WEDSTRIJD
15.09.20 | Kwalif. | Federico Iannaccone | Laurin Aerne | 6-2, 6-4 | M25 Klosters | Clay |
STATISTIEKEN
Federico Iannaccone | Laurin Aerne | |
1e Service % | 49/58 (84%) | 28/53 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/49 (57%) | 15/28 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 3/9 (33%) | 7/25 (28%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 3/6 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/53 (58%) | 27/58 (47%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 62/111 (56%) | 49/111 (44%) |
Dubbele fouten | 0 | 5 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Federico Iannaccone | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Laurin Aerne | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Federico Iannaccone | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Laurin Aerne | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Federico Iannaccone | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Laurin Aerne | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Federico Iannaccone | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Laurin Aerne | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Federico Iannaccone | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Laurin Aerne | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Federico Iannaccone | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-2 | Laurin Aerne | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Federico Iannaccone | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Laurin Aerne | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Federico Iannaccone | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Laurin Aerne | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Federico Iannaccone | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Laurin Aerne | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Switzerland
18.01.99, 25 Jaar
18.01.99, 25 Jaar
Federico Iannaccone vs. Laurin Aerne - onderlinge wedstrijden
15.09.20 | Kwalif. | Federico Iannaccone | Laurin Aerne | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Klosters | Clay |
Federico Iannaccone form & Laurin Aerne form
Federico Iannaccone - laatste wedstrijden
M25 Loule - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Daniel Merida Aguilar | 3-6, 7-67, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Toby Alex Kodat | 2-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Nick Chappell | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Torello - Hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Giles Hussey | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Steven Diez | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Ignasi Forcano | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Liam Gavrielides | 6-77, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Noah Lopez | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.02.24 Finale | vs. Robin Bertrand | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Evgenii Tiurnev | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Dali Blanch | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Jesse Flores | 3-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Diego Fernandez Flores | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.02.24 Kwartfinale | vs. Egor Agafonov | 6-75, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Grigory Shebekin | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aidan Mchugh | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Jacob Fearnley | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-3, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
23.10.23 1e ronde | vs. Carlos Sanchez Jover | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mats Moraing | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Marcello Serafini | 0-3, - Federico Iannaccone - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
05.10.23 Kwartfinale | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 2e ronde | vs. Thiemo de Bakker | 3-6, 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Pietro Marino | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
28.09.23 Kwartfinale | vs. Federico Bondioli | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Niels Visker | 6-72, 7-64, 7-68 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Giannicola Misasi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |
Laurin Aerne - laatste wedstrijden
M25 Trimbach - Carpet | ||||
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Antoine Berger | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maksim Shin | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Younes Jenkins | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Leon Formella | 6-4, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Zeljenka | 2-6, 6-2, 2-10 | wedstrijd detail | |
M15 Cadolzburg - Carpet | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Jack Karlsson Wistrand | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maurus Malgiaritta | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - I. hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kylian Collignon | 1-6, 7-63, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matthieu Chambonniere | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nevers - I. hard | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yanis Ghazouani Durand | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sion - Clay | ||||
28.08.23 Kwalif. | vs. Mischa Lanz | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Neuhaus | 5-7, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Ueberlingen - Clay | ||||
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Benes | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Klosters - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Niklas Waldner | 6-2, 5-7, 5-10 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cristian Campese | 5-7, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Bergamo - Clay | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Christian Fellin | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Saarlouis - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. John Sperle | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.04.23 Kwalif. | vs. Valentin Lapalu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Andrej Krajcik | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Omar Brigida | 6-4, 0-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ye Cong Mo | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
13.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maximilian Figl | 2-6, 7-64, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Trier - Clay | ||||
22.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Affolter | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.08.22 Kwalif. | vs. Felix Einig | 4-6, 7-61, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Ueberlingen - Clay | ||||
15.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jonas Trinker | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Metzingen - Clay | ||||
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Gentzsch | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telfs - Clay | ||||
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jonas Schaer | 7-5, 2-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Bern - Clay | ||||
27.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Klosters - Clay | ||||
19.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Edoardo Graziani | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
15.03.22 Kwalif. | vs. Constantin Frantzen | 6-3, 6-71, 10-12 | wedstrijd detail |