WEDSTRIJD
18.11.20 | 1e ronde | Evgeny Karlovskiy | Alexey Vatutin | 6-1, 6-3 | Ortisei Challenger | I. hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Evgeny Karlovskiy vs. Alexey Vatutin - onderlinge wedstrijden
18.11.20 | 1e ronde | Evgeny Karlovskiy | Alexey Vatutin | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | Ortisei Challenger | I. hard |
17.09.17 | 1e ronde van de kwal. | Alexey Vatutin | Evgeny Karlovskiy | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | St. Petersburg | I. hard |
19.09.15 | 1e ronde van de kwal. | Alexey Vatutin | Evgeny Karlovskiy | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | St. Petersburg | I. hard |
Evgeny Karlovskiy form & Alexey Vatutin form
Evgeny Karlovskiy - laatste wedstrijden
M15 Aktobe - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Artur Kukasian | 4-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
10.03.24 Finale | vs. Petr Nesterov | 6-71, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Niels Visker | 6-73, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Ilia Simakin | 7-64, 3-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Guy Den Heijer | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Aristarkh Safonov | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chun Hsin Tseng | 6-2, 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Eric Vanshelboim | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rethin Pranav Senthil Kumar | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Doha - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Khumoun Sultanov | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Olaf Pieczkowski | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Champaign Challenger - I. hard | ||||
13.11.23 1e ronde | vs. Strong Kirchheimer | 5-7, 4-5, - Evgeny Karlovskiy - scratch | wedstrijd detail | |
Knoxville Challenger - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Mitchell Krueger | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Alexander Cozbinov | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Renard | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Charlottesville Challenger - I. hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Alafia Ayeni | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cooper Williams | 7-62, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patrik Rikl | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Illya Marchenko | 2-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Giulio Zeppieri | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Kenny de Schepper | - | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maks Kasnikowski | 7-64, 6-72, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
29.09.23 Halve finale | vs. Alexander Blockx | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 Kwartfinale | vs. Max Dahlin | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Jonas Trinker | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Adam Heinonen | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
St. Tropez - Hard | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oleksii Krutykh | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Plaisir - I. hard | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Luc Fomba | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |
Alexey Vatutin - laatste wedstrijden
M25 Saint - I. hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Raphael Collignon | 6-4, 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Alec Beckley | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Toulouse - I. hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Gauthier Onclin | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Fajing Sun | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Creteil - I. hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Alexis Gautier | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Fajing Sun | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Gauthier Onclin | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Arthur Bouquier | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Hugo Pierre | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Poitiers - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Cyril Vandermeersch | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Daniil Glinka | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Remy Bertola | 6-4, 6-73, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hazem Naow | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Andrea Guerrieri | 1-6, 7-62, 1-4, - Alexey Vatutin - scratch | wedstrijd detail | |
M15+H Bagnoles - Clay | ||||
28.01.24 Finale | vs. Andrea Picchione | 7-5, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Corentin Denolly | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Gergely Madarasz | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Valerio Perruzza | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Matt Ponchet | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Guy Den Ouden | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - I. hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Jacob Fearnley | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Niels Visker | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Mark Wallner | 3-6, 7-66, 1-6 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Max Alcala Gurri | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Guilherme Valdoleiros | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Leopold Zima | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Loic Namigandet Tenguere | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
29.10.23 Finale | vs. Tom Paris | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Tim Handel | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |