WEDSTRIJD
05.03.19 | 2e ronde | Enrique Lopez-Perez | Rudolf Molleker | 7-64, 6-4 | Zhuhai Challenger | Hard |
STATISTIEKEN
Enrique Lopez-Perez | Rudolf Molleker | |
1e Service % | 37/70 (53%) | 34/75 (45%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/37 (81%) | 24/34 (71%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 20/33 (61%) | 23/41 (56%) |
Benutte Breakpoints | 2/3 (67%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/75 (37%) | 20/70 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 78/145 (54%) | 67/145 (46%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces | 5 | 6 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Rudolf Molleker | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Enrique Lopez-Perez | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Rudolf Molleker | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Enrique Lopez-Perez | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-30 | ||
2-2 | Rudolf Molleker | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Enrique Lopez-Perez | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Rudolf Molleker | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Enrique Lopez-Perez | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-5 | Rudolf Molleker | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Enrique Lopez-Perez | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-5 | Rudolf Molleker | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Enrique Lopez-Perez | 5-6 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-6 | Rudolf Molleker | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 5-3, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
Enrique Lopez-Perez | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Rudolf Molleker | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Enrique Lopez-Perez | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Rudolf Molleker | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Enrique Lopez-Perez | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Rudolf Molleker | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Enrique Lopez-Perez | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Rudolf Molleker | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Enrique Lopez-Perez | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Rudolf Molleker | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Enrique Lopez-Perez vs. Rudolf Molleker - onderlinge wedstrijden
05.03.19 | 2e ronde | Enrique Lopez-Perez | Rudolf Molleker | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | Zhuhai Challenger | Hard |
15.05.18 | 1e ronde | Rudolf Molleker | Enrique Lopez-Perez | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | Heilbronn Challenger | Clay |
Enrique Lopez-Perez form & Rudolf Molleker form
Enrique Lopez-Perez - laatste wedstrijden
Kobe Challenger - I. hard | ||||
06.11.19 2e ronde | vs. Taisei Ichikawa | 7-5, 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Shenzhen Challenger - Hard | ||||
31.10.19 3e ronde | vs. Zhe Li | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.10.19 2e ronde | vs. Jonas Forejtek | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Liuzhou Challenger - Hard | ||||
23.10.19 2e ronde | vs. Konstantin Kravchuk | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ningboo Challenger - Hard | ||||
17.10.19 3e ronde | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.10.19 2e ronde | vs. Nicolas Barrientos | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
07.10.19 1e ronde | vs. Carlos Taberner | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Barcelona Challenger - Clay | ||||
02.10.19 2e ronde | vs. Pedro Sousa | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.10.19 1e ronde | vs. Jules Okala | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Kaohsiung Challenger - Carpet | ||||
20.09.19 Kwartfinale | vs. Steven Diez | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
19.09.19 3e ronde | vs. Prajnesh Gunneswaran | 5-7, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.09.19 2e ronde | vs. Evan King | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Shanghai Challenger - Hard | ||||
13.09.19 Kwartfinale | vs. Yuichi Sugita | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
12.09.19 3e ronde | vs. Steven Diez | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.09.19 2e ronde | vs. Jumpei Yamasaki | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Jinan Challenger - Hard | ||||
07.09.19 Halve finale | vs. Go Soeda | 6-4, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.09.19 Kwartfinale | vs. Zhe Li | 6-3, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.09.19 3e ronde | vs. James Ward | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.09.19 2e ronde | vs. Kaichi Uchida | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
20.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Paolo Lorenzi | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mallorca Challenger - Hard | ||||
27.08.19 2e ronde | vs. Matteo Viola | 6-76, 7-61, 0-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Andrew Harris | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Recanati Challenger - Hard | ||||
02.07.19 2e ronde | vs. Yosuke Watanuki | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Lyon Challenger - Clay | ||||
12.06.19 2e ronde | vs. Mohamed Safwat | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Poznan Challenger - Clay | ||||
06.06.19 3e ronde | vs. Hubert Hurkacz | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.06.19 2e ronde | vs. Tallon Griekspoor | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gianluca Mager | 6-70, 0-6 | wedstrijd detail | |
Vicenza Challenger - Clay | ||||
31.05.19 2e ronde | vs. Federico Coria | 2-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
16.05.19 3e ronde | vs. Guido Andreozzi | 1-4, - Enrique Lopez-Perez - scratch | wedstrijd detail | |
14.05.19 2e ronde | vs. Tiago Cacao | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail |
Rudolf Molleker - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Andrea Pellegrino | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Henri Squire | 3-5, - Rudolf Molleker - scratch | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Ricardas Berankis | 6-4, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Max Hans Rehberg | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Otto Virtanen | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Gijs Brouwer | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Jan Choinski | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Sho Shimabukuro | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Dimitar Kuzmanov | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Aziz Dougaz | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Jurij Rodionov | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.01.24 2e ronde | vs. Alexander Blockx | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Martin Klizan | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Raphael Collignon | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Stefano Napolitano | 6-1, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Gakhov | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Gabriel Diallo | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Facundo Diaz Acosta | 7-67, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Alex Bolt | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Christopher Romios | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
22.11.23 2e ronde | vs. Alejandro Moro Canas | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde | vs. Alex Molcan | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Marko Maksimovic | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
04.11.23 Halve finale | vs. Antoine Bellier | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Alibek Kachmazov | 7-5, 6-77, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Dominic Stricker | 6-72, 4-1, Dominic Stricker - scratch | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde | vs. Daniel Masur | 7-64, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Akira Santillan | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Akira Santillan | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail |