WEDSTRIJD
09.11.16 | 1e ronde | Finn Tearney | Benjamin O'Connell | 6-0, 6-4 | Australia F9 | Hard |
STATISTIEKEN
Finn Tearney | Benjamin O'Connell | |
1e Service % | 42/78 (54%) | 42/61 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/42 (64%) | 19/42 (45%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/36 (47%) | 9/19 (47%) |
Benutte Breakpoints | 6/14 (43%) | 2/11 (18%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/61 (54%) | 34/78 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 77/139 (55%) | 62/139 (45%) |
Dubbele fouten | 9 | 4 |
Aces | 1 | 2 |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
31.03.99, 25 Jaar
31.03.99, 25 Jaar
Finn Tearney vs. Benjamin O'Connell - onderlinge wedstrijden
09.11.16 | 1e ronde | Finn Tearney | Benjamin O'Connell | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | Australia F9 | Hard |
Finn Tearney form & Benjamin O'Connell form
Finn Tearney - laatste wedstrijden
Davis Cup - Hard | ||||
06.03.20 Rubber 1 | vs. Jordi Munoz-Abreu | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Te - Hard | ||||
02.01.20 2e ronde | vs. George Stoupe | - | wedstrijd detail | |
31.12.19 1e ronde | vs. Anton Shepp | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Shenzhen - Hard | ||||
12.06.19 1e ronde | vs. Ye Cong Mo | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hong - Hard | ||||
06.06.19 2e ronde | vs. Chun Hsin Tseng | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.06.19 1e ronde | vs. Ching Ho Sunny Yue | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Nonthaburi - Hard | ||||
28.05.19 1e ronde | vs. Blake Ellis | 6-75, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Nonthaburi - Hard | ||||
23.05.19 2e ronde | vs. Harry Bourchier | 0-3, - Finn Tearney - scratch | wedstrijd detail | |
22.05.19 1e ronde | vs. Rishab Agarwal | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Bolton - I. hard | ||||
01.04.19 Kwalif. | vs. Quentin Gueydan | 6-2, 6-72, 3-10 | wedstrijd detail | |
01.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Clegg | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Quinta - Hard | ||||
22.03.19 Kwartfinale | vs. Evan Hoyt | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.19 2e ronde | vs. Alejandro Gomez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.19 1e ronde | vs. Peter Goldsteiner | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Portimao - Hard | ||||
16.03.19 Halve finale | vs. Tiago Cacao | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.03.19 Kwartfinale | vs. Henry Craig | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.03.19 2e ronde | vs. Frederico Gil | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.03.19 1e ronde | vs. Johan Nikles | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Vale - Hard | ||||
24.02.19 Finale | vs. Jacob Grills | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.02.19 Halve finale | vs. Johan Nikles | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.02.19 Kwartfinale | vs. Jacopo Berrettini | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.02.19 2e ronde | vs. Ricardo Ojeda Lara | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.02.19 1e ronde | vs. Paul Oosterbaan | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Barnstaple - I. hard | ||||
11.02.19 Kwalif. | vs. Danylo Kalenichenko | 6-1, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
11.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jack Findel-Hawkins | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
05.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas Fabbiano | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Jinan Challenger - Hard | ||||
07.08.17 1e ronde | vs. Miomir Kecmanovic | 0-1, - Finn Tearney - scratch | wedstrijd detail | |
Chengdu Challenger - Hard | ||||
29.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Su Hao Zhong | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Gatineau Challenger - Hard | ||||
17.07.17 Kwalif. | vs. Mikael Torpegaard | 2-5, - Finn Tearney - scratch | wedstrijd detail | |
16.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Antoine Leduc | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |
Benjamin O'Connell - laatste wedstrijden
M25 Swan - Grass | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Blake Bayldon | 6-77, 6-73 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nicholas Jovanovski | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
M25 Mildura - Grass | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tomislav Edward Papac | 5-7, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zane Stevens | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Gold - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cruz Hewitt | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
Australia F10 - Hard | ||||
14.11.16 1e ronde van de kwal. | vs. Patrick Davidson | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Australia F9 - Hard | ||||
09.11.16 1e ronde | vs. Finn Tearney | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.11.16 2e ronde van de kwal. | vs. James Murrie | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.11.16 Kwalif. | vs. Mayez Jupiter Elrich | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail |