WEDSTRIJD
24.02.19 | Finale | Filip Bergevi | Fajing Sun | 7-64, 7-62 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Filip Bergevi | Fajing Sun | |
1e Service % | 55/77 (71%) | 41/79 (52%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 40/55 (73%) | 30/41 (73%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/22 (68%) | 19/38 (50%) |
Benutte Breakpoints | 2/3 (67%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/79 (38%) | 22/77 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 85/156 (54%) | 71/156 (46%) |
Dubbele fouten | 0 | 1 |
Aces | 8 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Fajing Sun | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Filip Bergevi | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Fajing Sun | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Filip Bergevi | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Fajing Sun | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Filip Bergevi | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Fajing Sun | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Filip Bergevi | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Fajing Sun | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Filip Bergevi | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-5 | Fajing Sun | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 15-40 | ||
Filip Bergevi | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-6 | Fajing Sun | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 5-2, 5-3, 6-3, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
0-0 | Fajing Sun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
1-0 | Fajing Sun | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Filip Bergevi | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Fajing Sun | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Filip Bergevi | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Fajing Sun | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Filip Bergevi | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-4 | Fajing Sun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Filip Bergevi | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Fajing Sun | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Filip Bergevi | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-5 | Fajing Sun | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Filip Bergevi | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 5-2, 6-2 | ||
7-62 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Filip Bergevi vs. Fajing Sun - onderlinge wedstrijden
24.02.19 | Finale | Filip Bergevi | Fajing Sun | 7-64, 7-62 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Filip Bergevi form & Fajing Sun form
Filip Bergevi - laatste wedstrijden
Luedenscheid Challenger - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marcelo Zormann | 3-6, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kalmar - Clay | ||||
19.05.23 Kwartfinale | vs. Max Dahlin | 6-74, 6-2, 6-73 | wedstrijd detail | |
18.05.23 2e ronde | vs. Alejandro Hoyos | 2-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Saba George Nanobashvili | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Roseto Degli - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ergi Kirkin | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Manacor - Hard | ||||
24.01.23 1e ronde | vs. Max Houkes | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gian Marco Moroni | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
Brest Challenger - I. hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jurgen Briand | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Parma Challenger - Clay | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Weis | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
28.09.22 2e ronde | vs. Dan Added | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.09.22 1e ronde | vs. Vesa Ahti | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
Rennes Challenger - I. hard | ||||
13.09.22 1e ronde | vs. Evan Furness | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.09.22 Kwalif. | vs. Filip Peliwo | 6-72, 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Fabian Fallert | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
M15 Malmo - Clay | ||||
20.08.22 Halve finale | vs. Nino Ehrenschneider | 6-72, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.08.22 Kwartfinale | vs. Karl Friberg | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.08.22 2e ronde | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.08.22 1e ronde | vs. Gabriele Moghini | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Skopje - Clay | ||||
07.06.22 1e ronde | vs. Moez Echargui | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
25.05.22 1e ronde | vs. Jakub Mensik | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.04.22 2e ronde | vs. Federico Iannaccone | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.04.22 1e ronde | vs. Michael Zhu | 6-0, 4-1, Michael Zhu - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.04.22 1e ronde | vs. Beibit Zhukayev | 6-75, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
09.04.22 Halve finale | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.04.22 Kwartfinale | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 4-6, 7-66, 3-2, Karim-Mohamed Maamoun - scratch | wedstrijd detail | |
07.04.22 2e ronde | vs. Peter Fajta | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.04.22 1e ronde | vs. Lorenzo Bresciani | 6-3, 6-75, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
30.03.22 1e ronde | vs. Francesco Vilardo | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.03.22 Kwartfinale | vs. Giovanni Oradini | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
24.03.22 2e ronde | vs. Mohamed Safwat | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail |
Fajing Sun - laatste wedstrijden
M25 Toulouse - I. hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Alexey Vatutin | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Creteil - I. hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Alexey Vatutin | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Lucas Poullain | Lucas Poullain - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Antoine Ghibaudo | 2-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Louis Larue | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Sergio Callejon Hernando | 6-4, 6-77, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Diego Fernandez Flores | 6-2, 2-1, Diego Fernandez Flores - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Diego Fernandez Flores | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Nick Hardt | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eric Vanshelboim | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ji Sung Nam | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yunseong Chung | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Alibek Kachmazov | 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
10.10.23 Kwalif. | vs. Egor Gerasimov | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chukang Wang | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Yu Hsiou Hsu | 7-61, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Bolt | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 7-5, 6-72, 1-1, - Fajing Sun - scratch | wedstrijd detail | |
Shanghai Challenger - Hard | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Tung-Lin Wu | 6-75, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Zhangjiagang Challenger - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Terence Atmane | 6-4, 6-71, 6-79 | wedstrijd detail | |
Zhuhai Challenger - Hard | ||||
23.08.23 2e ronde | vs. Jason Jung | 3-6, 6-3, 6-74 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Jose Statham | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Yinchuan - Hard | ||||
20.08.23 Finale | vs. Jie Cui | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.08.23 Halve finale | vs. Yan Bai | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.08.23 Kwartfinale | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Jimmy Yang | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Ray Ho | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Anning - Clay | ||||
06.08.23 Finale | vs. Jie Cui | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.08.23 Halve finale | vs. Rigele Te | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.08.23 Kwartfinale | vs. Mikalai Haliak | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |