INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Evan Furness vs. Alexander Weis - onderlinge wedstrijden
14.04.19 | 1e ronde | Evan Furness | Alexander Weis | 5-7, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | M25 Santa | Clay |
Evan Furness form & Alexander Weis form
Evan Furness - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Stefano Napolitano | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Alessandro Giannessi | 7-67, Alessandro Giannessi - scratch | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tristan Lamasine | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Jozef Kovalik | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Eric Vanshelboim | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Milojevic | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Michalski | 1-6, 7-5, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Henrique Rocha | 6-3, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Michael Vrbensky | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Pedro Araujo | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Viktor Durasovic | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Osgar O'Hoisin | 3-4, - Evan Furness - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Antoine Hoang | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Amaury Raynel | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-2, 6-75, 7-5 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Emilien Voisin | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. William Jucha | 6-4, 6-76, 6-1 | wedstrijd detail | |
Prague 2 - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Dominik Koepfer | 6-76, - Evan Furness - scratch | wedstrijd detail | |
09.05.23 1e ronde | vs. Zdenek Kolar | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ostrava Challenger - Clay | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Gael Monfils | 3-6, 0-2, - Evan Furness - scratch | wedstrijd detail | |
Oeiras 3 - Clay | ||||
20.04.23 2e ronde | vs. Steven Diez | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.04.23 1e ronde | vs. Billy Harris | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
Split Challenger - Clay | ||||
11.04.23 1e ronde | vs. Nerman Fatic | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
28.03.23 1e ronde | vs. Kacper Zuk | 4-6, 0-4, - Evan Furness - scratch | wedstrijd detail | |
St. Brieuc - I. hard | ||||
25.03.23 Halve finale | vs. Ricardas Berankis | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.03.23 Kwartfinale | vs. Harold Mayot | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.03.23 2e ronde | vs. Sebastian Fanselow | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Jurgen Briand | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
18.03.23 Halve finale | vs. Hamad Medjedovic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Alexander Weis - laatste wedstrijden
Sao Leopoldo - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Andrea Collarini | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Asuncion Challenger - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Gustavo Heide | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Hugo Dellien | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Juan Bautista Torres | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Ignacio Buse | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Goncalo Oliveira | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Brian Bozemoj | 6-4, 3-5, - Alexander Weis - scratch | wedstrijd detail | |
Piracicaba Challenger - Clay | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-73, 6-74 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Federico Agustin Gomez | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Orlando Luz | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Edoardo Lavagno | 4-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Oleksii Krutykh | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Hernan Casanova | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
26.11.23 Halve finale | vs. Nerman Fatic | 7-5, 6-710, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Sandro Kopp | 6-4, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Kanan Gasimov | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
19.11.23 Finale | vs. Tim Handel | 3-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Jay Clarke | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Timo Stodder | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Yanaki Milev | 6-3, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Illya Beloborodko | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
28.10.23 Kwartfinale | vs. Carlos Sanchez Jover | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Oriol Roca Batalla | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 2e ronde | vs. Gian Matias Di Natale | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde | vs. Alex Marti Pujolras | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Gabriele Pennaforti | 7-5, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Calvin Hemery | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Henrique Rocha | 3-6, 7-66, 6-1 | wedstrijd detail |