WEDSTRIJD
09.05.19 | 3e ronde | Filip Horansky | Oscar Otte | 6-4, 7-65 | Rome Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Filip Horansky | Oscar Otte | |
1e Service % | 44/75 (59%) | 34/77 (44%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/44 (68%) | 24/34 (71%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/31 (48%) | 18/43 (42%) |
Benutte Breakpoints | 4/8 (50%) | 3/7 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/77 (45%) | 30/75 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 80/152 (53%) | 72/152 (47%) |
Dubbele fouten | 5 | 6 |
Aces | 2 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Filip Horansky | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Oscar Otte | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Filip Horansky | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15 | ||
2-1 | Oscar Otte | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Filip Horansky | 2-2 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Oscar Otte | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Filip Horansky | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Oscar Otte | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Filip Horansky | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Oscar Otte | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Filip Horansky | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Oscar Otte | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Filip Horansky | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Oscar Otte | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Filip Horansky | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-3 | Oscar Otte | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Filip Horansky | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Oscar Otte | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Filip Horansky | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-5 | Oscar Otte | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Filip Horansky | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-5 | Oscar Otte | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Filip Horansky | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 4-1, 5-1, 5-2, 5-3, 5-4, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Filip Horansky vs. Oscar Otte - onderlinge wedstrijden
04.07.19 | 3e ronde | Filip Horansky | Oscar Otte | 6-72, 1-0, Oscar Otte - scratch | wedstrijd detail | Ludwigshafen Challenger | Clay |
09.05.19 | 3e ronde | Filip Horansky | Oscar Otte | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | Rome Challenger | Clay |
13.02.19 | 2e ronde | Oscar Otte | Filip Horansky | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | Cherbourg Challenger | I. hard |
31.07.18 | 1e ronde | Oscar Otte | Filip Horansky | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | Sopot Challenger | Clay |
26.07.18 | 2e ronde | Filip Horansky | Oscar Otte | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | Prague Challenger | Clay |
Filip Horansky form & Oscar Otte form
Filip Horansky - laatste wedstrijden
Bratislava Challenger - I. hard | ||||
07.11.22 Kwalif. | vs. Hamad Medjedovic | 7-65, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rudolf Molleker | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
24.10.22 Kwalif. | vs. Terence Atmane | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tommaso Compagnucci | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Manuel Guinard | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
10.10.22 1e ronde | vs. Alastair Gray | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
20.09.22 1e ronde | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
05.09.22 Kwalif. | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Erler | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
24.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andreas Seppi | 4-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
Meerbusch Challenger - Clay | ||||
09.08.22 1e ronde | vs. Nikola Milojevic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Umag - Clay | ||||
23.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Franco Agamenone | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tampere Challenger - Clay | ||||
19.07.22 1e ronde | vs. Thiago Agustin Tirante | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Verona Challenger - Clay | ||||
15.07.22 Kwartfinale | vs. Marco Cecchinato | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.07.22 2e ronde | vs. Franco Agamenone | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.07.22 1e ronde | vs. Andrea Vavassori | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Todi Challenger - Clay | ||||
04.07.22 1e ronde | vs. Timofey Skatov | 7-5, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Luedenscheid Challenger - Clay | ||||
30.06.22 2e ronde | vs. Hamad Medjedovic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.06.22 1e ronde | vs. Rudolf Molleker | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
20.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Salvatore Caruso | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bratislava Challenger - Clay | ||||
07.06.22 1e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Prostejov Challenger - Clay | ||||
03.06.22 Halve finale | vs. Vit Kopriva | 6-1, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.06.22 Kwartfinale | vs. Martin Krumich | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.06.22 2e ronde | vs. Fabian Marozsan | 2-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.05.22 1e ronde | vs. Vitaliy Sachko | 6-2, 7-67 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
16.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Zagreb Challenger - Clay | ||||
10.05.22 1e ronde | vs. Juncheng Shang | 6-75, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
Ostrava Challenger - Clay | ||||
28.04.22 2e ronde | vs. Zdenek Kolar | 0-5, - Filip Horansky - scratch | wedstrijd detail | |
26.04.22 1e ronde | vs. Emilio Nava | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Prague 1 - Clay | ||||
19.04.22 1e ronde | vs. Lukas Rosol | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail |
Oscar Otte - laatste wedstrijden
Lille Challenger - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Otto Virtanen | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Michael Geerts | 7-5, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Glinka | 7-65, 7-63 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Michael Geerts | 7-65, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Hazem Naow | 6-2, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Lloyd Harris | 5-7, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Alexis Gautier | 1-2, - Oscar Otte - scratch | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Paul Jubb | 4-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Alberto Barroso Campos | 2-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Erik Arutiunian | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Tom Paris | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
13.11.23 1e ronde | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Antoine Bellier | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Marko Topo | 6-72, 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Bonzi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Daniel Elahi Galan | 3-6, 6-3, 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
03.07.23 1e ronde | vs. Dominik Koepfer | 7-5, 6-3, 7-69 | wedstrijd detail | |
29.06.23 Kwalif. | vs. Marc Polmans | 6-3, 7-64, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Leandro Riedi | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benoit Paire | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Halle - Grass | ||||
19.06.23 1e ronde | vs. Laslo Djere | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
Stuttgart - Grass | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Gregoire Barrere | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Heilbronn Challenger - Clay | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Facundo Diaz Acosta | 4-6, 7-61, 1-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 5-7, 6-4, 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Turin Challenger - Clay | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Federico Gaio | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
28.04.23 2e ronde | vs. Daniel Altmaier | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Pavel Kotov | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Munich - Clay | ||||
20.04.23 2e ronde | vs. Flavio Cobolli | 0-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.04.23 1e ronde | vs. Sebastian Baez | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail |