WEDSTRIJD
24.03.16 | 2e ronde | Ernesto Escobedo | Matt Reid | 6-3, 7-5 | USA F11 | Hard |
STATISTIEKEN
Ernesto Escobedo | Matt Reid | |
1e Service % | 31/54 (57%) | 33/56 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/31 (84%) | 21/33 (64%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/23 (74%) | 13/23 (57%) |
Benutte Breakpoints | 3/5 (60%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 22/56 (39%) | 11/54 (20%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 65/110 (59%) | 45/110 (41%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 11 | 10 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ernesto Escobedo vs. Matt Reid - onderlinge wedstrijden
24.03.16 | 2e ronde | Ernesto Escobedo | Matt Reid | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | USA F11 | Hard |
Ernesto Escobedo form & Matt Reid form
Ernesto Escobedo - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Nicolas Mejia | 7-63, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bakersfield - Hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Brandon Holt | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. August Holmgren | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Ryan Dickerson | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Antreas Djakouris | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Acapulco - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Sebastian Ofner | 7-67, 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Los Cabos - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Jordan Thompson | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
04.02.24 | vs. August Holmgren | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Rubber 1 | vs. Elmer Moller | 7-5, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Orlando Luz | 7-67, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Max Houkes | 6-3, 4-3, Max Houkes - scratch | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Aboian | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
18.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrew Fenty | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shinji Hazawa | 6-5, - Ernesto Escobedo - scratch | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
06.11.23 Kwalif. | vs. James Kent Trotter | 6-2, 4-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Makoto Ochi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Zapopan - Clay | ||||
13.10.23 Halve finale | vs. Ignacio Buse | 7-5, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 Kwartfinale | vs. Ryan Seggerman | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Juan Sebastian Gomez | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Ryuhei Azuma | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Charleston Challenger - Hard | ||||
30.09.23 Halve finale | vs. Oliver Crawford | 4-6, 1-2, - Ernesto Escobedo - scratch | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Denis Kudla | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Enzo Couacaud | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Bernard Tomic | 6-3, 5-7, 7-63 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Pedro Rodenas | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Justin Boulais | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
17.09.23 | vs. Yi Zhou | 7-67, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.09.23 | vs. Rigele Te | 6-1, 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Los Cabos - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Jason Jung | 6-3, 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Granby Challenger - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Colin Markes | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Matt Reid - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
11.08.20 1e ronde | vs. Cameron Green | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
10.08.20 1e ronde | vs. Benard Bruno Nkomba | 5-7, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
30.06.20 1e ronde | vs. Kody Pearson | 2-3, - Matt Reid - scratch | wedstrijd detail | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
31.12.18 Kwalif. | vs. Andre Goransson | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - Grass | ||||
11.06.18 Kwalif. | vs. Brayden Schnur | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Jack Findel-Hawkins | 6-70, 7-61, 7-66 | wedstrijd detail | |
09.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Neil Pauffley | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Anning Challenger - Clay | ||||
21.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. N.Sriram Balaji | 6-74, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
01.11.16 1e ronde | vs. Jordan Thompson | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Traralgon Challenger - Hard | ||||
27.10.16 2e ronde | vs. Matthew Barton | 6-74, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.10.16 1e ronde | vs. Greg Jones | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tiburon Challenger - Hard | ||||
26.09.16 Kwalif. | vs. Brydan Klein | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.09.16 2e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Giannessi | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.09.16 1e ronde van de kwal. | vs. Bernardo Saraiva | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Aptos Challenger - Hard | ||||
08.08.16 1e ronde | vs. Emilio Gomez | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Atlanta - Hard | ||||
30.07.16 1e ronde van de kwal. | vs. Mischa Zverev | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Binghamton Challenger - Hard | ||||
19.07.16 1e ronde | vs. Thai Kwiatkowski | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Winnipeg Challenger - Hard | ||||
12.07.16 1e ronde | vs. Yoshihito Nishioka | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
's-Hertogenbosch - Grass | ||||
04.06.16 1e ronde van de kwal. | vs. Marco Chiudinelli | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Manchester Challenger - Grass | ||||
02.06.16 2e ronde | vs. Peter Gojowczyk | 6-74, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.05.16 1e ronde | vs. Konstantin Kravchuk | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.05.16 Kwalif. | vs. Hiroki Moriya | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.05.16 2e ronde van de kwal. | vs. Purav Raja | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
Bangkok Challenger - Hard | ||||
17.05.16 1e ronde | vs. Yuuya Kibi | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Seoul Challenger - Hard | ||||
09.05.16 Kwalif. | vs. Yuuya Kibi | 6-3, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.05.16 2e ronde van de kwal. | vs. James Marsalek | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.05.16 1e ronde van de kwal. | vs. Jui-Chen Hung | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Busan Challenger - Hard | ||||
30.04.16 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Peliwo | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
Anning Challenger - Clay | ||||
27.04.16 1e ronde | vs. Enrique Lopez-Perez | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.04.16 Kwalif. | vs. Aoxiong Wang | 1-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |