ruusuvuori
Finland
02.04.99, 21 Jaar




101
584
81745 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Serbia
23.02.92, 28 Jaar







Pavle Daljev
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Emil Ruusuvuori vs. Pavle Daljev - onderlinge wedstrijden

17.06.201e rondeEmil RuusuvuoriPavle Daljev6-0, 6-1 wedstrijd detail All Lower Clay

Emil Ruusuvuori - laatste wedstrijden

All Lower - Clay
17.06.20
1e ronde
vs. Pavle Daljev6-0, 6-1 overwinningwedstrijd detail
16.06.20
1e ronde
vs. Marko Miladinovic7-5, 7-5 overwinningwedstrijd detail
15.06.20
1e ronde
vs. Alexandar Lazarov6-1, 6-4 overwinningwedstrijd detail
UAE Dubai - Hard
23.02.20
Kwalif.
vs. Lloyd Harris0-1, - Emil Ruusuvuori - scratchnederlaagwedstrijd detail
22.02.20
1e ronde van de kwal.
vs. Peter Gojowczyk7-5, Peter Gojowczyk - scratchoverwinningwedstrijd detail
France Marseille - I. hard
18.02.20
1e ronde
vs. Vasek Pospisil6-76, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
17.02.20
Kwalif.
vs. Egor Gerasimov6-4, 6-76, 6-76 nederlaagwedstrijd detail
16.02.20
1e ronde van de kwal.
vs. Lukas Lacko6-4, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Holland Rotterdam - I. hard
09.02.20
Kwalif.
vs. Gregoire Barrere5-7, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
08.02.20
1e ronde van de kwal.
vs. Steven Diez4-6, 6-3, 7-5 overwinningwedstrijd detail
France Montpellier - I. hard
06.02.20
2e ronde
vs. Norbert Gombos5-7, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
04.02.20
1e ronde
vs. Dennis Novak7-63, 4-6, 6-2 overwinningwedstrijd detail
03.02.20
Kwalif.
vs. Nicolas Mahut6-3, 3-6, 7-63 overwinningwedstrijd detail
02.02.20
1e ronde van de kwal.
vs. Matthias Bachinger6-4, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Australia Melbourne - Hard
17.01.20
2e ronde van de kwal.
vs. Elliot Benchetrit4-6, 6-0, 6-73 nederlaagwedstrijd detail
16.01.20
1e ronde van de kwal.
vs. Facundo Mena7-5, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Australia Canberra Challenger - Hard
12.01.20
Finale
vs. Philipp Kohlschreiber6-75, 6-4, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
11.01.20
Halve finale
vs. Denis Kudla6-0, 7-5 overwinningwedstrijd detail
10.01.20
Kwartfinale
vs. Dominik Koepfer6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
09.01.20
3e ronde
vs. Taro Daniel6-2, 6-4 overwinningwedstrijd detail
07.01.20
2e ronde
vs. Jannik Sinner6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
06.01.20
1e ronde
vs. Ramkumar Ramanathan3-6, 6-2, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Finland Helsinki Challenger - I. hard
17.11.19
Finale
vs. Mohamed Safwat6-3, 6-74, 6-2 overwinningwedstrijd detail
16.11.19
Halve finale
vs. Ilya Ivashka7-64, 6-3 overwinningwedstrijd detail
15.11.19
Kwartfinale
vs. Alex Molcan6-3, 7-5 overwinningwedstrijd detail
14.11.19
3e ronde
vs. Otto Virtanen6-1, 6-1 overwinningwedstrijd detail
13.11.19
2e ronde
vs. Geoffrey Blancaneaux7-5, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Slovakia Bratislava Challenger - I. hard
07.11.19
3e ronde
vs. Damir Dzumhur4-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
05.11.19
2e ronde
vs. Antoine Hoang6-4, 6-2 overwinningwedstrijd detail
04.11.19
1e ronde
vs. Maxime Cressy6-3, 3-6, 6-4 overwinningwedstrijd detail

Pavle Daljev - laatste wedstrijden

All Lower - Clay
17.06.20
1e ronde
vs. Emil Ruusuvuori0-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
16.06.20
1e ronde
vs. Alexandar Lazarov4-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
15.06.20
1e ronde
vs. Marko Miladinovic4-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Croatia M15 Porec - Clay
08.03.20
1e ronde van de kwal.
vs. Karlo Krolo4-6, 6-3, 7-10 nederlaagwedstrijd detail
Turkey M25 Antalya - Clay
25.02.20
Kwalif.
vs. Alessandro Ingarao1-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
24.02.20
2e ronde van de kwal.
vs. Ivan Davydov6-1, 3-6, 10-6 overwinningwedstrijd detail
23.02.20
1e ronde van de kwal.
vs. Danylo Veremeychuk3-6, 6-1, 10-5 overwinningwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
26.01.20
1e ronde van de kwal.
vs. Cihan Akay4-6, 6-4, 2-10 nederlaagwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
15.12.19
1e ronde van de kwal.
vs. Dmitrii Baskov2-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
08.12.19
1e ronde van de kwal.
vs. Pavel Shchaya-Zubrov6-4, 5-7, 8-10 nederlaagwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
20.11.19
1e ronde
vs. Tomas Farjat7-63, 6-72, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
19.11.19
Kwalif.
vs. Karlo Kranic6-3, 4-6, 4-10 nederlaagwedstrijd detail
18.11.19
2e ronde van de kwal.
vs. Matei Adrian Georgescu6-1, 6-1 overwinningwedstrijd detail
17.11.19
1e ronde van de kwal.
vs. Ivan Zaytsev7-5, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Germany M15 Bad - Carpet
07.10.19
1e ronde van de kwal.
vs. Jeremy Schifris7-61, 5-7, 6-10 nederlaagwedstrijd detail
Serbia M15 Zlatibor - Clay
17.09.19
1e ronde
vs. Matyas Fuele4-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
Germany Meerbusch Challenger - Clay
12.08.19
1e ronde
vs. Kai Breitbach1-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
Serbia M15 Novi - Clay
06.08.19
Kwalif.
vs. Luka Pavlovic2-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
05.08.19
1e ronde van de kwal.
vs. Melik Feler6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Serbia M15 Novi - Clay
30.07.19
Kwalif.
vs. Dusan Obradovic4-6, 3-5, - Pavle Daljev - scratchnederlaagwedstrijd detail
29.07.19
1e ronde van de kwal.
vs. Stevan Popovic6-2, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Germany M25+H Kassel - Clay
17.07.19
1e ronde
vs. Federico Moreno1-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
16.07.19
Kwalif.
vs. Nitin Kumar Sinha0-6, 6-4, 10-7 overwinningwedstrijd detail
15.07.19
1e ronde van de kwal.
vs. Patryk Gewert6-2, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Germany M15 Marburg - Clay
08.07.19
Kwalif.
vs. Karlo Cubelic2-6, 6-72 nederlaagwedstrijd detail
08.07.19
1e ronde van de kwal.
vs. Philipp Sikorski6-1, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Serbia M15 Belgrade - Clay
01.07.19
1e ronde van de kwal.
vs. Strahinja Rakic4-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Bosnia and Herzeg. M25 Kiseljak - Clay
30.05.19
1e ronde
vs. Nerman Fatic1-4, - Pavle Daljev - scratchnederlaagwedstrijd detail
28.05.19
Kwalif.
vs. Antun Vidak6-4, 4-6, 7-10 nederlaagwedstrijd detail
27.05.19
1e ronde van de kwal.
vs. Zaharije-Zak Talic6-1, 6-2 overwinningwedstrijd detail
<