WEDSTRIJD
17.10.20 | Halve finale | Felix Auger Aliassime | Roberto Bautista Agut | 6-3, 1-6, 6-3 | Cologne | I. hard |
STATISTIEKEN
Felix Auger Aliassime | Roberto Bautista Agut | |
1e Service % | 48/77 (62%) | 42/63 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 35/48 (73%) | 30/42 (71%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/29 (48%) | 14/21 (67%) |
Benutte Breakpoints | 3/6 (50%) | 3/6 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 19/63 (30%) | 28/77 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 68/140 (49%) | 72/140 (51%) |
Dubbele fouten | 5 | 1 |
Aces | 7 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Felix Auger Aliassime | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Roberto Bautista Agut | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Felix Auger Aliassime | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Roberto Bautista Agut | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Felix Auger Aliassime | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Roberto Bautista Agut | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Felix Auger Aliassime | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Roberto Bautista Agut | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Felix Auger Aliassime | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Roberto Bautista Agut | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Felix Auger Aliassime | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Roberto Bautista Agut | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Felix Auger Aliassime | 0-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-3 | Roberto Bautista Agut | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Felix Auger Aliassime | 1-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-5 | Roberto Bautista Agut | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
1-6 |
3 | ||
Felix Auger Aliassime | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Roberto Bautista Agut | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Felix Auger Aliassime | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Roberto Bautista Agut | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Felix Auger Aliassime | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Roberto Bautista Agut | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Felix Auger Aliassime | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Roberto Bautista Agut | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Felix Auger Aliassime | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Felix Auger Aliassime vs. Roberto Bautista Agut - onderlinge wedstrijden
03.10.22 | 1e ronde | Roberto Bautista Agut | Felix Auger Aliassime | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | Astana | I. hard |
09.01.22 | Finale | Felix Auger Aliassime | Roberto Bautista Agut | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | Sydney | Hard |
03.09.21 | 3e ronde | Felix Auger Aliassime | Roberto Bautista Agut | 6-3, 6-4, 4-6, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | New York | Hard |
17.10.20 | Halve finale | Felix Auger Aliassime | Roberto Bautista Agut | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | Cologne | I. hard |
24.11.19 | Rubber 1 | Roberto Bautista Agut | Felix Auger Aliassime | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | Davis Cup | I. hard |
Felix Auger Aliassime form & Roberto Bautista Agut form
Felix Auger Aliassime - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
23.03.24 2e ronde | vs. Alexander Zverev | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 1e ronde | vs. Adam Walton | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
10.03.24 3e ronde | vs. Carlos Alcaraz | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 2e ronde | vs. Constant Lestienne | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Acapulco - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Flavio Cobolli | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - I. hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Andrey Rublev | 6-3, 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde | vs. Maxime Cressy | 7-63, 7-68 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Zhizhen Zhang | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Quentin Halys | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Montpellier - I. hard | ||||
03.02.24 Halve finale | vs. Alexander Bublik | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Harold Mayot | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Arthur Cazaux | 7-5, 2-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
20.01.24 3e ronde | vs. Daniil Medvedev | 3-6, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Hugo Grenier | 6-1, 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Dominic Thiem | 6-3, 7-5, 6-75, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
10.01.24 2e ronde | vs. Daniel Altmaier | 6-79, 5-7 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Stefanos Tsitsipas | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Jan-Lennard Struff | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
Basel - I. hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Hubert Hurkacz | 7-63, 7-65 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Holger Rune | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Alexander Shevchenko | 7-62, 3-6, 7-61 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Botic Van De Zandschulp | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Leandro Riedi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Marcos Giron | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 2e ronde | vs. Sebastian Ofner | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Aleksandar Vukic | 7-63, 6-72, 6-2 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
06.10.23 2e ronde | vs. Marton Fucsovics | 6-73, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
29.09.23 1e ronde | vs. Holger Rune | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Vancouver - I. hard | ||||
22.09.23 | vs. Gael Monfils | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Mackenzie Mcdonald | 6-75, 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Roberto Bautista Agut - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
23.03.24 2e ronde | vs. Sebastian Korda | 7-62, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 1e ronde | vs. Emilio Nava | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Otto Virtanen | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Hassan | 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
25.02.24 Kwalif. | vs. Tomas Machac | 7-65, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Grenier | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Marton Fucsovics | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - I. hard | ||||
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Karen Khachanov | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde | vs. Richard Gasquet | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Ben Shelton | 2-6, 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Roberto Carballes Baena | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
05.01.24 Kwartfinale | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.01.24 2e ronde | vs. Francisco Cerundolo | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Fabian Marozsan | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
26.11.23 Finale | vs. Fabio Fognini | 6-3, 6-78, 6-73 | wedstrijd detail | |
25.11.23 Halve finale | vs. Denis Yevseyev | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Alejandro Moro Canas | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Andrea Pellegrino | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Andrea Vavassori | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
08.11.23 2e ronde | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 6-3, 6-74 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Miomir Kecmanovic | 7-69, 6-72, 7-65 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Hubert Hurkacz | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde | vs. Jiri Lehecka | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Basel - I. hard | ||||
23.10.23 1e ronde | vs. Botic Van De Zandschulp | 5-7, 7-63, 2-6 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Elias Ymer | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Billy Harris | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Gilles Arnaud Bailly | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Gstaad - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Pedro Cachin | 6-74, 6-73 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Roman Safiullin | 6-2, 6-77, 7-64, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail |