WEDSTRIJD
06.03.20 | Kwartfinale | Evan Furness | Alberto Barroso Campos | 6-4, 6-4 | M15 Faro | Hard |
STATISTIEKEN
Evan Furness | Alberto Barroso Campos | |
1e Service % | 36/51 (71%) | 38/64 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/36 (61%) | 22/38 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/15 (53%) | 8/26 (31%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 4/5 (80%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/64 (53%) | 21/51 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 64/115 (56%) | 51/115 (44%) |
Dubbele fouten | 4 | 0 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Evan Furness | 2-1 | |
0-0, 0-15 | ||
2-2 | Alberto Barroso Campos | |
0-0, 15-15 | ||
Evan Furness | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
4-2 | Alberto Barroso Campos | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-40, 40-A | ||
Evan Furness | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
4-4 | Alberto Barroso Campos | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Evan Furness | 5-4 | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Alberto Barroso Campos | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Evan Furness | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Alberto Barroso Campos | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Evan Furness | 2-1 | |
0-0 | ||
2-2 | Alberto Barroso Campos | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Evan Furness | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, A-40 | ||
3-3 | Alberto Barroso Campos | |
0-0 | ||
Evan Furness | 4-3 | |
0-0, 15-15 | ||
4-4 | Alberto Barroso Campos | |
0-0 | ||
Evan Furness | 5-4 | |
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Evan Furness vs. Alberto Barroso Campos - onderlinge wedstrijden
06.03.20 | Kwartfinale | Evan Furness | Alberto Barroso Campos | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Faro | Hard |
Evan Furness form & Alberto Barroso Campos form
Evan Furness - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Stefano Napolitano | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Alessandro Giannessi | 7-67, Alessandro Giannessi - scratch | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tristan Lamasine | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Jozef Kovalik | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Eric Vanshelboim | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Milojevic | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Michalski | 1-6, 7-5, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Henrique Rocha | 6-3, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Michael Vrbensky | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Pedro Araujo | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Viktor Durasovic | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Osgar O'Hoisin | 3-4, - Evan Furness - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Antoine Hoang | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Amaury Raynel | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-2, 6-75, 7-5 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Emilien Voisin | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. William Jucha | 6-4, 6-76, 6-1 | wedstrijd detail | |
Prague 2 - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Dominik Koepfer | 6-76, - Evan Furness - scratch | wedstrijd detail | |
09.05.23 1e ronde | vs. Zdenek Kolar | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ostrava Challenger - Clay | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Gael Monfils | 3-6, 0-2, - Evan Furness - scratch | wedstrijd detail | |
Oeiras 3 - Clay | ||||
20.04.23 2e ronde | vs. Steven Diez | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.04.23 1e ronde | vs. Billy Harris | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
Split Challenger - Clay | ||||
11.04.23 1e ronde | vs. Nerman Fatic | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
28.03.23 1e ronde | vs. Kacper Zuk | 4-6, 0-4, - Evan Furness - scratch | wedstrijd detail | |
St. Brieuc - I. hard | ||||
25.03.23 Halve finale | vs. Ricardas Berankis | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.03.23 Kwartfinale | vs. Harold Mayot | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.03.23 2e ronde | vs. Sebastian Fanselow | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Jurgen Briand | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
18.03.23 Halve finale | vs. Hamad Medjedovic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Alberto Barroso Campos - laatste wedstrijden
M25 Loule - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Pedro Araujo | 6-1, 6-73, 6-710 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Goncalo Falcao | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. John Echeverria | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Goncalo Falcao | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gastao Elias | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Laurent Lokoli | 6-2, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
16.02.24 2e ronde | vs. Sergio Callejon Hernando | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Pedro Araujo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Cooper Ter Meulen | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Ilia Simakin | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Luca Castagnola | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Lilian Marmousez | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Stuart Parker | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Giustino | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marvin Moeller | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
26.11.23 Halve finale | vs. Remy Bertola | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.11.23 Finale | vs. Aziz Dougaz | 7-63, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Oscar Otte | 6-2, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. John Sperle | 3-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Aziz Ouakaa | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Fabrizio Andaloro | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Kacper Zuk | 6-2, 6-74, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Olaf Pieczkowski | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Adrian Oetzbach | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Ye Hongyu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Fabien Salle | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Aziz Dougaz | 6-711, 1-6 | wedstrijd detail |