WEDSTRIJD
09.09.18 | 2e ronde van de kwal. | Federico Coria | Tom Kocevar-Desman | 6-0, 6-3 | Banja Luka | Clay |
STATISTIEKEN
Federico Coria | Tom Kocevar-Desman | |
1e Service % | 34/44 (77%) | 27/46 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/34 (71%) | 13/27 (48%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/10 (80%) | 7/19 (37%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/46 (57%) | 12/44 (27%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/90 (64%) | 32/90 (36%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces | 0 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Federico Coria | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Tom Kocevar-Desman | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Federico Coria | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Tom Kocevar-Desman | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Federico Coria | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Tom Kocevar-Desman | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Federico Coria | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Tom Kocevar-Desman | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Federico Coria | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Tom Kocevar-Desman | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Federico Coria | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Tom Kocevar-Desman | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Federico Coria | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Tom Kocevar-Desman | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Federico Coria | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Federico Coria vs. Tom Kocevar-Desman - onderlinge wedstrijden
09.09.18 | 2e ronde van de kwal. | Federico Coria | Tom Kocevar-Desman | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | Banja Luka | Clay |
Federico Coria form & Tom Kocevar-Desman form
Federico Coria - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
28.03.24 1e ronde | vs. Manuel Guinard | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Nicolas Jarry | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde | vs. Alex Molcan | 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Mariano Navone | 6-1, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Facundo Diaz Acosta | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Sebastian Baez | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Cameron Norrie | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Sebastian Ofner | 7-5, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Facundo Bagnis | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Tomas Martin Etcheverry | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Daniel Altmaier | 5-7, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Piracicaba Challenger - Clay | ||||
04.02.24 Finale | vs. Camilo Ugo Carabelli | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Gianluca Mager | 6-0, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Juan Bautista Torres | 6-0, 3-0, Juan Bautista Torres - scratch | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Renzo Olivo | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Renzo Olivo | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Zhizhen Zhang | 4-6, 6-73, 6-75 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
13.11.23 1e ronde | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
Lima 2 - Clay | ||||
06.11.23 1e ronde | vs. Mariano Navone | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Guayaquil Challenger - Clay | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Alejandro Tabilo | 7-64, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Franco Agamenone | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Gerard Campana Lee | 6-0, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
19.10.23 Kwartfinale | vs. Andrea Pellegrino | 0-6, 2-3, - Federico Coria - scratch | wedstrijd detail | |
18.10.23 2e ronde | vs. Jozef Kovalik | 4-6, 7-65, 7-62 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Nicolas Mejia | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
15.10.23 Finale | vs. Mariano Navone | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.10.23 Halve finale | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Jan Choinski | 5-7, 7-63, 6-3 | wedstrijd detail |
Tom Kocevar-Desman - laatste wedstrijden
M25 Vilnius - I. hard | ||||
18.01.22 1e ronde | vs. David Poljak | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.01.22 Kwalif. | vs. Simonas Zukauskas | 4-6, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
22.10.21 Kwartfinale | vs. Hanwen Li | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.10.21 2e ronde | vs. Digvijaypratap Singh | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.10.21 1e ronde | vs. Zura Tkemaladze | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
15.10.21 Kwartfinale | vs. Oscar Moraing | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.10.21 2e ronde | vs. Alexis Canter | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.10.21 1e ronde | vs. Zsombor Velcz | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Pirot - Clay | ||||
23.09.21 2e ronde | vs. Savva Polukhin | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.09.21 1e ronde | vs. Aristotelis Thanos | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
02.09.21 2e ronde | vs. Lukas Neumayer | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.08.21 1e ronde | vs. Davide Galoppini | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
28.08.21 Halve finale | vs. Timo Stodder | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
27.08.21 Kwartfinale | vs. Alessandro Pecci | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.08.21 2e ronde | vs. Daniele Capecchi | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.08.21 1e ronde | vs. Omar Giacalone | 6-0, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Warmbad - Clay | ||||
19.08.21 2e ronde | vs. Lucas Krainer | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.08.21 1e ronde | vs. Petr Hajek | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Velenje - Clay | ||||
07.07.21 1e ronde | vs. Matias Zukas | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Belgrade - Clay | ||||
30.06.21 1e ronde | vs. Quentin Folliot | 7-64, 0-6, 0-2, - Tom Kocevar-Desman - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sibenik - Clay | ||||
21.05.21 Kwartfinale | vs. Rimpei Kawakami | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.05.21 2e ronde | vs. Nikita Mashtakov | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.05.21 1e ronde | vs. Jaimee Floyd Angele | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Troisdorf - Clay | ||||
14.05.21 Kwartfinale | vs. Timo Stodder | 6-2, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.05.21 2e ronde | vs. Dan Added | 7-65, 7-64 | wedstrijd detail | |
12.05.21 1e ronde | vs. Constantin Schmitz | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.05.21 Kwalif. | vs. Yannik Steinegger | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Hazem Naow | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mihailo Kecojevic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.04.21 1e ronde | vs. Sho Shimabukuro | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail |