WEDSTRIJD
25.07.19 | 2e ronde | Fermin Tenti | Marc Dijkhuizen | 3-6, 6-1, 6-3 | M15 Casablanca | Clay |
STATISTIEKEN
Fermin Tenti | Marc Dijkhuizen | |
1e Service % | 63/80 (79%) | 51/69 (74%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 36/63 (57%) | 25/51 (49%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/17 (35%) | 6/18 (33%) |
Benutte Breakpoints | 7/11 (64%) | 5/10 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 38/69 (55%) | 38/80 (48%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 80/149 (54%) | 69/149 (46%) |
Dubbele fouten | 0 | 4 |
Aces | 2 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
1-1 | Marc Dijkhuizen | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Fermin Tenti | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Marc Dijkhuizen | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-A | ||
Fermin Tenti | 1-4 | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
2-4 | Marc Dijkhuizen | |
0-0, 0-15 | ||
Fermin Tenti | 2-5 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
3-5 | Marc Dijkhuizen | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
3-6 |
2 | ||
Fermin Tenti | 0-0 | |
0-0 | ||
Fermin Tenti | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Marc Dijkhuizen | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Fermin Tenti | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Marc Dijkhuizen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Fermin Tenti | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
6-1 |
3 | ||
0-0 | Marc Dijkhuizen | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Fermin Tenti | 1-0 | |
0-0 | ||
Fermin Tenti | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15 | ||
3-1 | Marc Dijkhuizen | |
0-0, 15-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Fermin Tenti | 4-1 | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
4-2 | Marc Dijkhuizen | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Fermin Tenti | 4-3 | |
0-0, 15-0 | ||
5-3 | Marc Dijkhuizen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Holland
01.04.96, 28 Jaar
22647 $
01.04.96, 28 Jaar
22647 $
Fermin Tenti vs. Marc Dijkhuizen - onderlinge wedstrijden
03.10.19 | 2e ronde | Fermin Tenti | Marc Dijkhuizen | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Tabarka | Clay |
25.07.19 | 2e ronde | Fermin Tenti | Marc Dijkhuizen | 3-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Casablanca | Clay |
Fermin Tenti form & Marc Dijkhuizen form
Fermin Tenti - laatste wedstrijden
M15 Bragado - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Ignacio Monzon | 2-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
22.03.24 2e ronde | vs. Juan Manuel La Serna | 3-6, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
16.03.24 Kwartfinale | vs. Nikos Lehmann | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 2e ronde | vs. Leonardo Aboian | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Juan Estevez | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Tucuman - Clay | ||||
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lucio Ratti | 7-5, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tadeo David Ramirez | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Franco Ribero | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tobia Grandinetti | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Alex Barrena | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mateo Matulovich | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.02.24 Kwalif. | vs. Valentin Basel | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
05.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Laborde | 4-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Valerio Aboian | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Daniel Berdecio Flores | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Igor Gimenez | 4-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cochabamba - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Valerio Aboian | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Giuseppe La Vela | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Valentin Basel | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Rosario - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Leonardo Aboian | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
03.11.23 2e ronde | vs. Franco Emanuel Egea | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 1e ronde | vs. Juan Manuel La Serna | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
M25 Lajeado - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Leonardo Aboian | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Mendoza - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Arklon Huertas Del Pino | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail |
Marc Dijkhuizen - laatste wedstrijden
M15 Oldenzaal - Clay | ||||
18.08.21 1e ronde | vs. Christoph Negritu | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.08.21 Kwalif. | vs. Zachary Eisinga | 1-5, - Marc Dijkhuizen - scratch | wedstrijd detail | |
16.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Caspar Schuetze | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lenn Luemkemann | 4-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Alkmaar - Clay | ||||
25.08.20 1e ronde | vs. Arthur Cazaux | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.12.19 1e ronde | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.12.19 Kwalif. | vs. Sabit Suntic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Daniil Gusev | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.12.19 2e ronde | vs. Mate Valkusz | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.12.19 1e ronde | vs. Saba Purtseladze | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.12.19 Kwalif. | vs. Gleb Blekher | 6-2, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
02.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Osmancan Soyler | 6-1, 2-0, Osmancan Soyler - scratch | wedstrijd detail | |
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Riccardo Tavilla | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
03.10.19 2e ronde | vs. Fermin Tenti | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.10.19 1e ronde | vs. Nikolas Lahky | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
26.09.19 2e ronde | vs. Aziz Dougaz | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.09.19 1e ronde | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 6-72, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
17.09.19 1e ronde | vs. Mateus Alves | 2-6, 7-60, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Haren - Clay | ||||
27.08.19 Kwalif. | vs. Nicolas Uryson | 0-6, 0-3, - Marc Dijkhuizen - scratch | wedstrijd detail | |
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Luis Humberto Lopez | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Oldenzaal - Clay | ||||
13.08.19 1e ronde | vs. Justin Eleveld | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Agadir - Clay | ||||
01.08.19 2e ronde | vs. Jordan Correia Passos Do Carmo | 6-4, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.07.19 1e ronde | vs. Ismael Changawa Ruwa Mzai | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Casablanca - Clay | ||||
25.07.19 2e ronde | vs. Fermin Tenti | 6-3, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.07.19 1e ronde | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 6-4, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.07.19 Kwalif. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mohamed Alami | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Tanger - Clay | ||||
17.07.19 1e ronde | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
15.07.19 Kwalif. | vs. Amine Ahouda | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |