Chile
19.01.95, 29 Jaar
22108 $
19.01.95, 29 Jaar
22108 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Argentina
24.08.00, 23 Jaar
24.08.00, 23 Jaar
Esteban Bruna vs. Boruch Skierkier - onderlinge wedstrijden
29.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Esteban Bruna | Boruch Skierkier | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Buenos | Clay |
02.04.19 | Kwalif. | Esteban Bruna | Boruch Skierkier | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Pinamar | Clay |
19.03.19 | Kwalif. | Esteban Bruna | Boruch Skierkier | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Pinamar | Clay |
02.09.18 | 1e ronde van de kwal. | Esteban Bruna | Boruch Skierkier | 6-0, 7-65 | wedstrijd detail | Argentina F4 | Clay |
Esteban Bruna form & Boruch Skierkier form
Esteban Bruna - laatste wedstrijden
M15 Concepcion - Clay | ||||
11.12.23 Kwalif. | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 3-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maximo Oberto Calleri | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Concepcion - Clay | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Alejandro Bancalari | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 Kwalif. | vs. Brandon Perez | 7-66, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Rosario - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mateo Del Pino | 4-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentino Grippo | 6-0, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
02.11.23 1e ronde | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Valentin Basel | 6-1, 7-67 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Hernan Giovanniello | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Mendoza - Clay | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sean Hess | 1-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amador Salazar | 6-3, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Olavarria - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rocco Valente | 4-6, 7-5, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Buenos - Clay | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Agustin Mastri | 6-78, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Eupen - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Marcus Walters | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 Kwalif. | vs. Axel Garcian | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Noah Merre | 6-1, 2-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zian Vanderstappen | Zian Vanderstappen - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M25 Pitesti - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luis Britto | 6-1, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25+H Bacau - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Mihai Alexandru Coman | 4-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.07.23 Kwalif. | vs. Felipe Derdoy | 3-6, 6-3, 10-2 | wedstrijd detail | |
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pavel Kelo | 6-1, 7-66 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Teodor Lefter | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Uslar - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Christoph Negritu | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Jannik Opitz | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alessio Vasquez Gehrke | 4-6, 7-67, 10-8 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Torben Steinorth | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - Clay | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Brosset | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Brasov - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Calin Manda | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Boruch Skierkier - laatste wedstrijden
M25 Hurlingham - Clay | ||||
02.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Geronimo Marcolini | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Jose Pereira | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Cordoba - Clay | ||||
25.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Franco Emanuel Egea | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Bruna | 2-6, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
17.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Bianchi | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.02.20 Kwalif. | vs. Mariano Navone | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Maldonado - Clay | ||||
27.11.19 1e ronde | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.11.19 Kwalif. | vs. Rodrigo Arus | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Francisco Gil Rodriguez | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
27.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Lopez Linquet | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Fermin Tenti | 6-72, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.10.19 Kwalif. | vs. Leonardo Lopez Linquet | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Martin Van Der Meerschen | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Niccolo Inserra | 6-3, 3-0, Niccolo Inserra - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
14.10.19 Kwalif. | vs. Mariano Navone | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Demeroutis | 5-7, 6-1, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
09.10.19 1e ronde | vs. Felipe Martinez Sarrasague | 6-1, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.10.19 Kwalif. | vs. Jeremias Lima-Perez | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Masood Eisa-Beygi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Fermin Tenti | 6-1, 6-70, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.09.19 Kwalif. | vs. Edoardo Zanada | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kasper Elsvad | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Samo Polakovic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pietro Marino | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Lambare - Clay | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Andre Miele | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.08.19 Kwalif. | vs. Javier Naser | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Rios | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 La - Clay | ||||
14.08.19 1e ronde | vs. Andres Urrea | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.08.19 Kwalif. | vs. Julian Cundom | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |