WEDSTRIJD
15.11.20 | 1e ronde van de kwal. | Federico Arnaboldi | Adam Jones | 7-5, 6-2 | M15 Heraklion | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
United Kingdom
08.05.98, 25 Jaar
15388 $
08.05.98, 25 Jaar
15388 $
Federico Arnaboldi vs. Adam Jones - onderlinge wedstrijden
15.11.20 | 1e ronde van de kwal. | Federico Arnaboldi | Adam Jones | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard |
Federico Arnaboldi form & Adam Jones form
Federico Arnaboldi - laatste wedstrijden
M15 Opatija - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Oleksandr Ovcharenko | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Mili Poljicak | 1-6, 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Giovanni Oradini | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Noah Thurner | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Michiel De Krom | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Matej Dodig | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Stefano D'Agostino | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Sergi Perez Contri | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Luka Pavlovic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Michele Ribecai | 4-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Lilian Marmousez | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Alen Bill | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Mert Alkaya | 5-3, - Federico Arnaboldi - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Filip Cristian Jianu | 7-5, 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Calin Manda | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Aleksandr Braynin | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 San - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Ioan Alexandru Chirita | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. David Fix | 3-4, - Federico Arnaboldi - scratch | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mikhail Kukushkin | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Klein | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
04.10.23 2e ronde | vs. Goncalo Oliveira | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Lorenzo Carboni | 2-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Gilles Arnaud Bailly | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Giovanni Oradini | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
23.09.23 Finale | vs. Daniel Michalski | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Halve finale | vs. Giovanni Oradini | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.09.23 Kwartfinale | vs. Carlos Lopez Montagud | 4-6, 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
20.09.23 2e ronde | vs. Fabrizio Andaloro | 6-4, 6-77, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde | vs. Giorgio Tabacco | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Pozzuoli - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Riccardo Balzerani | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Adam Jones - laatste wedstrijden
M25 Naples - Clay | ||||
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marko Stakusic | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Palm - Clay | ||||
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sunrise - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Alexander Frusina | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 Kwalif. | vs. Jaycer Lyeons | 6-4, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Miguel Angel Cabrera | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Patrick Foley | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. James Beaven | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Amaury Raynel | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Luke Simkiss | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Matic Dimic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Frederik Brindoepke | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Alberto Lim | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Renlong Pang | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mykhailo Mossur | 6-3, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
M25 Edgbaston - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. George Houghton | 5-7, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Karim Ibrahim | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 6-3, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Joshua Sheehy | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Yshai Oliel | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Andrea Bacaloni | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Budapest - Hard | ||||
28.08.23 Kwalif. | vs. Michal Krajci | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. David Bakonyi | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Aldershot - Hard | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Andrea Guerrieri | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Roehampton - Hard | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Ali Habib | 5-7, 7-65, 5-10 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kyran Magimay | 6-1, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
M25 Roehampton - Hard | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Phoenix Weir | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Roehampton - Grass | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. David Quayle | 0-1, - Adam Jones - scratch | wedstrijd detail | |
M15 San - Hard | ||||
13.06.23 Kwalif. | vs. Alexander Kotzen | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Blake Kasday | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |