WEDSTRIJD
14.01.20 | Kwalif. | Facundo Diaz Acosta | Karol Drzewiecki | 6-2, 6-4 | M25 Rancho | Hard |
STATISTIEKEN
1 | ||
Facundo Diaz Acosta | 0-0 | |
0-0, 30-40[BP], A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Karol Drzewiecki | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Facundo Diaz Acosta | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-0 | Karol Drzewiecki | |
0-0, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Facundo Diaz Acosta | 3-1 | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
4-1 | Karol Drzewiecki | |
0-0 | ||
Facundo Diaz Acosta | 4-2 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
5-2 | Karol Drzewiecki | |
0-0, 15-0 | ||
6-2 |
2 | ||
Facundo Diaz Acosta | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Karol Drzewiecki | |
0-0 | ||
2-1 | Karol Drzewiecki | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Facundo Diaz Acosta | 2-2 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
3-2 | Karol Drzewiecki | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Facundo Diaz Acosta | 3-3 | |
0-0 | ||
4-3 | Karol Drzewiecki | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Facundo Diaz Acosta | 4-4 | |
0-0, 0-30, 15-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Karol Drzewiecki | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Facundo Diaz Acosta vs. Karol Drzewiecki - onderlinge wedstrijden
14.01.20 | Kwalif. | Facundo Diaz Acosta | Karol Drzewiecki | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Rancho | Hard |
08.01.20 | 1e ronde | Facundo Diaz Acosta | Karol Drzewiecki | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Los | Hard |
Facundo Diaz Acosta form & Karol Drzewiecki form
Facundo Diaz Acosta - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
21.03.24 1e ronde | vs. Alexei Popyrin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Pedro Martinez Portero | 6-74, 7-65, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde | vs. Pedro Cachin | 5-7, 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Sebastian Baez | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Stan Wawrinka | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
18.02.24 Finale | vs. Nicolas Jarry | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Federico Coria | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Dusan Lajovic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 2e ronde | vs. Francisco Cerundolo | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde | vs. Daniel Altmaier | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
09.02.24 2e ronde | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-2, 6-75, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Sebastian Baez | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde | vs. Federico Agustin Gomez | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde | vs. Taylor Harry Fritz | 6-4, 3-6, 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Jordan Thompson | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Thiago Seyboth Wild | 2-6, 7-66, 7-63 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yosuke Watanuki | 4-6, 7-64, 7-64 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Rudolf Molleker | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
19.11.23 Finale | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-3, 4-3, Thiago Moura Monteiro - scratch | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Gustavo Heide | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Pedro Sakamoto | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Lima 2 - Clay | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Conner Huertas Del Pino | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Guayaquil Challenger - Clay | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Felipe Meligeni Alves | 1-6, 1-3, - Facundo Diaz Acosta - scratch | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Marco Trungelliti | 6-1, 1-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Federico Coria | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Francisco Comesana | 7-65, 4-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Renzo Olivo | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |
Karol Drzewiecki - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Bor Artnak | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Sergey Fomin | 3-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 Kwalif. | vs. Alex Bancila | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tanguy Genier | 6-4, 6-72, 11-9 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mateusz Kulakowski | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Skopje Challenger - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Roman Andres Burruchaga | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.05.23 Kwalif. | vs. Obrad Markovski | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Besir Durguti | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Ostrava Challenger - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Peliwo | 1-6, 6-3, 6-76 | wedstrijd detail | |
Biel Challenger - I. hard | ||||
20.03.23 Kwalif. | vs. Kirill Kivattsev | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ramkumar Ramanathan | 6-4, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
Concepcion Challenger - Clay | ||||
23.01.23 Kwalif. | vs. Juan Bautista Torres | 1-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yunseong Chung | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Guayaquil Challenger - Clay | ||||
31.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Colin Markes | 4-6, 6-4, 6-72 | wedstrijd detail | |
Coquimbo 2 - Clay | ||||
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sumit Nagal | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rio De - Clay | ||||
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Pablo Paz | 5-7, 6-77 | wedstrijd detail | |
Szczecin Challenger - Clay | ||||
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andrew Paulson | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Toulouse Challenger - Clay | ||||
30.08.22 1e ronde | vs. Arthur Fils | 6-79, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.08.22 Kwalif. | vs. Malek Jaziri | 7-64, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Patrik Niklas-Salminen | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
03.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Szymon Walkow | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Szczecin Challenger - Clay | ||||
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Bobrov | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Vladyslav Orlov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
15.08.20 1e ronde | vs. Piotr Galus | 6-3, - Karol Drzewiecki - scratch | wedstrijd detail | |
24.07.20 1e ronde | vs. Filip Kolasinski | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.06.20 1e ronde | vs. Kamil Gajewski | 6-2, 0-2, - Karol Drzewiecki - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Naples - Clay | ||||
10.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Gabrielius Guzauskas | 4-6, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Palm - Clay | ||||
04.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jaume Pla Malfeito | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Weston - Clay | ||||
28.01.20 Kwalif. | vs. Alejandro Gomez | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Michael Zhu | 2-6, 6-1, 10-5 | wedstrijd detail |