INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Bruno Sant'Anna vs. Ergi Kirkin - onderlinge wedstrijden
02.02.19 | Kwartfinale | Ergi Kirkin | Bruno Sant'Anna | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Bruno Sant'Anna form & Ergi Kirkin form
Bruno Sant'Anna - laatste wedstrijden
M25 Lima - Clay | ||||
06.02.20 1e ronde | vs. Orlando Luz | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
27.01.20 1e ronde | vs. Martin Cuevas | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.11.19 Kwartfinale | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 6-1, 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.11.19 2e ronde | vs. Koray Kirci | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.11.19 1e ronde | vs. Gorazd Srbljak | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
12.11.19 1e ronde | vs. Hugo Grenier | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
04.11.19 1e ronde | vs. Chun Hsin Tseng | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Shenzhen Challenger - Hard | ||||
29.10.19 2e ronde | vs. Jason Jung | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.10.19 1e ronde | vs. Xin Gao | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
12.10.19 Finale | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.10.19 Halve finale | vs. Peter Torebko | 6-73, 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.10.19 Kwartfinale | vs. Alessandro Ingarao | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.10.19 2e ronde | vs. Erik Crepaldi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.10.19 1e ronde | vs. Laurynas Grigelis | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
15.09.19 Finale | vs. Wilson Leite | 0-3, - Bruno Sant'Anna - scratch | wedstrijd detail | |
14.09.19 Halve finale | vs. Nicolo Turchetti | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.09.19 2e ronde | vs. Emiliano Maggioli | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.09.19 Kwartfinale | vs. Michal Dembek | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.09.19 1e ronde | vs. Mike Loccisano | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 La - Clay | ||||
08.09.19 Finale | vs. Louis Wessels | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.09.19 Halve finale | vs. Marco Bortolotti | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.09.19 Kwartfinale | vs. Jeremy Jahn | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.09.19 2e ronde | vs. Dragos Dima | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.09.19 1e ronde | vs. Majed Kilani | 7-63, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Ueberlingen - Clay | ||||
24.08.19 Halve finale | vs. Peter Heller | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.08.19 Kwartfinale | vs. Lukas Ollert | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.19 2e ronde | vs. Rene Schulte | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.08.19 1e ronde | vs. Niklas Schell | 7-63, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Trier - Clay | ||||
14.08.19 2e ronde | vs. Milan Welte | 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.08.19 1e ronde | vs. Brian Bencic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |
Ergi Kirkin - laatste wedstrijden
M25 Santa - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Denis Constantin Spiridon | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Yuta Shimizu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Illya Marchenko | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Torello - Hard | ||||
10.03.24 Halve finale | vs. Giles Hussey | 6-3, 6-71, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.03.24 Finale | vs. Adria Soriano Barrera | 7-68, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Nikoloz Basilashvili | 4-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Kazuki Nishiwaki | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Giorgio Tabacco | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Viktor Durasovic | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Petr Nesterov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Cezar Cretu | 2-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-0, 3-0, Simon Anthony Ivanov - scratch | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Branko Djuric | 6-4, 7-67 | wedstrijd detail | |
M25 Doha - Hard | ||||
20.01.24 Finale | vs. Khumoun Sultanov | 3-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Halve finale | vs. Ali Habib | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 Kwartfinale | vs. Masamichi Imamura | 7-63, 7-65 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Yi Zhou | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Anmar Faleh Alhogbani | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yusuke Takahashi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marat Sharipov (RUS) | 6-4, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Hady Habib | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Martyn Pawelski | 7-5, 6-75, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Gabriele Piraino | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Passaro | 7-5, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jelle Sels | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Adam Walton | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 0-4, - Ergi Kirkin - scratch | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Seong Chan Hong | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail |