WEDSTRIJD
19.11.20 | 2e ronde | Facundo Diaz Acosta | Hanwen Li | 6-2, 6-0 | M15 Heraklion | Hard |
STATISTIEKEN
Facundo Diaz Acosta | Hanwen Li | |
1e Service % | 31/58 (53%) | 29/40 (73%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/31 (71%) | 13/29 (45%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/27 (48%) | 2/11 (18%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 1/7 (14%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/40 (63%) | 23/58 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 60/98 (61%) | 38/98 (39%) |
Dubbele fouten | 2 | 1 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Hanwen Li | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Facundo Diaz Acosta | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40 | ||
2-0 | Hanwen Li | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Facundo Diaz Acosta | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Hanwen Li | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Facundo Diaz Acosta | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-2 | Hanwen Li | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Facundo Diaz Acosta | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Hanwen Li | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Facundo Diaz Acosta | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Hanwen Li | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Facundo Diaz Acosta | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Hanwen Li | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Facundo Diaz Acosta | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Facundo Diaz Acosta vs. Hanwen Li - onderlinge wedstrijden
19.11.20 | 2e ronde | Facundo Diaz Acosta | Hanwen Li | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard |
Facundo Diaz Acosta form & Hanwen Li form
Facundo Diaz Acosta - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
21.03.24 1e ronde | vs. Alexei Popyrin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Pedro Martinez Portero | 6-74, 7-65, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde | vs. Pedro Cachin | 5-7, 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Sebastian Baez | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Stan Wawrinka | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
18.02.24 Finale | vs. Nicolas Jarry | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Federico Coria | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Dusan Lajovic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 2e ronde | vs. Francisco Cerundolo | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde | vs. Daniel Altmaier | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
09.02.24 2e ronde | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-2, 6-75, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Sebastian Baez | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde | vs. Federico Agustin Gomez | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde | vs. Taylor Harry Fritz | 6-4, 3-6, 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Jordan Thompson | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Thiago Seyboth Wild | 2-6, 7-66, 7-63 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yosuke Watanuki | 4-6, 7-64, 7-64 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Rudolf Molleker | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
19.11.23 Finale | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-3, 4-3, Thiago Moura Monteiro - scratch | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Gustavo Heide | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Pedro Sakamoto | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Lima 2 - Clay | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Conner Huertas Del Pino | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Guayaquil Challenger - Clay | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Felipe Meligeni Alves | 1-6, 1-3, - Facundo Diaz Acosta - scratch | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Marco Trungelliti | 6-1, 1-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Federico Coria | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Francisco Comesana | 7-65, 4-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Renzo Olivo | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |
Hanwen Li - laatste wedstrijden
M15 Hua - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Thanapet Chanta | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Xiaofei Wang | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dane Sweeny | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
26.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Max Purcell | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Shanghai Challenger - Hard | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Nam Hoang Ly | 7-5, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Markos Kalovelonis | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Zhangjiagang Challenger - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Jose Statham | 3-6, 6-3, 6-72 | wedstrijd detail | |
Zhuhai Challenger - Hard | ||||
23.08.23 2e ronde | vs. Zhe Li | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. James McCabe | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.08.23 Kwalif. | vs. Aoran Wang | 7-5, 2-0, Aoran Wang - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Yinchuan - Hard | ||||
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Wenfu Li | 3-4, - Hanwen Li - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Baotou - Clay | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Mikalai Haliak | 2-5, - Hanwen Li - scratch | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Hanyi Liu | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Xing Dao Chen | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Anning - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Aleksander Chayka | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Woobin Shin | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Fuzhou - Hard | ||||
23.07.23 Finale | vs. Xiaofei Wang | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.07.23 Halve finale | vs. Tao Mu | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.07.23 Kwartfinale | vs. Zhe Li | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Linang Xiao | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Yang Dai | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Shanghai - Hard | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Luca Castelnuovo | 6-70, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Mattias Southcombe | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
04.07.23 1e ronde | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Luca Castelnuovo | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Tianhui Zhang | 6-77, 6-3, 1-0, Tianhui Zhang - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Ye Cong Mo | 1-6, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Tianhui Zhang | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Yi Zhou | 2-5, - Hanwen Li - scratch | wedstrijd detail |