WEDSTRIJD
07.08.19 | 1e ronde | Facundo Diaz Acosta | Pietro Orlando Fellin | 6-4, 6-1 | M25+H Appiano | Clay |
STATISTIEKEN
Facundo Diaz Acosta | Pietro Orlando Fellin | |
1e Service % | 30/56 (54%) | 28/53 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/30 (77%) | 14/28 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/26 (58%) | 13/25 (52%) |
Benutte Breakpoints | 4/9 (44%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/53 (49%) | 18/56 (32%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 64/109 (59%) | 45/109 (41%) |
Dubbele fouten | 4 | 3 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Facundo Diaz Acosta | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP] | ||
0-1 | Pietro Orlando Fellin | |
0-0 | ||
Facundo Diaz Acosta | 1-1 | |
2-1 | Pietro Orlando Fellin | |
Facundo Diaz Acosta | 3-1 | |
3-2 | Pietro Orlando Fellin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Facundo Diaz Acosta | 4-2 | |
0-0, 15-0, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Pietro Orlando Fellin | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Facundo Diaz Acosta | 5-3 | |
0-0, 0-15, 40-15, 40-40 | ||
5-4 | Pietro Orlando Fellin | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Facundo Diaz Acosta | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Pietro Orlando Fellin | |
0-0, 15-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Facundo Diaz Acosta | 2-1 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
Facundo Diaz Acosta | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Pietro Orlando Fellin | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Facundo Diaz Acosta | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
02.08.01, 22 Jaar
02.08.01, 22 Jaar
Facundo Diaz Acosta vs. Pietro Orlando Fellin - onderlinge wedstrijden
07.08.19 | 1e ronde | Facundo Diaz Acosta | Pietro Orlando Fellin | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | M25+H Appiano | Clay |
Facundo Diaz Acosta form & Pietro Orlando Fellin form
Facundo Diaz Acosta - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
21.03.24 1e ronde | vs. Alexei Popyrin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Pedro Martinez Portero | 6-74, 7-65, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde | vs. Pedro Cachin | 5-7, 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Sebastian Baez | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Stan Wawrinka | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
18.02.24 Finale | vs. Nicolas Jarry | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Federico Coria | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Dusan Lajovic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 2e ronde | vs. Francisco Cerundolo | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde | vs. Daniel Altmaier | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Sebastian Baez | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 2e ronde | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-2, 6-75, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde | vs. Federico Agustin Gomez | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde | vs. Taylor Harry Fritz | 6-4, 3-6, 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Jordan Thompson | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Thiago Seyboth Wild | 2-6, 7-66, 7-63 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yosuke Watanuki | 4-6, 7-64, 7-64 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Rudolf Molleker | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
19.11.23 Finale | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-3, 4-3, Thiago Moura Monteiro - scratch | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Gustavo Heide | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Pedro Sakamoto | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Lima 2 - Clay | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Conner Huertas Del Pino | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Guayaquil Challenger - Clay | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Felipe Meligeni Alves | 1-6, 1-3, - Facundo Diaz Acosta - scratch | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Marco Trungelliti | 6-1, 1-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Federico Coria | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Francisco Comesana | 7-65, 4-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Renzo Olivo | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |
Pietro Orlando Fellin - laatste wedstrijden
M15 Zahra - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Zura Tkemaladze | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Giles Hussey | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.12.23 Kwalif. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luciano Barbarino | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Giles Hussey | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Bader Alabdullah | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.12.23 Kwalif. | vs. Ali Habib | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leyton Rivera | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Henrik Wiersholm | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Jasel Beltre | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
11.11.23 2e ronde | vs. Jacob Brumm | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Alex Jones | 1-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Janio Villanueva Quintana | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Evan Sharygin | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Cukierman | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Szczawno - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Pawel Juszczak | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Maxime Dubouch | 7-67, 3-0, Maxime Dubouch - scratch | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dominique Graf | 6-3, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Tomas Vaise | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Huy - Clay | ||||
25.08.23 2e ronde | vs. Simon Beaupain | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Jack Loge | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sander Jans | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Henry Lieberman | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Ueberlingen - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Illya Beloborodko | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 Kwalif. | vs. Martin Benes | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Peter Hampe | 4-6, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | |
M25 Telfs - Clay | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Kai Wehnelt | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Robin Bulant | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Serafin Zund | 7-63, 3-0, Serafin Zund - scratch | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cian Maguire | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |