Filip Krajinovic vs. Nemanja Malesevic 25.06.2020

Filip Krajinovic vs. Nemanja Malesevic 25.06.2020 - All Lower level tournaments - confrontatie

WEDSTRIJD

25.06.201e rondeFilip Krajinovic Nemanja Malesevic 6-0, 6-3 All Lower Clay

STATISTIEKEN

1
Filip Krajinovic Filip Krajinovic podáva2-0
0-0, 0-30, 0-40[BP], A-40
3-0Nemanja Malesevic Nemanja Malesevic podáva
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP]
Filip Krajinovic Filip Krajinovic podáva4-0
0-0, 15-15, 40-15
5-0Nemanja Malesevic Nemanja Malesevic podáva
0-0, 15-0, 30-0
6-0
2
Filip Krajinovic Filip Krajinovic podáva0-0
0-0, 15-15, 40-15
1-0Nemanja Malesevic Nemanja Malesevic podáva
0-0, 15-0, 15-30
Filip Krajinovic Filip Krajinovic podáva1-1
0-0, 15-0, 40-15
2-1Nemanja Malesevic Nemanja Malesevic podáva
0-0, 15-15, 30-30, 40-40, A-40[BP], 40-40
Filip Krajinovic Filip Krajinovic podáva3-1
0-0, 0-15, 30-15
4-1Nemanja Malesevic Nemanja Malesevic podáva
0-0, 0-15, 15-30
Filip Krajinovic Filip Krajinovic podáva4-2
0-0, 15-0, 30-15, 40-15
5-2Nemanja Malesevic Nemanja Malesevic podáva
0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP], 40-A
Filip Krajinovic Filip Krajinovic podáva5-3
0-0, 0-15, 15-30, 30-30
6-3

Filip Krajinovic
Serbia
27.02.92, 28 Jaar




32
1343
3062847 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Bosnia and Herzeg.
19.08.01, 18 Jaar







Nemanja Malesevic
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Filip Krajinovic vs. Nemanja Malesevic - onderlinge wedstrijden

25.06.201e rondeFilip KrajinovicNemanja Malesevic6-0, 6-3 wedstrijd detail All Lower Clay

Filip Krajinovic - laatste wedstrijden

All Lower - Clay
25.06.20
1e ronde
vs. Nemanja Malesevic6-0, 6-3 overwinningwedstrijd detail
24.06.20
1e ronde
vs. Tomislav Jotovski6-0, 6-1 overwinningwedstrijd detail
23.06.20
1e ronde
vs. Ergi Kirkin6-1, 6-0 overwinningwedstrijd detail
14.06.20
1e ronde
vs. Viktor Troicki4-0, 4-35 overwinningwedstrijd detail
UAE Dubai - Hard
26.02.20
2e ronde
vs. Andrey Rublev6-73, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
25.02.20
1e ronde
vs. Joao Sousa4-6, 6-3, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Holland Rotterdam - I. hard
15.02.20
Halve finale
vs. Gael Monfils4-6, 6-75 nederlaagwedstrijd detail
14.02.20
Kwartfinale
vs. Andrey Rublev7-62, 6-4 overwinningwedstrijd detail
13.02.20
2e ronde
vs. Vasek Pospisil6-4, 7-67 overwinningwedstrijd detail
11.02.20
1e ronde
vs. Tallon Griekspoor6-4, 6-1 overwinningwedstrijd detail
France Montpellier - I. hard
08.02.20
Halve finale
vs. Gael Monfils6-74, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
07.02.20
Kwartfinale
vs. Gregoire Barrere6-2, 7-5 overwinningwedstrijd detail
06.02.20
2e ronde
vs. Mikael Ymer6-1, 6-1 overwinningwedstrijd detail
04.02.20
1e ronde
vs. Enzo Couacaud6-4, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Australia Melbourne - Hard
22.01.20
2e ronde
vs. Roger Federer1-6, 4-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
21.01.20
1e ronde
vs. Quentin Halys7-67, 7-61, 3-6, 4-6, 7-5 overwinningwedstrijd detail
Qatar Doha - Hard
08.01.20
2e ronde
vs. Fernando Verdasco5-7, 6-4, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
06.01.20
1e ronde
vs. Kyle Edmund4-6, 6-3, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Spain Davis Cup - I. hard
22.11.19
Rubber 1
vs. Andrey Rublev1-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Spain Davis Cup - I. hard
21.11.19
Rubber 1
vs. Jo-Wilfried Tsonga7-5, 7-65 overwinningwedstrijd detail
20.11.19
Rubber 1
vs. Yuichi Sugita6-2, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Switzerland Basel - I. hard
25.10.19
Kwartfinale
vs. Stefanos Tsitsipas6-3, 4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
24.10.19
2e ronde
vs. Fabio Fognini6-2, 6-4 overwinningwedstrijd detail
23.10.19
1e ronde
vs. Laslo Djere6-1, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Sweden Stockholm - I. hard
20.10.19
Finale
vs. Denis Shapovalov4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
19.10.19
Halve finale
vs. Pablo Carreno-Busta4-6, 6-3, 6-3 overwinningwedstrijd detail
18.10.19
Kwartfinale
vs. Yoshihito Nishioka6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
16.10.19
2e ronde
vs. Daniel Evans7-5, 2-6, 6-3 overwinningwedstrijd detail
15.10.19
1e ronde
vs. Casper Ruud6-3, 7-5 overwinningwedstrijd detail
China Shanghai - Hard
06.10.19
1e ronde
vs. Joao Sousa6-2, 4-6, 6-75 nederlaagwedstrijd detail

Nemanja Malesevic - laatste wedstrijden

All Lower - Clay
25.06.20
1e ronde
vs. Filip Krajinovic0-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
24.06.20
1e ronde
vs. Ergi Kirkin2-6, 6-2, 7-64 overwinningwedstrijd detail
23.06.20
1e ronde
vs. Tomislav Jotovski6-4, 3-1, Tomislav Jotovski - scratchoverwinningwedstrijd detail
18.06.20
1e ronde
vs. Matej Sabanov5-7, 6-2, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
17.06.20
1e ronde
vs. Nini Gabriel Dica2-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
15.06.20
1e ronde
vs. Petar Pjevcevic6-2, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Egypt M15 Sharm - Hard
25.02.20
Kwalif.
vs. Alexis Canter6-76, 6-0, 8-10 nederlaagwedstrijd detail
24.02.20
2e ronde van de kwal.
vs. Daiki Yoshimura6-2, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Egypt M15 Sharm - Hard
17.02.20
2e ronde van de kwal.
vs. Piotr Matuszewski4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
16.02.20
1e ronde van de kwal.
vs. Maurizio Speziali6-2, 1-6, 10-8 overwinningwedstrijd detail
Egypt M15 Sharm - Hard
12.02.20
1e ronde
vs. David Poljak4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia M15 Monastir - Hard
21.01.20
1e ronde
vs. Petros Chrysochos3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia M15 Monastir - Hard
15.01.20
1e ronde
vs. Clement Tabur3-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia M15 Monastir - Hard
07.01.20
1e ronde
vs. Mikhail Fufygin2-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
13.11.19
1e ronde
vs. Bogdan Ionut Apostol6-4, 3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
06.11.19
1e ronde
vs. Dimitriy Voronin3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
31.10.19
2e ronde
vs. Marko Miladinovic1-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
30.10.19
1e ronde
vs. Dragos Nicolae Madaras4-6, 7-64, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Serbia M15 Zlatibor - Clay
19.09.19
2e ronde
vs. Peter Nagy2-6, 6-2, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
18.09.19
1e ronde
vs. Tim Heger7-5, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Bosnia and Herzeg. Banja Luka - Clay
09.09.19
1e ronde
vs. Gian Marco Moroni3-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey Turkey F32 - Clay
15.10.18
Kwalif.
vs. Razvan Marius Codescu3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
14.10.18
2e ronde van de kwal.
vs. Bart Stevens2-6, 6-4, 6-4 overwinningwedstrijd detail
13.10.18
1e ronde van de kwal.
vs. Burak Bilgin6-4, 7-5 overwinningwedstrijd detail
Turkey Turkey F31 - Clay
06.10.18
1e ronde van de kwal.
vs. Gabriele Bosio3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Bosnia and Herzeg. Banja Luka - Clay
08.09.18
1e ronde van de kwal.
vs. Juan Pablo Paz2-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Serbia Serbia F3 - Clay
19.08.18
2e ronde van de kwal.
vs. Bodin Zarkovic6-3, 6-72, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
18.08.18
1e ronde van de kwal.
vs. Aleksa Djordjevic6-2, 7-5 overwinningwedstrijd detail
Serbia Serbia F2 - Clay
15.08.18
1e ronde
vs. Milan Drinic6-75, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
13.08.18
2e ronde van de kwal.
vs. Kerim Subasic6-1, 6-2 overwinningwedstrijd detail
<