WEDSTRIJD
29.07.19 | 1e ronde | Felipe Meligeni Alves | Nicolas Alvarez Varona | 6-2, 6-3 | Segovia Challenger | Hard |
STATISTIEKEN
Felipe Meligeni Alves | Nicolas Alvarez Varona | |
1e Service % | 36/48 (75%) | 37/64 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/36 (78%) | 25/37 (68%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/12 (83%) | 11/27 (41%) |
Benutte Breakpoints | 3/8 (38%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/64 (44%) | 10/48 (21%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 66/112 (59%) | 46/112 (41%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 1 | 2 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Felipe Meligeni Alves vs. Nicolas Alvarez Varona - onderlinge wedstrijden
29.07.19 | 1e ronde | Felipe Meligeni Alves | Nicolas Alvarez Varona | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | Segovia Challenger | Hard |
Felipe Meligeni Alves form & Nicolas Alvarez Varona form
Felipe Meligeni Alves - laatste wedstrijden
Sao Leopoldo - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Mateus Alves | Mateus Alves - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Kaichi Uchida | 7-67, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zizou Bergs | 6-2, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mitchell Krueger | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Thiago Moura Monteiro | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Pedro Cachin | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.02.24 Kwalif. | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Molcan | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
11.02.24 Kwalif. | vs. Mariano Navone | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Borna Coric | 5-7, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jesper De Jong | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Mmoh | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Javier Barranco Cosano | 3-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
13.11.23 1e ronde | vs. Elias Ymer | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Lima 2 - Clay | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Juan Pablo Varillas | 6-74, 7-68, 4-6 | wedstrijd detail | |
Guayaquil Challenger - Clay | ||||
04.11.23 Halve finale | vs. Daniel Elahi Galan | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-1, 3-1, Facundo Diaz Acosta - scratch | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Max Houkes | 5-7, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Nicolas Mejia | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Curitiba Challenger - Clay | ||||
27.10.23 2e ronde | vs. Oliver Crawford | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Bruno Kuzuhara | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Federico Delbonis | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Lukas Neumayer | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Luciano Darderi | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Campinas Challenger - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-4, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Sebastian Baez | 7-66, 4-6, 4-6, - Felipe Meligeni Alves - scratch | wedstrijd detail |
Nicolas Alvarez Varona - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Marco Trungelliti | 5-7, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Bu Yunchaokete | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Stefano Napolitano | 6-0, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Raul Brancaccio | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Dinko Dinev | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Borrelli | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Umut Kaan Yenilmez | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Elmer Moller | 5-7, 0-1, - Nicolas Alvarez Varona - scratch | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Paul Jubb | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Kilian Feldbausch | 2-4, - Nicolas Alvarez Varona - scratch | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Miguel Damas | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Giustino | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Valencia - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Carlos Gimeno Valero | 1-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Alex Marti Pujolras | 6-2, 6-73, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Benicarlo - Clay | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Alejandro Moro Canas | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
19.10.23 Kwartfinale | vs. Miguel Damas | 6-79, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Nikolay Nedelchev | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Cayetano March | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Vigo - Clay | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Alejo Sanchez Quilez | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Rafael Izquierdo Luque | 7-64, 3-4, Rafael Izquierdo Luque - scratch | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
04.04.23 1e ronde | vs. Borna Gojo | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
06.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
04.02.23 Halve finale | vs. Matteo Arnaldi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.02.23 Kwartfinale | vs. Alejandro Moro Canas | 1-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.02.23 2e ronde | vs. Ryan Peniston | 5-7, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.01.23 1e ronde | vs. Salvatore Caruso | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
29.11.22 1e ronde | vs. Riccardo Bonadio | 4-6, 6-2, 6-77 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
22.11.22 1e ronde | vs. Pablo Llamas Ruiz | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |