WEDSTRIJD
31.10.20 | Halve finale | Felix Corwin | Alessandro Bega | 6-3, 6-4 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Felix Corwin | Alessandro Bega | |
1e Service % | 29/50 (58%) | 44/73 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/29 (62%) | 24/44 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/21 (52%) | 10/29 (34%) |
Benutte Breakpoints | 6/14 (43%) | 3/4 (75%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 39/73 (53%) | 21/50 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 68/123 (55%) | 55/123 (45%) |
Dubbele fouten | 1 | 5 |
Aces | 9 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Felix Corwin | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Alessandro Bega | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 40-30[BP] | ||
Felix Corwin | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Alessandro Bega | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Felix Corwin | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Alessandro Bega | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Felix Corwin | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Alessandro Bega | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Felix Corwin | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Alessandro Bega | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Felix Corwin | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Alessandro Bega | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Felix Corwin | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Alessandro Bega | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Felix Corwin | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Alessandro Bega | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Felix Corwin | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Alessandro Bega | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Felix Corwin | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Felix Corwin vs. Alessandro Bega - onderlinge wedstrijden
31.10.20 | Halve finale | Felix Corwin | Alessandro Bega | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Felix Corwin form & Alessandro Bega form
Felix Corwin - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Joel Schwaerzler | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Oscar Jose Gutierrez | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Anthony Genov | 7-65, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Filip Duda | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Naples - Clay | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Tristan Mccormick | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. William Grant | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-1, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Palm - Clay | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Dmitry Popko | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Dian Nedev | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cleveland Challenger - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Gabi Adrian Boitan | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tristan Mccormick | 1-5, Tristan Mccormick - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Wesley - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Toby Alex Kodat | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Patrick Maloney | 2-6, 6-1, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 East - I. hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Bjorn Swenson | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
12.11.23 Halve finale | vs. Bruno Kuzuhara | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 Kwartfinale | vs. Jacob Brumm | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.11.23 2e ronde | vs. Evan Bynoe | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Tallahassee - I. hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Jeremy Jin | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. James Connel | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Karl Poling | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Will Mayew | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Matthew Segura | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Morelia - Hard | ||||
20.10.23 Halve finale | vs. Johan Alexander Rodriguez | 2-6, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
19.10.23 Kwartfinale | vs. Osgar O'Hoisin | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
18.10.23 2e ronde | vs. Drew Van Orderlain | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Gerardo Lopez Villasenor | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Ithaca - I. hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Jake Van Emburgh | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Adhithya Ganesan | 6-0, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Albuquerque - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. William Grant | 4-6, 6-3, 6-74 | wedstrijd detail |
Alessandro Bega - laatste wedstrijden
Lisbon Challenger - Clay | ||||
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jacopo Berrettini | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Biel Challenger - I. hard | ||||
19.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anton Matusevich | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Rennes Challenger - I. hard | ||||
14.09.21 1e ronde | vs. Liam Broady | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.21 Kwalif. | vs. Titouan Droguet | 6-2, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Glenn Smits | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Kyiv Challenger - Clay | ||||
07.09.21 1e ronde | vs. Dmitry Popko | 4-6, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Lesa - Clay | ||||
29.08.21 Finale | vs. Matteo Martineau | 5-7, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.08.21 Halve finale | vs. Harold Mayot | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.08.21 Kwartfinale | vs. Federico Arnaboldi | Federico Arnaboldi - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
26.08.21 1e ronde | vs. Federico Bertuccioli | 6-3, 3-0, Federico Bertuccioli - scratch | wedstrijd detail | |
26.08.21 2e ronde | vs. Federico Marchetti | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Muttenz - Clay | ||||
19.08.21 2e ronde | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.08.21 1e ronde | vs. Arthur Fery | 6-1, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
26.07.21 Kwalif. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. John Echeverria | 7-61, 6-1 | wedstrijd detail | |
Nur Sultan - Hard | ||||
20.07.21 1e ronde | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nur Sultan - Hard | ||||
13.07.21 1e ronde | vs. Max Purcell | 6-2, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Wroclaw - Clay | ||||
01.07.21 2e ronde | vs. Daniel Dutra Da Silva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.06.21 1e ronde | vs. Wojciech Marek | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Bergamo - Clay | ||||
22.06.21 1e ronde | vs. Juan Pablo Paz | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Forli Challenger - Clay | ||||
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Gerch | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Gaiba - Grass | ||||
11.06.21 Kwartfinale | vs. Kirill Kivattsev | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.06.21 2e ronde | vs. Andrea Basso | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.06.21 1e ronde | vs. Luca Potenza | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Kouvola - Hard | ||||
29.05.21 Halve finale | vs. Anton Matusevich | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.05.21 Kwartfinale | vs. Alexander Cozbinov | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.05.21 2e ronde | vs. Arvid Nordquist | 5-7, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.05.21 1e ronde | vs. Lucas Krainer | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
23.05.21 Finale | vs. Alexander Shevchenko | 6-4, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.05.21 Halve finale | vs. Yanki Erel | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |