WEDSTRIJD
20.01.20 | 2e ronde van de kwal. | Emilien Voisin | Alexis Canter | 7-5, 6-2 | M15+H Bressuire | I. hard |
STATISTIEKEN
Emilien Voisin | Alexis Canter | |
1e Service % | 37/49 (76%) | 36/61 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/37 (76%) | 20/36 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/12 (58%) | 13/25 (52%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 2/2 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/61 (46%) | 14/49 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 63/110 (57%) | 47/110 (43%) |
Dubbele fouten | ||
Aces | 4 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Emilien Voisin | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
0-1 | Alexis Canter | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Emilien Voisin | 1-1 | |
0-0, 0-15 | ||
1-2 | Alexis Canter | |
0-0 | ||
Emilien Voisin | 2-2 | |
3-2 | Alexis Canter | |
Emilien Voisin | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Alexis Canter | |
0-0 | ||
Emilien Voisin | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
5-4 | Alexis Canter | |
0-0 | ||
Emilien Voisin | 5-5 | |
6-5 | Alexis Canter | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Emilien Voisin | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Alexis Canter | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Emilien Voisin | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Alexis Canter | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Emilien Voisin | 4-0 | |
0-0 | ||
4-1 | Alexis Canter | |
Emilien Voisin | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
5-2 | Alexis Canter | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Emilien Voisin vs. Alexis Canter - onderlinge wedstrijden
20.01.20 | 2e ronde van de kwal. | Emilien Voisin | Alexis Canter | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | M15+H Bressuire | I. hard |
Emilien Voisin form & Alexis Canter form
Emilien Voisin - laatste wedstrijden
Kigali 2 - Clay | ||||
04.03.24 1e ronde | vs. Clement Tabur | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Marco Trungelliti | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Tim Handel | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Radovan Michalik | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Rottoli | 7-5, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Ricardas Berankis | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Evan Furness | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Giustino | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Marcello Serafini | 7-66, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Daniil Glinka | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.12.23 Halve finale | vs. Corentin Denolly | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Kwartfinale | vs. Jay Clarke | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Ilya Snitari | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Marcel Zielinski | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.12.23 Kwartfinale | vs. Jay Clarke | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.12.23 2e ronde | vs. Maxim Zhukov | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-75, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25+H Mulhouse - I. hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Maxime Janvier | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Jonas Forejtek | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Yanis Ghazouani Durand | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Luka Pavlovic | 6-1, Luka Pavlovic - scratch | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Loann Massard | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Patrick Zahraj | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Filippo Romano | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Leo Deflandre | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Trieste Challenger - Clay | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Peter Gojowczyk | 4-6, 0-3, - Emilien Voisin - scratch | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sergio Badini | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Uriage - Clay | ||||
14.07.23 Kwartfinale | vs. Ugo Blanchet | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.07.23 2e ronde | vs. Filippo Moroni | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Alexis Canter - laatste wedstrijden
M25 Trimbach - Carpet | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Daniil Glinka | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas Mathys | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Poitiers - I. hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Lacides | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Lannion - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Oliver Ojakaar | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Philippe Renard | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Victor Clairacq | 6-2, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Peliwo | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Michael Shaw | 7-64, 5-7, 6-10 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Freddie Ridout | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Ceuta - Hard | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. John Echeverria | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Elgin Khoeblal | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Rik Muller | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Volodymyr Iakubenko | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Samuel Puskar | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Edgbaston - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Aidan Mchugh | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Budapest - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. David Bakonyi | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Budapest - Hard | ||||
28.08.23 Kwalif. | vs. Ryan James Storrie | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Achilles Belkovics | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Aldershot - Hard | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Ewen Lumsden | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Ewan Moore | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicholas Jovanovski | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Roehampton - Hard | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ewen Lumsden | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Roehampton - Hard | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Finn Murgett | 7-5, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M25 Roehampton - Grass | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Ronald Hohmann | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Max Cunat | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Grass | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Emile Hudd | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Toby Martin | 6-77, 6-2, 10-2 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. David Quayle | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Hard | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Jules Marie | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |