WEDSTRIJD
26.06.19 | 1e ronde | Filip Bergevi | Martin Van Der Meerschen | 6-4, 6-1 | M25+H Arlon | Clay |
STATISTIEKEN
Filip Bergevi | Martin Van Der Meerschen | |
1e Service % | 37/62 (60%) | 31/50 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/37 (62%) | 15/31 (48%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/25 (56%) | 7/19 (37%) |
Benutte Breakpoints | 5/11 (45%) | 2/6 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/50 (56%) | 25/62 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 65/112 (58%) | 47/112 (42%) |
Dubbele fouten | 3 | 5 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Filip Bergevi | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Martin Van Der Meerschen | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40 | ||
Filip Bergevi | 2-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Martin Van Der Meerschen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Filip Bergevi | 4-2 | |
0-0 | ||
Filip Bergevi | 5-3 | |
0-0 | ||
5-4 | Martin Van Der Meerschen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Filip Bergevi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Martin Van Der Meerschen | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40 | ||
Filip Bergevi | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Martin Van Der Meerschen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Filip Bergevi | 3-1 | |
0-0, 15-0 | ||
4-1 | Martin Van Der Meerschen | |
0-0 | ||
Filip Bergevi | 5-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Belgium
14.06.00, 23 Jaar
14.06.00, 23 Jaar
Filip Bergevi vs. Martin Van Der Meerschen - onderlinge wedstrijden
26.06.19 | 1e ronde | Filip Bergevi | Martin Van Der Meerschen | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | M25+H Arlon | Clay |
Filip Bergevi form & Martin Van Der Meerschen form
Filip Bergevi - laatste wedstrijden
Luedenscheid Challenger - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marcelo Zormann | 3-6, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kalmar - Clay | ||||
19.05.23 Kwartfinale | vs. Max Dahlin | 6-74, 6-2, 6-73 | wedstrijd detail | |
18.05.23 2e ronde | vs. Alejandro Hoyos | 2-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Saba George Nanobashvili | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Roseto Degli - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ergi Kirkin | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Manacor - Hard | ||||
24.01.23 1e ronde | vs. Max Houkes | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gian Marco Moroni | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
Brest Challenger - I. hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jurgen Briand | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Parma Challenger - Clay | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Weis | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
28.09.22 2e ronde | vs. Dan Added | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.09.22 1e ronde | vs. Vesa Ahti | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
Rennes Challenger - I. hard | ||||
13.09.22 1e ronde | vs. Evan Furness | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.09.22 Kwalif. | vs. Filip Peliwo | 6-72, 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Fabian Fallert | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
M15 Malmo - Clay | ||||
20.08.22 Halve finale | vs. Nino Ehrenschneider | 6-72, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.08.22 Kwartfinale | vs. Karl Friberg | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.08.22 2e ronde | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.08.22 1e ronde | vs. Gabriele Moghini | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Skopje - Clay | ||||
07.06.22 1e ronde | vs. Moez Echargui | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
25.05.22 1e ronde | vs. Jakub Mensik | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.04.22 2e ronde | vs. Federico Iannaccone | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.04.22 1e ronde | vs. Michael Zhu | 6-0, 4-1, Michael Zhu - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.04.22 1e ronde | vs. Beibit Zhukayev | 6-75, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
09.04.22 Halve finale | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.04.22 Kwartfinale | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 4-6, 7-66, 3-2, Karim-Mohamed Maamoun - scratch | wedstrijd detail | |
07.04.22 2e ronde | vs. Peter Fajta | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.04.22 1e ronde | vs. Lorenzo Bresciani | 6-3, 6-75, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
30.03.22 1e ronde | vs. Francesco Vilardo | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.03.22 Kwartfinale | vs. Giovanni Oradini | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
24.03.22 2e ronde | vs. Mohamed Safwat | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail |
Martin Van Der Meerschen - laatste wedstrijden
M15 Huy - Clay | ||||
21.08.23 Kwalif. | vs. Felix Corwin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Louis Larue | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Timo De Visser | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
24.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Henry Patten | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Georgios Valaris | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
15.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nicholas David Ionel | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
08.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Aristotelis Thanos | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sintra - Hard | ||||
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sintra - Hard | ||||
06.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Luis Faria | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Alkmaar - Clay | ||||
24.08.20 Kwalif. | vs. Simon Beaupain | 6-3, 5-7, 6-10 | wedstrijd detail | |
24.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Sander Jong | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
23.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Paul Woerner | 3-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25 Vogau - Clay | ||||
17.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Nicholas David Ionel | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Toby Alex Kodat | 6-4, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
05.03.20 2e ronde | vs. Ljubomir Celebic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.03.20 1e ronde | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
25.02.20 Kwalif. | vs. Ran Amar | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Tom Evans | 6-2, 0-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Veigy - Carpet | ||||
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Hugounenq | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
20.11.19 1e ronde | vs. Matija Pecotic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.11.19 Kwalif. | vs. Stephanos Schinas | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Jack Gibbens | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-3, 4-0, Grigoriy Korobeynikov - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
29.10.19 1e ronde | vs. Fabrizio Ornago | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
20.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Boruch Skierkier | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Watt | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Lambermont - Clay | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Bart Van Den Berg | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Koksijde - Clay | ||||
15.08.19 2e ronde | vs. Romain Barbosa | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.08.19 1e ronde | vs. Tom Pisane | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Eupen - Clay | ||||
06.08.19 Kwalif. | vs. Tim Van Der Horst | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |