WEDSTRIJD
03.12.19 | 1e ronde | Facundo Juarez | Filip Misolic | 4-2, - scratch | M15 Cairo | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
1-1 | Filip Misolic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Facundo Juarez | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Filip Misolic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Facundo Juarez | 4-1 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Facundo Juarez vs. Filip Misolic - onderlinge wedstrijden
03.12.19 | 1e ronde | Facundo Juarez | Filip Misolic | 4-2, Filip Misolic - scratch | wedstrijd detail | M15 Cairo | Clay |
Facundo Juarez form & Filip Misolic form
Facundo Juarez - laatste wedstrijden
Santa Fe - Clay | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Lama | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Lajeado - Clay | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Pedro Sakamoto | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Valerio Aboian | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Juan Estevez | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Mendoza - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Gonzalo Villanueva | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Tomas Farjat | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Todi Challenger - Clay | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Sanchez Jover | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Pescara - Clay | ||||
10.08.23 Kwartfinale | vs. Luciano Carraro | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.08.23 2e ronde | vs. Massimo Giunta | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Gianluca Di Nicola | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Xativa - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Diego Barreto Sanchez | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Stijn Slump | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Denia - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-4, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Michiel De Krom | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.07.23 1e ronde | vs. Mikel Martinez | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Gandia - Clay | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Pedro Rodenas | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Gerard Planelles Ripoll | 4-1, Gerard Planelles Ripoll - scratch | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Valerio Perruzza | 6-1, 4-0, Valerio Perruzza - scratch | wedstrijd detail | |
San Benedetto - Clay | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Luciano Darderi | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Carlos Sanchez Jover | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Meduri | 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
Troyes Challenger - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Calvin Hemery | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Domingues | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Arlon - Clay | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Maxime Mora | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Vladyslav Orlov | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Cordoba - Clay | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Benjamin Winter Lopez | 6-76, 6-72 | wedstrijd detail | |
M25 La - Clay | ||||
03.06.23 Halve finale | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.06.23 Kwartfinale | vs. Valentin Royer | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.06.23 2e ronde | vs. Jorge Martinez Martinez | 7-5, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.06.23 1e ronde | vs. Fermin Tenti | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Filip Misolic - laatste wedstrijden
Zadar Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Matej Dodig | 6-72, 2-5, - Filip Misolic - scratch | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Zdenek Kolar | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Martin Damm | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde | vs. Richard Zusman | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Harold Mayot | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Lloyd Harris | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Pedro Martinez Portero | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Adrian Andreev | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Gerard Campana Lee | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Henri Squire | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
23.10.23 1e ronde | vs. Cameron Norrie | 6-77, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 Kwalif. | vs. Andrea Vavassori | 4-6, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Pablo Varillas | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Gael Monfils | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Daniel Evans | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Liam Broady | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leandro Riedi | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Zsombor Piros | 5-7, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Albert Ramos-Vinolas | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Fabio Fognini | 6-3, 1-0, Fabio Fognini - scratch | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Timo Stodder | 6-1, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
25.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kimmer Coppejans | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mark Lajal | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kitzbuhel - Clay | ||||
31.07.23 1e ronde | vs. Guido Andreozzi | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Umag - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Stan Wawrinka | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.07.23 Kwalif. | vs. Damir Dzumhur | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pablo Cuevas | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail |