WEDSTRIJD
10.05.18 | Kwartfinale | Filip Bergevi | Louis Wessels | 7-68, 2-6, 6-3 | Sweden F1 | Clay |
STATISTIEKEN
Filip Bergevi | Louis Wessels | |
1e Service % | 70/106 (66%) | 70/102 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 44/70 (63%) | 53/70 (76%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/36 (50%) | 12/32 (38%) |
Benutte Breakpoints | 3/12 (25%) | 4/8 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/102 (36%) | 44/106 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 99/208 (48%) | 109/208 (52%) |
Dubbele fouten | 5 | 7 |
Aces | 3 | 8 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Filip Bergevi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Louis Wessels | |
1-1 | Louis Wessels | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Filip Bergevi | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Louis Wessels | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
3-2 | Louis Wessels | |
0-0, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
4-2 | Louis Wessels | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
4-3 | Louis Wessels | |
4-4 | Louis Wessels | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Filip Bergevi | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Louis Wessels | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Filip Bergevi | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-6 | Louis Wessels | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 4-1, 4-2, 4-3, 4-4, 5-4, 6-4, 6-5, 6-6, 7-6, 7-7, 8-7, 8-8, 9-8 | ||
7-68 |
2 | ||
Filip Bergevi | 9-8 | |
0-0, | ||
0-1 | Louis Wessels | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
0-2 | Louis Wessels | |
Filip Bergevi | 1-2 | |
0-0, 40-15 | ||
Filip Bergevi | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-4 | Louis Wessels | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Filip Bergevi | 1-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-5 | Louis Wessels | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
2-6 |
3 | ||
Filip Bergevi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Louis Wessels | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Filip Bergevi | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Louis Wessels | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Filip Bergevi | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Louis Wessels | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Filip Bergevi | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Louis Wessels | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Filip Bergevi | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Filip Bergevi vs. Louis Wessels - onderlinge wedstrijden
21.05.18 | 1e ronde | Louis Wessels | Filip Bergevi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Sweden F3 | Clay |
10.05.18 | Kwartfinale | Filip Bergevi | Louis Wessels | 7-68, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | Sweden F1 | Clay |
31.01.18 | 1e ronde | Filip Bergevi | Louis Wessels | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | USA F6 | Clay |
Filip Bergevi form & Louis Wessels form
Filip Bergevi - laatste wedstrijden
Luedenscheid Challenger - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marcelo Zormann | 3-6, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kalmar - Clay | ||||
19.05.23 Kwartfinale | vs. Max Dahlin | 6-74, 6-2, 6-73 | wedstrijd detail | |
18.05.23 2e ronde | vs. Alejandro Hoyos | 2-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Saba George Nanobashvili | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Roseto Degli - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ergi Kirkin | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Manacor - Hard | ||||
24.01.23 1e ronde | vs. Max Houkes | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gian Marco Moroni | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
Brest Challenger - I. hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jurgen Briand | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Parma Challenger - Clay | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Weis | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
28.09.22 2e ronde | vs. Dan Added | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.09.22 1e ronde | vs. Vesa Ahti | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
Rennes Challenger - I. hard | ||||
13.09.22 1e ronde | vs. Evan Furness | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.09.22 Kwalif. | vs. Filip Peliwo | 6-72, 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Fabian Fallert | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
M15 Malmo - Clay | ||||
20.08.22 Halve finale | vs. Nino Ehrenschneider | 6-72, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.08.22 Kwartfinale | vs. Karl Friberg | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.08.22 2e ronde | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.08.22 1e ronde | vs. Gabriele Moghini | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Skopje - Clay | ||||
07.06.22 1e ronde | vs. Moez Echargui | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
25.05.22 1e ronde | vs. Jakub Mensik | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.04.22 2e ronde | vs. Federico Iannaccone | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.04.22 1e ronde | vs. Michael Zhu | 6-0, 4-1, Michael Zhu - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.04.22 1e ronde | vs. Beibit Zhukayev | 6-75, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
09.04.22 Halve finale | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.04.22 Kwartfinale | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 4-6, 7-66, 3-2, Karim-Mohamed Maamoun - scratch | wedstrijd detail | |
07.04.22 2e ronde | vs. Peter Fajta | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.04.22 1e ronde | vs. Lorenzo Bresciani | 6-3, 6-75, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
30.03.22 1e ronde | vs. Francesco Vilardo | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.03.22 Kwartfinale | vs. Giovanni Oradini | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
24.03.22 2e ronde | vs. Mohamed Safwat | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail |
Louis Wessels - laatste wedstrijden
M15 Meerbusch - Clay | ||||
24.04.24 1e ronde | vs. Alec Deckers | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.04.24 2e ronde | vs. Stefan Palosi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.04.24 1e ronde | vs. Artur Kukasian | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
04.04.24 2e ronde | vs. Oleksandr Ovcharenko | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.04.24 1e ronde | vs. Nico Hornitschek | 1-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
San Luis - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Nicolas Mejia | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Pablo Paz | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Merida Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Alex Rybakov | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Feira - Hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Dmitry Popko | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Rayane Oumaouche | 6-76, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Henrique Costanzi De Brito | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Recife - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Joao Menezes | 1-6, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Luis Ferraz Sandoval Carvalho | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Naples - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Tristan Mccormick | 6-1, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Noah Schachter | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Guy Den Ouden | 0-6, 0-3, - Louis Wessels - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Max Hans Rehberg | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Maurus Malgiaritta | 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - I. hard | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Kylian Collignon | 4-6, 6-3, 6-72 | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Simon Beaupain | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Mumbai - Hard | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Ramkumar Ramanathan | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. S D Prajwal Dev | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Yuichiro Inui | 6-4, 7-60 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Seita Watanabe | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Amr Elsayed | 7-66, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Matic Dimic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Andrew Paulson | 4-6, 7-66, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Marius Copil | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hazem Naow | 4-6, 7-65, 7-5 | wedstrijd detail |