WEDSTRIJD
29.10.19 | 1e ronde | Evgenii Tiurnev | Alexis Canter | 6-4, 6-4 | M15 Parnu | I. hard |
STATISTIEKEN
Evgenii Tiurnev | Alexis Canter | |
1e Service % | 29/47 (62%) | 41/62 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/29 (93%) | 26/41 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/18 (72%) | 13/21 (62%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 23/62 (37%) | 7/47 (15%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 63/109 (58%) | 46/109 (42%) |
Dubbele fouten | ||
Aces | 15 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
1-1 | Alexis Canter | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Evgenii Tiurnev | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Alexis Canter | |
0-0 | ||
Evgenii Tiurnev | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Alexis Canter | |
0-0, 0-15 | ||
Evgenii Tiurnev | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-3 | Alexis Canter | |
0-0 | ||
Evgenii Tiurnev | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Alexis Canter | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Evgenii Tiurnev | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Alexis Canter | |
Evgenii Tiurnev | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Alexis Canter | |
0-0 | ||
Evgenii Tiurnev | 2-3 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
5-3 | Alexis Canter | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Evgenii Tiurnev | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0 | ||
Evgenii Tiurnev | 6-4 | |
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Evgenii Tiurnev vs. Alexis Canter - onderlinge wedstrijden
29.10.19 | 1e ronde | Evgenii Tiurnev | Alexis Canter | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Parnu | I. hard |
Evgenii Tiurnev form & Alexis Canter form
Evgenii Tiurnev - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Giuseppe La Vela | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Sebastian Sorger | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Sebastian Sorger | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Federico Iannaccone | 6-1, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Mousa Alkotop | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Jacopo Berrettini | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 Finale | vs. Egor Agafonov | 6-1, 2-0, Egor Agafonov - scratch | wedstrijd detail | |
03.02.24 Kwartfinale | vs. Denis Petak | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Stuart Parker | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Christoph Negritu | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Jakub Paul | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.01.24 Finale | vs. Jakub Paul | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Adrien Gobat | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Luca Wiedenmann | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Eliakim Coulibaly | 5-0, Eliakim Coulibaly - scratch | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Sebastian Eriksson | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.12.23 Halve finale | vs. Dmitry Popko | 6-72, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.12.23 Kwartfinale | vs. Ilya Snitari | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.12.23 2e ronde | vs. Gabriele Thomas Brancatelli | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.12.23 Finale | vs. Corentin Denolly | 7-64, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.12.23 Halve finale | vs. Ezequiel Monferrer | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Federico Campana | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.12.23 Kwartfinale | vs. Denys Klok | Denys Klok - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Damien Wenger | 7-63, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.12.23 Halve finale | vs. Sergey Fomin | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.12.23 2e ronde | vs. Bogdan Bobrov | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.12.23 1e ronde | vs. Justin Engel | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Ilya Snitari | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Alexis Canter - laatste wedstrijden
M25 Trimbach - Carpet | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Daniil Glinka | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas Mathys | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Poitiers - I. hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Lacides | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Lannion - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Oliver Ojakaar | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Philippe Renard | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Victor Clairacq | 6-2, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Peliwo | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Michael Shaw | 7-64, 5-7, 6-10 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Freddie Ridout | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Ceuta - Hard | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. John Echeverria | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Elgin Khoeblal | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Rik Muller | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Volodymyr Iakubenko | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Samuel Puskar | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Edgbaston - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Aidan Mchugh | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Budapest - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. David Bakonyi | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Budapest - Hard | ||||
28.08.23 Kwalif. | vs. Ryan James Storrie | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Achilles Belkovics | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Aldershot - Hard | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Ewen Lumsden | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Ewan Moore | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicholas Jovanovski | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Roehampton - Hard | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ewen Lumsden | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Roehampton - Hard | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Finn Murgett | 7-5, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M25 Roehampton - Grass | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Ronald Hohmann | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Max Cunat | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Grass | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Emile Hudd | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Toby Martin | 6-77, 6-2, 10-2 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. David Quayle | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Hard | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Jules Marie | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |