WEDSTRIJD
03.10.20 | Kwartfinale | Facundo Bagnis | Filip Horansky | 7-5, 6-1 | Biella Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Facundo Bagnis | Filip Horansky | |
1e Service % | 42/68 (62%) | 32/60 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 33/42 (79%) | 17/32 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/26 (35%) | 13/28 (46%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/60 (50%) | 26/68 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 72/128 (56%) | 56/128 (44%) |
Dubbele fouten | 5 | 6 |
Aces | 2 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Filip Horansky | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Facundo Bagnis | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Filip Horansky | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Facundo Bagnis | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Filip Horansky | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Facundo Bagnis | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-4 | Filip Horansky | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Facundo Bagnis | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Filip Horansky | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Facundo Bagnis | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Filip Horansky | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Facundo Bagnis | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Filip Horansky | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Facundo Bagnis | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Filip Horansky | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Facundo Bagnis | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Filip Horansky | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Facundo Bagnis | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Facundo Bagnis | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Filip Horansky | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Facundo Bagnis vs. Filip Horansky - onderlinge wedstrijden
03.10.20 | Kwartfinale | Facundo Bagnis | Filip Horansky | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | Biella Challenger | Clay |
Facundo Bagnis form & Filip Horansky form
Facundo Bagnis - laatste wedstrijden
Santiago Challenger - Clay | ||||
17.03.24 Finale | vs. Juan Pablo Varillas | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Gustavo Heide | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Hugo Dellien | 6-3, 7-68 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Gerard Campana Lee | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Juncheng Shang | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Mmoh | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Luciano Darderi | 6-74, 7-66, 6-75 | wedstrijd detail | |
25.02.24 Kwalif. | vs. Alex Molcan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Edoardo Lavagno | 6-3, 6-73, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
11.02.24 Finale | vs. Luciano Darderi | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Federico Coria | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Roberto Carballes Baena | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Thiago Agustin Tirante | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Thiago Moura Monteiro | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Lukas Neumayer | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aziz Dougaz | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
21.01.24 Finale | vs. Mariano Navone | 7-5, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.01.24 Halve finale | vs. Dmitry Popko | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Liam Draxl | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Renzo Olivo | 6-74, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Timo Stodder | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Thiago Agustin Tirante | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Gustavo Heide | 6-79, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Edoardo Lavagno | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Guido Andreozzi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
19.10.23 Kwartfinale | vs. Thiago Moura Monteiro | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Filip Horansky - laatste wedstrijden
Bratislava Challenger - I. hard | ||||
07.11.22 Kwalif. | vs. Hamad Medjedovic | 7-65, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rudolf Molleker | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
24.10.22 Kwalif. | vs. Terence Atmane | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tommaso Compagnucci | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Manuel Guinard | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
10.10.22 1e ronde | vs. Alastair Gray | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
20.09.22 1e ronde | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
05.09.22 Kwalif. | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Erler | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
24.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andreas Seppi | 4-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
Meerbusch Challenger - Clay | ||||
09.08.22 1e ronde | vs. Nikola Milojevic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Umag - Clay | ||||
23.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Franco Agamenone | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tampere Challenger - Clay | ||||
19.07.22 1e ronde | vs. Thiago Agustin Tirante | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Verona Challenger - Clay | ||||
15.07.22 Kwartfinale | vs. Marco Cecchinato | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.07.22 2e ronde | vs. Franco Agamenone | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.07.22 1e ronde | vs. Andrea Vavassori | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Todi Challenger - Clay | ||||
04.07.22 1e ronde | vs. Timofey Skatov | 7-5, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Luedenscheid Challenger - Clay | ||||
30.06.22 2e ronde | vs. Hamad Medjedovic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.06.22 1e ronde | vs. Rudolf Molleker | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
20.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Salvatore Caruso | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bratislava Challenger - Clay | ||||
07.06.22 1e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Prostejov Challenger - Clay | ||||
03.06.22 Halve finale | vs. Vit Kopriva | 6-1, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.06.22 Kwartfinale | vs. Martin Krumich | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.06.22 2e ronde | vs. Fabian Marozsan | 2-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.05.22 1e ronde | vs. Vitaliy Sachko | 6-2, 7-67 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
16.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Zagreb Challenger - Clay | ||||
10.05.22 1e ronde | vs. Juncheng Shang | 6-75, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
Ostrava Challenger - Clay | ||||
28.04.22 2e ronde | vs. Zdenek Kolar | 0-5, - Filip Horansky - scratch | wedstrijd detail | |
26.04.22 1e ronde | vs. Emilio Nava | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Prague 1 - Clay | ||||
19.04.22 1e ronde | vs. Lukas Rosol | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail |