WEDSTRIJD
21.01.20 | Kwalif. | Esteban Bruna | Andrea Fiorentini | 7-5, 4-6, 10-8 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Chile
19.01.95, 29 Jaar
22108 $
19.01.95, 29 Jaar
22108 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
02.02.01, 23 Jaar
02.02.01, 23 Jaar
Esteban Bruna vs. Andrea Fiorentini - onderlinge wedstrijden
21.01.20 | Kwalif. | Esteban Bruna | Andrea Fiorentini | 7-5, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Esteban Bruna form & Andrea Fiorentini form
Esteban Bruna - laatste wedstrijden
M15 Concepcion - Clay | ||||
11.12.23 Kwalif. | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 3-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maximo Oberto Calleri | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Concepcion - Clay | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Alejandro Bancalari | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 Kwalif. | vs. Brandon Perez | 7-66, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Rosario - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mateo Del Pino | 4-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentino Grippo | 6-0, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
02.11.23 1e ronde | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Valentin Basel | 6-1, 7-67 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Hernan Giovanniello | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Mendoza - Clay | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sean Hess | 1-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amador Salazar | 6-3, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Olavarria - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rocco Valente | 4-6, 7-5, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Buenos - Clay | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Agustin Mastri | 6-78, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Eupen - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Marcus Walters | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 Kwalif. | vs. Axel Garcian | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Noah Merre | 6-1, 2-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zian Vanderstappen | Zian Vanderstappen - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M25 Pitesti - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luis Britto | 6-1, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25+H Bacau - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Mihai Alexandru Coman | 4-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.07.23 Kwalif. | vs. Felipe Derdoy | 3-6, 6-3, 10-2 | wedstrijd detail | |
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pavel Kelo | 6-1, 7-66 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Teodor Lefter | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Uslar - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Christoph Negritu | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Jannik Opitz | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Torben Steinorth | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alessio Vasquez Gehrke | 4-6, 7-67, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - Clay | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Brosset | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Brasov - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Calin Manda | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Andrea Fiorentini - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Dinko Dinev | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Volpi | 6-77, 7-5, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Stijn Slump | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Nazar Oliynykov | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Antoni Fabre | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ruslan Kastsiukevich | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Federico Campana | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. S Mert Ozdemir | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Joel Angel Lucero | 6-0, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Hazem Naow | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Aleksander Chayka | 6-3, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.12.23 Kwalif. | vs. Lorenzo Lorusso | 6-74, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Stepan Pecak | 7-62, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aarwin Saravanan | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Vadym Ursu | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Ken Cavrak | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Saveliy Ivanov | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksander Chayka | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Robert Tate Ransom | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Duda | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.11.23 Kwalif. | vs. Cing-Yang Meng | 4-6, 6-3, 10-12 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Xirui Liu | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Svyatoslav Gulin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ivan Mezentsev | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
19.10.23 1e ronde | vs. Erik Arutiunian | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Pietro Pampanin | 7-63, 7-61 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mikhail Malakhovich | 6-75, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Zlatibor - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandar Mihailovic | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail |