WEDSTRIJD
27.09.19 | Kwartfinale | Evgenii Tiurnev | Gustav Hansson | 6-3, 7-5 | M25 Stockholm | I. hard |
STATISTIEKEN
Evgenii Tiurnev | Gustav Hansson | |
1e Service % | 42/59 (71%) | 50/72 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 35/42 (83%) | 29/50 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/17 (35%) | 11/22 (50%) |
Benutte Breakpoints | 4/10 (40%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/72 (44%) | 18/59 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 73/131 (56%) | 58/131 (44%) |
Dubbele fouten | 4 | 1 |
Aces | 14 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
1-1 | Gustav Hansson | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Evgenii Tiurnev | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Gustav Hansson | |
0-0 | ||
Evgenii Tiurnev | 4-2 | |
4-3 | Gustav Hansson | |
Evgenii Tiurnev | 5-3 | |
0-0, 0-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
Evgenii Tiurnev | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Gustav Hansson | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Evgenii Tiurnev | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Gustav Hansson | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Evgenii Tiurnev | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Gustav Hansson | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Evgenii Tiurnev | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Gustav Hansson | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Evgenii Tiurnev | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Gustav Hansson | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Evgenii Tiurnev | 5-5 | |
0-0 | ||
6-5 | Gustav Hansson | |
0-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Evgenii Tiurnev vs. Gustav Hansson - onderlinge wedstrijden
27.09.19 | Kwartfinale | Evgenii Tiurnev | Gustav Hansson | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | M25 Stockholm | I. hard |
Evgenii Tiurnev form & Gustav Hansson form
Evgenii Tiurnev - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Giuseppe La Vela | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Sebastian Sorger | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Sebastian Sorger | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Federico Iannaccone | 6-1, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Mousa Alkotop | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Jacopo Berrettini | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 Finale | vs. Egor Agafonov | 6-1, 2-0, Egor Agafonov - scratch | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Stuart Parker | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Kwartfinale | vs. Denis Petak | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Christoph Negritu | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Jakub Paul | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.01.24 Finale | vs. Jakub Paul | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Adrien Gobat | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Luca Wiedenmann | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Eliakim Coulibaly | 5-0, Eliakim Coulibaly - scratch | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Sebastian Eriksson | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.12.23 Halve finale | vs. Dmitry Popko | 6-72, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.12.23 Kwartfinale | vs. Ilya Snitari | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.12.23 2e ronde | vs. Gabriele Thomas Brancatelli | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.12.23 Finale | vs. Corentin Denolly | 7-64, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.12.23 Halve finale | vs. Ezequiel Monferrer | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Federico Campana | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.12.23 Kwartfinale | vs. Denys Klok | Denys Klok - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Damien Wenger | 7-63, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.12.23 Halve finale | vs. Sergey Fomin | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.12.23 2e ronde | vs. Bogdan Bobrov | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.12.23 1e ronde | vs. Justin Engel | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Ilya Snitari | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Gustav Hansson - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
21.12.19 Halve finale | vs. Marko Miladinovic | - Gustav Hansson - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
20.12.19 Kwartfinale | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.12.19 2e ronde | vs. Vladimir Korolev | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.12.19 1e ronde | vs. Luka Pavlovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.12.19 1e ronde | vs. Miljan Zekic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
26.10.19 Halve finale | vs. Marat Deviatiarov | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
25.10.19 Kwartfinale | vs. Yurii Dzhavakian | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.10.19 2e ronde | vs. Guy Den Heijer | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Marat Deviatiarov | 3-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.10.19 2e ronde | vs. Peter Heller | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Mariano Alberto Hasenkopf | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
30.09.19 1e ronde | vs. Jesper De Jong | 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Stockholm - I. hard | ||||
27.09.19 Kwartfinale | vs. Evgenii Tiurnev | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.09.19 2e ronde | vs. Christopher Heyman | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.09.19 1e ronde | vs. Aldin Setkic | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
06.09.19 Kwartfinale | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-75, 6-3, 6-78 | wedstrijd detail | |
05.09.19 2e ronde | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.09.19 1e ronde | vs. Francisco Comesana | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Ystad - Clay | ||||
11.08.19 Finale | vs. August Holmgren | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.08.19 Halve finale | vs. Juan Manuel Cerundolo | 4-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.08.19 Kwartfinale | vs. Markus Eriksson | 3-6, 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.08.19 2e ronde | vs. Francisco Comesana | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.08.19 1e ronde | vs. Carl Soderlund | 2-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Kalmar - Clay | ||||
19.05.19 Halve finale | vs. Dragos Nicolae Madaras | 3-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.05.19 Kwartfinale | vs. Bart Stevens | Bart Stevens - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
16.05.19 2e ronde | vs. Mark Whitehouse | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.05.19 1e ronde | vs. Mats Rosenkranz | 7-5, 6-75, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Karlskrona - Clay | ||||
10.05.19 Kwartfinale | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.05.19 2e ronde | vs. Alexis Gautier | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |