WEDSTRIJD
23.10.18 | 1e ronde | Facundo Mena | Enrique Bogo | 6-3, 6-0 | Brazil F6 | Clay |
STATISTIEKEN
Facundo Mena | Enrique Bogo | |
1e Service % | 23/45 (51%) | 19/47 (40%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/23 (87%) | 11/19 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/22 (64%) | 11/28 (39%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/47 (53%) | 11/45 (24%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 59/92 (64%) | 33/92 (36%) |
Dubbele fouten | 3 | 3 |
Aces | 5 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Facundo Mena | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Enrique Bogo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Facundo Mena | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Enrique Bogo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Facundo Mena | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Facundo Mena | 3-2 | |
0-0, 40-40, A-40 | ||
Facundo Mena | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Enrique Bogo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Facundo Mena | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Enrique Bogo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Facundo Mena | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Enrique Bogo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Facundo Mena | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Enrique Bogo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Facundo Mena | 5-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Brazil
24.07.95, 28 Jaar
20280 $
24.07.95, 28 Jaar
20280 $
Facundo Mena vs. Enrique Bogo - onderlinge wedstrijden
23.10.18 | 1e ronde | Facundo Mena | Enrique Bogo | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | Brazil F6 | Clay |
16.10.18 | 1e ronde | Facundo Mena | Enrique Bogo | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | Brazil F5 | Clay |
Facundo Mena form & Enrique Bogo form
Facundo Mena - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Matias Soto | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alafia Ayeni | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Merida Challenger - Clay | ||||
21.03.24 Kwartfinale | vs. Nick Hardt | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 2e ronde | vs. Gabi Adrian Boitan | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde | vs. Antoine Bellier | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mariano Kestelboim | 6-72, 0-3, - Facundo Mena - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Tucuman - Clay | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Federico Agustin Gomez | 6-74, 6-2, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Lautaro Midon | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
26.02.24 Finale | vs. Mariano Kestelboim | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Bruno Fernandez | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Ezequiel Monferrer | 6-2, 2-1, Ezequiel Monferrer - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Hernan Casanova | 7-64, 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Lautaro Midon | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 1-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Juan Bautista Torres | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Ignacio Carou | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Concepcion - Clay | ||||
16.12.23 Finale | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Halve finale | vs. Valerio Aboian | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.12.23 Kwartfinale | vs. Lautaro Midon | 5-7, 7-65, 7-60 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Noah Schachter | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Alejandro Bancalari | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Concepcion - Clay | ||||
10.12.23 Finale | vs. Nicolas Kicker | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.12.23 Halve finale | vs. Valerio Aboian | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Diego Fernandez Flores | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Fernando Cavallo | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Nikos Lehmann | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Matias Soto | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 6-4, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail |
Enrique Bogo - laatste wedstrijden
M25 Maceio - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Harrison Adams | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Gabriel Roveri Sidney | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Eugenio Almeida Junior | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bruno Granzotto | 1-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Feira - Hard | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Joaquim Almeida | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Vecchio Couldrey Rebelo | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Recife - Clay | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Victor Hugo Remondy Pagotto | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ronaldo Alexandre | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Piracicaba Challenger - Clay | ||||
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mariano Kestelboim | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nil Regas Luis | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diego Jimenez | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Alcala - Hard | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Martinez Garzon | 6-2, 4-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Valencia - Clay | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carles Cordoba | 6-3, 5-7, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Benicarlo - Clay | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Juan Mano | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Andre De Almeida Santos | 6-4, 5-7, 11-9 | wedstrijd detail | |
M25 Zlatibor - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Fiorentini | 1-6, 7-5, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
19.09.23 Kwalif. | vs. Andrea Fiorentini | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksa Smiljanic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
12.09.23 Kwalif. | vs. Aleksandar Mihailovic | 7-64, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alexey Aleshchev | 6-4, 4-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Federico Campana | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Targu - Clay | ||||
15.08.23 Kwalif. | vs. Lorenzo Ferri | 6-3, 0-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Facundo Bermejo | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jamie Krattiger | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Curtea - Clay | ||||
08.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nikola Kolyachev | 1-6, 6-2, 9-11 | wedstrijd detail | |
M25 Pitesti - Clay | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. David Cristian Carteputreda | 2-6, 7-5, 9-11 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrei-Cristian Jinga | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Perugia - Clay | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noah Perfetti | 6-4, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail |