Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
15.09.92, 31 Jaar
19796 $
15.09.92, 31 Jaar
19796 $
Evgenii Tiurnev vs. Anton Chekhov - onderlinge wedstrijden
13.05.19 | Kwalif. | Evgenii Tiurnev | Anton Chekhov | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Samarkand Challenger | Clay |
02.06.14 | Kwalif. | Evgenii Tiurnev | Anton Chekhov | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | Russia F4 | Clay |
Evgenii Tiurnev form & Anton Chekhov form
Evgenii Tiurnev - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Giuseppe La Vela | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Sebastian Sorger | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Sebastian Sorger | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Federico Iannaccone | 6-1, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Mousa Alkotop | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Jacopo Berrettini | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 Finale | vs. Egor Agafonov | 6-1, 2-0, Egor Agafonov - scratch | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Stuart Parker | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Kwartfinale | vs. Denis Petak | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Christoph Negritu | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Jakub Paul | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.01.24 Finale | vs. Jakub Paul | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Adrien Gobat | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Luca Wiedenmann | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Eliakim Coulibaly | 5-0, Eliakim Coulibaly - scratch | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Sebastian Eriksson | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.12.23 Halve finale | vs. Dmitry Popko | 6-72, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.12.23 Kwartfinale | vs. Ilya Snitari | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.12.23 2e ronde | vs. Gabriele Thomas Brancatelli | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.12.23 Finale | vs. Corentin Denolly | 7-64, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.12.23 Halve finale | vs. Ezequiel Monferrer | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.12.23 Kwartfinale | vs. Denys Klok | Denys Klok - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Federico Campana | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Damien Wenger | 7-63, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.12.23 Halve finale | vs. Sergey Fomin | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.12.23 2e ronde | vs. Bogdan Bobrov | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.12.23 1e ronde | vs. Justin Engel | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Ilya Snitari | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Anton Chekhov - laatste wedstrijden
M15 Aktobe - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Petr Nesterov | 6-3, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Razvan Baiant | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Temudzhin Iskandirov | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Bodrum - Clay | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gokberk Saritas | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Egor Agafonov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Dmitry Dolzhenkov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marsel Ilhan | 0-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patrick Grigoriu | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vasile Antonescu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandr Binda | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mateusz Kulakowski | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Karshi - Hard | ||||
08.10.19 1e ronde | vs. Timur Maulenov | 3-6, 6-4, 6-72 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
09.09.19 Kwalif. | vs. Fabien Reboul | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Ust - Hard | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Bogdan Bobrov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.08.19 1e ronde | vs. Yan Sabanin | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Moscow - Clay | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Konstantin Kravchuk | 6-1, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.08.19 Kwalif. | vs. Anton Desyatnik | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksei Abazov | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tampere Challenger - Clay | ||||
22.07.19 Kwalif. | vs. Alexander Zhurbin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Almaty - Hard | ||||
11.07.19 2e ronde | vs. Sebastian Korda | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.07.19 1e ronde | vs. Alexander Chepik | 4-6, 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
Fergana Challenger - Hard | ||||
17.06.19 1e ronde | vs. Sanjar Fayziev | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nonthaburi - Hard | ||||
30.05.19 2e ronde | vs. Rio Noguchi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.05.19 1e ronde | vs. William Griffith | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Nonthaburi - Hard | ||||
22.05.19 1e ronde | vs. Ryota Tanuma | 6-3, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.05.19 Kwalif. | vs. Arturs Lazdins | 7-68, 1-0, Arturs Lazdins - scratch | wedstrijd detail | |
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nutdanai Sincharoenwattana | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Samarkand Challenger - Clay | ||||
13.05.19 Kwalif. | vs. Evgenii Tiurnev | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Shymkent Challenger - Clay | ||||
06.05.19 1e ronde | vs. Andrey Golubev | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Namangan - Hard | ||||
30.04.19 Kwalif. | vs. Sanetulla Kutybaev | 2-6, 6-79 | wedstrijd detail |