WEDSTRIJD
24.08.20 | 2e ronde | Ernests Gulbis | Elias Ymer | 6-2, 2-6, 6-4 | Prague II | Clay |
STATISTIEKEN
Ernests Gulbis | Elias Ymer | |
1e Service % | 48/95 (51%) | 43/73 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/48 (67%) | 29/43 (67%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 22/47 (47%) | 15/30 (50%) |
Benutte Breakpoints | 4/7 (57%) | 3/8 (38%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/73 (40%) | 41/95 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 83/168 (49%) | 85/168 (51%) |
Dubbele fouten | 10 | 1 |
Aces | 4 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ernests Gulbis | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Elias Ymer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ernests Gulbis | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Elias Ymer | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ernests Gulbis | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Elias Ymer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ernests Gulbis | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Elias Ymer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Ernests Gulbis | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Elias Ymer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ernests Gulbis | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Elias Ymer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ernests Gulbis | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-4 | Elias Ymer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ernests Gulbis | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-5 | Elias Ymer | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
2-6 |
3 | ||
Ernests Gulbis | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Elias Ymer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ernests Gulbis | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Elias Ymer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ernests Gulbis | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-2 | Elias Ymer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ernests Gulbis | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-3 | Elias Ymer | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ernests Gulbis | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Elias Ymer | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ernests Gulbis vs. Elias Ymer - onderlinge wedstrijden
24.08.20 | 2e ronde | Ernests Gulbis | Elias Ymer | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | Prague II | Clay |
Ernests Gulbis form & Elias Ymer form
Ernests Gulbis - laatste wedstrijden
Davis Cup - I. hard | ||||
04.02.23 | vs. Daniel Cukierman | 6-1, 2-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
26.01.23 2e ronde | vs. Gauthier Onclin | 7-66, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.23 Kwalif. | vs. Tibo Colson | 2-6, 0-3, - Ernests Gulbis - scratch | wedstrijd detail | |
24.01.23 1e ronde | vs. Lukas Klein | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Charles Broom | 1-6, 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
17.01.23 1e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.01.23 Kwalif. | vs. Christian Harrison | 6-1, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Decamps | 6-1, 0-0, Gabriel Decamps - scratch | wedstrijd detail | |
Vilnus Challenger - I. hard | ||||
18.10.22 1e ronde | vs. Mate Valkusz | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ugo Humbert | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
San Marino - Clay | ||||
08.08.22 1e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
Cordenons Challenger - Clay | ||||
04.08.22 2e ronde | vs. Alexandre Muller | 3-6, 0-2, - Ernests Gulbis - scratch | wedstrijd detail | |
03.08.22 1e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Zug Challenger - Clay | ||||
31.07.22 Finale | vs. Dominic Stricker | 7-5, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.07.22 Halve finale | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.07.22 Kwartfinale | vs. Dennis Novak | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
28.07.22 2e ronde | vs. Ugo Blanchet | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
26.07.22 1e ronde | vs. Gianluca Mager | 6-74, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.07.22 Kwalif. | vs. Yshai Oliel | 0-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anton Matusevich | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Trieste Challenger - Clay | ||||
19.07.22 1e ronde | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
18.07.22 Kwalif. | vs. Matteo Martineau | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jonathan Eysseric | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Braunschweig Challenger - Clay | ||||
04.07.22 Kwalif. | vs. Jozef Kovalik | 1-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Evan King | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Milan Challenger - Clay | ||||
22.06.22 2e ronde | vs. Luciano Darderi | 3-6, 2-4, - Ernests Gulbis - scratch | wedstrijd detail | |
20.06.22 1e ronde | vs. Julian Lenz | 5-7, 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
Parma Challenger - Clay | ||||
13.06.22 Kwalif. | vs. Michael Geerts | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Fanselow | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Perugia Challenger - Clay | ||||
05.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andrey Chepelev | 6-76, 0-4, - Ernests Gulbis - scratch | wedstrijd detail |
Elias Ymer - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Michael Geerts | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emanuele Bastia | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yoshihito Nishioka | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Zachary Svajda | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Molcan | 6-3, 3-0, Alex Molcan - scratch | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Constant Lestienne | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Machac | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maximilian Marterer | 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Alexander Ritschard | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
03.02.24 | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.02.24 | vs. Gustavo Heide | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Gabriel Diallo | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ryan Peniston | 1-6, 6-4, 6-77 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Benoit Paire | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 6-77, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Marco Trungelliti | 6-73, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Pedro Martinez Portero | 1-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 7-66, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde | vs. Felipe Meligeni Alves | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lima 2 - Clay | ||||
08.11.23 2e ronde | vs. Francisco Comesana | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Franco Agamenone | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Guayaquil Challenger - Clay | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Daniel Elahi Galan | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 6-1, 2-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Miomir Kecmanovic | 0-6, 2-3, - Elias Ymer - scratch | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Dino Prizmic | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Roberto Bautista Agut | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Alejandro Moro Canas | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Hard | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Dennis Novak | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Mattia Bellucci | 3-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail |