WEDSTRIJD
27.05.19 | 1e ronde van de kwal. | Federico Moreno | Grigoriy Korobeynikov | 6-2, 7-5 | M15 Majadahonda | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Uzbekistan
07.09.98, 25 Jaar
07.09.98, 25 Jaar
Federico Moreno vs. Grigoriy Korobeynikov - onderlinge wedstrijden
27.05.19 | 1e ronde van de kwal. | Federico Moreno | Grigoriy Korobeynikov | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | M15 Majadahonda | Clay |
Federico Moreno form & Grigoriy Korobeynikov form
Federico Moreno - laatste wedstrijden
Buenos Aires - Clay | ||||
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Conner Huertas Del Pino | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Maldonado - Clay | ||||
29.11.19 Kwartfinale | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.11.19 2e ronde | vs. Guido Ivan Justo | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.11.19 1e ronde | vs. Agustin Riquelme | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Junin - Clay | ||||
22.10.19 1e ronde | vs. Guido Ivan Justo | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santiago - Clay | ||||
02.10.19 Kwalif. | vs. Franco Roncadelli | 6-2, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
02.10.19 1e ronde | vs. Jose Pereira | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Munoz Herrera | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Buenos - Clay | ||||
18.09.19 1e ronde | vs. Gonzalo Villanueva | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.09.19 Kwalif. | vs. Ezequiel Simonit | 6-1, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
16.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Lopez Linquet | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Denis Alarcon | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25+H Kassel - Clay | ||||
18.07.19 2e ronde | vs. Louis Wessels | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.07.19 1e ronde | vs. Pavle Daljev | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.07.19 Kwalif. | vs. Wilfredo Gonzalez | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yannick Lenaerts | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Marburg - Clay | ||||
10.07.19 1e ronde | vs. Louis Wessels | 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Gelhardt | 5-4, Luca Gelhardt - scratch | wedstrijd detail | |
08.07.19 Kwalif. | vs. Marco Neubau | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25+H Toulouse - Clay | ||||
19.06.19 1e ronde | vs. Giovanni Fonio | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jose Daniel Bendeck | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.06.19 Kwalif. | vs. Alexander Donski | 7-62, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Majadahonda - Clay | ||||
30.05.19 2e ronde | vs. Frederico Gil | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.05.19 1e ronde | vs. Alberto Colas Sanchez | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.05.19 Kwalif. | vs. Alvaro Fernandez Horta | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Buenos - Clay | ||||
08.05.19 1e ronde | vs. Victor Nunez | 6-3, 4-6, 0-4, - Federico Moreno - scratch | wedstrijd detail | |
07.05.19 Kwalif. | vs. Victor Nunez | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alan Postay | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Buenos - Clay | ||||
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Gerini | 2-6, 6-2, 3-10 | wedstrijd detail |
Grigoriy Korobeynikov - laatste wedstrijden
M25 Nur - I. hard | ||||
02.03.22 1e ronde | vs. Matvey Minin | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - I. hard | ||||
21.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maxim Ratniuk | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nules - Clay | ||||
14.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 6-3, 4-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
25.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Pedro Rodenas | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Asier Meneses Perny | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Girona - Clay | ||||
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kuzey Cekirge | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Platja - Clay | ||||
10.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Giuseppe Tresca | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Platja - Clay | ||||
03.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Edas Butvilas | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Xativa - Clay | ||||
02.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Xavi Matas Ortega | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lawrence Bataljin | 5-7, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
01.06.21 Kwalif. | vs. Yaraslav Shyla | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Rail Ibragimov | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
25.05.21 Kwalif. | vs. Olimjon Nabiev | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Arystanbek Kaparov | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Benicarlo - Clay | ||||
23.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Weis | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Loule - Hard | ||||
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Civita-Telles | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Faro - Hard | ||||
02.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Marvin Moeller | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Leyton Rivera | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Kazuki Shimizu | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Van Der Meerschen | 3-6, 0-4, - Grigoriy Korobeynikov - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
05.11.19 Kwalif. | vs. Luis Diego Chavez Villalpando | 6-4, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
04.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Filippo Giovannini | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Luis Faria | 6-2, 3-0, Luis Faria - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Nules - Clay | ||||
28.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pablo Archiles Tena | 1-6, 7-64, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Bukhara - Hard | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Sergey Shipilov | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Karshi - Hard | ||||
10.10.19 2e ronde | vs. Sanjar Fayziev | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Martin Borisiouk | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.10.19 Kwalif. | vs. Timur Sottimov | 2-6, 6-4, 13-11 | wedstrijd detail |