WEDSTRIJD
08.06.17 | Kwartfinale | Finn Tearney | Denis Yevseyev | 6-4, 4-6, 6-0 | Thailand F1 | Hard |
STATISTIEKEN
Finn Tearney | Denis Yevseyev | |
1e Service % | 68/101 (67%) | 69/83 (83%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 39/68 (57%) | 33/69 (48%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 20/33 (61%) | 8/14 (57%) |
Benutte Breakpoints | 6/11 (55%) | 3/9 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 42/83 (51%) | 42/101 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 101/184 (55%) | 83/184 (45%) |
Dubbele fouten | 4 | 1 |
Aces | 3 | 1 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Finn Tearney vs. Denis Yevseyev - onderlinge wedstrijden
08.06.17 | Kwartfinale | Finn Tearney | Denis Yevseyev | 6-4, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | Thailand F1 | Hard |
Finn Tearney form & Denis Yevseyev form
Finn Tearney - laatste wedstrijden
Davis Cup - Hard | ||||
06.03.20 Rubber 1 | vs. Jordi Munoz-Abreu | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Te - Hard | ||||
02.01.20 2e ronde | vs. George Stoupe | - | wedstrijd detail | |
31.12.19 1e ronde | vs. Anton Shepp | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Shenzhen - Hard | ||||
12.06.19 1e ronde | vs. Ye Cong Mo | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hong - Hard | ||||
06.06.19 2e ronde | vs. Chun Hsin Tseng | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.06.19 1e ronde | vs. Ching Ho Sunny Yue | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Nonthaburi - Hard | ||||
28.05.19 1e ronde | vs. Blake Ellis | 6-75, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Nonthaburi - Hard | ||||
23.05.19 2e ronde | vs. Harry Bourchier | 0-3, - Finn Tearney - scratch | wedstrijd detail | |
22.05.19 1e ronde | vs. Rishab Agarwal | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Bolton - I. hard | ||||
01.04.19 Kwalif. | vs. Quentin Gueydan | 6-2, 6-72, 3-10 | wedstrijd detail | |
01.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Clegg | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Quinta - Hard | ||||
22.03.19 Kwartfinale | vs. Evan Hoyt | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.19 2e ronde | vs. Alejandro Gomez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.19 1e ronde | vs. Peter Goldsteiner | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Portimao - Hard | ||||
16.03.19 Halve finale | vs. Tiago Cacao | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.03.19 Kwartfinale | vs. Henry Craig | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.03.19 2e ronde | vs. Frederico Gil | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.03.19 1e ronde | vs. Johan Nikles | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Vale - Hard | ||||
24.02.19 Finale | vs. Jacob Grills | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.02.19 Halve finale | vs. Johan Nikles | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.02.19 Kwartfinale | vs. Jacopo Berrettini | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.02.19 2e ronde | vs. Ricardo Ojeda Lara | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.02.19 1e ronde | vs. Paul Oosterbaan | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Barnstaple - I. hard | ||||
11.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jack Findel-Hawkins | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.02.19 Kwalif. | vs. Danylo Kalenichenko | 6-1, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
05.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas Fabbiano | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Jinan Challenger - Hard | ||||
07.08.17 1e ronde | vs. Miomir Kecmanovic | 0-1, - Finn Tearney - scratch | wedstrijd detail | |
Chengdu Challenger - Hard | ||||
29.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Su Hao Zhong | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Gatineau Challenger - Hard | ||||
17.07.17 Kwalif. | vs. Mikael Torpegaard | 2-5, - Finn Tearney - scratch | wedstrijd detail | |
16.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Antoine Leduc | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |
Denis Yevseyev - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Javier Barranco Cosano | 0-6, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Cezar Cretu | 3-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikoloz Basilashvili | 2-6, 0-2, - Denis Yevseyev - scratch | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Ricardas Berankis | 5-7, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Kyle Edmund | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Oetzbach | 6-71, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Gauthier Onclin | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Cem Ilkel | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jack Loge | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vitaliy Sachko | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Brandon Nakashima | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Fabio Fognini | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Leandro Riedi | 6-4, 4-1, Leandro Riedi - scratch | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Vilius Gaubas | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kenay Ortiz Gonzalez | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Jakub Mensik | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Alex Molcan | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Nerman Fatic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luke Saville | 2-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Elias Ymer | 4-6, 7-67, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Roberto Bautista Agut | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Martin Landaluce | 7-66, 7-62 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Pedro Martinez Portero | Pedro Martinez Portero - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Carlos Taberner | 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Salvatore Caruso | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Javier Barranco Cosano | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Brandon Nakashima | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |