WEDSTRIJD
17.09.19 | 1e ronde | Facundo Diaz Acosta | Felipe Martinez Sarrasague | 4-6, 6-1, 6-3 | M15 Buenos | Clay |
STATISTIEKEN
Facundo Diaz Acosta | Felipe Martinez Sarrasague | |
1e Service % | 34/77 (44%) | 75/100 (75%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/34 (82%) | 38/75 (51%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 19/43 (44%) | 10/25 (40%) |
Benutte Breakpoints | 7/10 (70%) | 4/10 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 52/100 (52%) | 30/77 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 99/177 (56%) | 78/177 (44%) |
Dubbele fouten | 7 | 5 |
Aces | 6 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
1-1 | Felipe Martinez Sarrasague | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Facundo Diaz Acosta | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Felipe Martinez Sarrasague | |
0-0 | ||
Facundo Diaz Acosta | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
2-4 | Felipe Martinez Sarrasague | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Facundo Diaz Acosta | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
4-4 | Felipe Martinez Sarrasague | |
0-0, 0-30 | ||
Facundo Diaz Acosta | 4-5 | |
0-0, 15-0, 40-A[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Felipe Martinez Sarrasague | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Facundo Diaz Acosta | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30 | ||
1-1 | Felipe Martinez Sarrasague | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Facundo Diaz Acosta | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Felipe Martinez Sarrasague | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Facundo Diaz Acosta | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
3 | ||
0-0 | Felipe Martinez Sarrasague | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-0 | Felipe Martinez Sarrasague | |
0-0 | ||
Facundo Diaz Acosta | 2-0 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
3-0 | Felipe Martinez Sarrasague | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Facundo Diaz Acosta | 4-0 | |
0-0 | ||
5-0 | Felipe Martinez Sarrasague | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40 | ||
Facundo Diaz Acosta | 5-1 | |
0-0 | ||
5-2 | Felipe Martinez Sarrasague | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-A | ||
Facundo Diaz Acosta | 5-3 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Facundo Diaz Acosta vs. Felipe Martinez Sarrasague - onderlinge wedstrijden
17.09.19 | 1e ronde | Facundo Diaz Acosta | Felipe Martinez Sarrasague | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Buenos | Clay |
Facundo Diaz Acosta form & Felipe Martinez Sarrasague form
Facundo Diaz Acosta - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
21.03.24 1e ronde | vs. Alexei Popyrin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Pedro Martinez Portero | 6-74, 7-65, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde | vs. Pedro Cachin | 5-7, 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Sebastian Baez | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Stan Wawrinka | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
18.02.24 Finale | vs. Nicolas Jarry | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Federico Coria | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Dusan Lajovic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 2e ronde | vs. Francisco Cerundolo | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde | vs. Daniel Altmaier | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
09.02.24 2e ronde | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-2, 6-75, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Sebastian Baez | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde | vs. Federico Agustin Gomez | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde | vs. Taylor Harry Fritz | 6-4, 3-6, 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Jordan Thompson | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Thiago Seyboth Wild | 2-6, 7-66, 7-63 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yosuke Watanuki | 4-6, 7-64, 7-64 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Rudolf Molleker | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
19.11.23 Finale | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-3, 4-3, Thiago Moura Monteiro - scratch | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Gustavo Heide | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Pedro Sakamoto | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Lima 2 - Clay | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Conner Huertas Del Pino | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Guayaquil Challenger - Clay | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Felipe Meligeni Alves | 1-6, 1-3, - Facundo Diaz Acosta - scratch | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Marco Trungelliti | 6-1, 1-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Federico Coria | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Francisco Comesana | 7-65, 4-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Renzo Olivo | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |
Felipe Martinez Sarrasague - laatste wedstrijden
M25 Rosario - Clay | ||||
04.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lucca Guercio | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Rosario - Clay | ||||
28.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Astur Martinez Irigoyen | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Cochabamba - Clay | ||||
16.11.21 1e ronde | vs. Sean Hess | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
07.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Luciano Darderi | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Francisco Comesana | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
10.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Vitor Leal | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.03.20 Kwalif. | vs. Oscar Mesquida Berg | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Eugenio Gonzalez Fitzmaurice | 5-0, Eugenio Gonzalez Fitzmaurice - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Hurlingham - Clay | ||||
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Santiago Bramajo | 3-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
02.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Martin Fumeaux | 7-61, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
20.02.20 1e ronde | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.02.20 2e ronde | vs. Austin Rapp | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.02.20 Kwalif. | vs. Osgar O'Hoisin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Patricio Alvarado | 2-6, 7-67, 10-5 | wedstrijd detail | |
17.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
11.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. George Goldhoff | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Kin Javier Gutierrez | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
13.12.19 Kwartfinale | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-1, 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
13.12.19 2e ronde | vs. Aron Pierce | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.12.19 1e ronde | vs. David Volfson | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.12.19 Kwalif. | vs. Joseph W. Van Meter | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Pino | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Hard | ||||
05.12.19 2e ronde | vs. Alejandro Mendoza | 6-4, 6-74, 6-75 | wedstrijd detail | |
04.12.19 1e ronde | vs. Joe Cooper | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ajeet Rai | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Antonio Nunez | 3-6, 6-3, 2-10 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gianmarco Ferrari | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Picchione | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail |