WEDSTRIJD
03.10.20 | 1e ronde van de kwal. | Enzo Couacaud | Jaume Pla Malfeito | 4-6, 6-1, 6-3 | Barcelona Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Enzo Couacaud | Jaume Pla Malfeito | |
1e Service % | 54/95 (57%) | 54/78 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 35/54 (65%) | 31/54 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 22/41 (54%) | 10/24 (42%) |
Benutte Breakpoints | 6/11 (55%) | 3/12 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/78 (47%) | 38/95 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 94/173 (54%) | 79/173 (46%) |
Dubbele fouten | 2 | 7 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Enzo Couacaud | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Jaume Pla Malfeito | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Enzo Couacaud | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-2 | Jaume Pla Malfeito | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Enzo Couacaud | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Jaume Pla Malfeito | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Enzo Couacaud | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Jaume Pla Malfeito | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Enzo Couacaud | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-5 | Jaume Pla Malfeito | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Enzo Couacaud | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Jaume Pla Malfeito | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Enzo Couacaud | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Jaume Pla Malfeito | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Enzo Couacaud | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Jaume Pla Malfeito | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Enzo Couacaud | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
3 | ||
0-0 | Jaume Pla Malfeito | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Enzo Couacaud | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Jaume Pla Malfeito | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Enzo Couacaud | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Jaume Pla Malfeito | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Enzo Couacaud | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Jaume Pla Malfeito | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Enzo Couacaud | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Jaume Pla Malfeito | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Enzo Couacaud vs. Jaume Pla Malfeito - onderlinge wedstrijden
03.10.20 | 1e ronde van de kwal. | Enzo Couacaud | Jaume Pla Malfeito | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | Barcelona Challenger | Clay |
Enzo Couacaud form & Jaume Pla Malfeito form
Enzo Couacaud - laatste wedstrijden
Sao Leopoldo - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Andrea Collarini | 6-1, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Emilio Gomez | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
Asuncion Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Benjamin Bonzi | 7-66, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Valentin Vacherot | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 2e ronde | vs. Dalibor Svrcina | 6-4, 5-7, 4-1, Dalibor Svrcina - scratch | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Bernard Tomic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kyrian Jacquet | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
06.01.24 Finale | vs. Arthur Cazaux | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.01.24 Halve finale | vs. Gijs Brouwer | 3-6, 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.01.24 Kwartfinale | vs. Hugo Gaston | 6-74, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Moerani Bouzige | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
01.01.24 1e ronde | vs. Marc Polmans | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Charleston Challenger - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Ernesto Escobedo | 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde | vs. Mili Poljicak | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Columbus Challenger - I. hard | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 2e ronde | vs. Federico Agustin Gomez | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Aidan Mayo | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Cary 2 - Hard | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Illya Marchenko | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Jiri Vesely | 7-5, 3-6, 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwalif. | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mikhail Kukushkin | 7-60, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Winnipeg Challenger - Hard | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Gabriel Diallo | 6-4, 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Pavel Kotov | 4-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Collarini | 7-67, 7-62 | wedstrijd detail | |
Iasi Challenger - Clay | ||||
10.07.23 1e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
03.07.23 1e ronde | vs. Jeff Wolf | 5-7, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
29.06.23 Kwalif. | vs. Aleksandar Kovacevic | 2-6, 6-4, 7-65, 7-65 | wedstrijd detail | |
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hyeon Chung | 6-1, 2-0, Hyeon Chung - scratch | wedstrijd detail |
Jaume Pla Malfeito - laatste wedstrijden
Barcelona Challenger - Clay | ||||
03.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Valldoreix - Clay | ||||
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Cayetano March | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Clement Deleersnyder | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Reus - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Torello - Hard | ||||
11.12.20 Kwartfinale | vs. Mattia Bellucci | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.12.20 2e ronde | vs. Diego Fernandez Flores | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.12.20 1e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Benicarlo - Clay | ||||
24.11.20 1e ronde | vs. Eduard Esteve Lobato | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Valldoreix - Clay | ||||
10.11.20 1e ronde | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 2-6, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail | |
Barcelona Challenger - Clay | ||||
03.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Enzo Couacaud | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
22.07.20 1e ronde | vs. Timofey Skatov | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.07.20 1e ronde | vs. Bernabe Zapata Miralles | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Naples - Clay | ||||
13.02.20 2e ronde | vs. Alejandro Gomez | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.02.20 Kwalif. | vs. Adrian Andreev | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.02.20 1e ronde | vs. Alexander Ritschard | 6-3, 4-1, Alexander Ritschard - scratch | wedstrijd detail | |
11.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Shane Monroe | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Knight | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Palm - Clay | ||||
05.02.20 1e ronde | vs. Javier Barranco Cosano | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Karol Drzewiecki | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.02.20 Kwalif. | vs. Alan Kohen | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Weston - Clay | ||||
29.01.20 1e ronde | vs. Johan Sebastien Tatlot | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
15.01.20 1e ronde | vs. Patrik Niklas-Salminen | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
08.01.20 1e ronde | vs. Alberto Barroso Campos | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Pawel Juszczak | 6-3, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Roja de - Clay | ||||
08.10.19 1e ronde | vs. Pol Martin Tiffon | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Barcelona Challenger - Clay | ||||
03.10.19 3e ronde | vs. Filippo Baldi | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.10.19 2e ronde | vs. Paolo Lorenzi | 6-4, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.09.19 1e ronde | vs. Raul Brancaccio | 6-0, 4-3, Raul Brancaccio - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Madrid - Clay | ||||
19.09.19 2e ronde | vs. Carlos Sanchez Jover | 2-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.09.19 1e ronde | vs. Louis Dussin | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |